جمعه 28 مهر 1396
تاریخ 1395/10/23 زمان 08:03:06 بازدید 230

فروش ویژه لباس های پاییزی تا پایان دی

کمتر از دو سال پیش در منطقه شرق تهران، فروشگاهی تاسیس شد با تاکید بر ارائه کالای با کیفیت ایرانی، کالاهایی که به دست طراحان و خیاطان داخلی با فکر و خلاق تولید و روانه بازار پوشاک می‌شود و برندهایی که امروز تا حدی در میان شهروندان شناخته شده‌اند.

به گزارش تریبون به نقل از فروشگاه جواهر، مدیر این فروشگاه با اشاره به اینکه «جواهر» پاییز گذشته تاسیس شده است، گفت: در این فروشگاه سعی بر این بود تا کمتر از پوشاک خارجی و وارداتی استفاده شود تا با ارائه برندهای داخلی در کنار حمایت از تولیدکنندگان به سلیقه تمام اقشار احترام گذاشته و توانایی عرضه و فروش کالای متناسب با نیاز و سلیقه شهروندان را داشته باشیم که خوشبختانه تا امروز به تا حدی این مهم رسیده‌ایم. 

وی ادامه داد: این مکان با مساحتی بالغ بر ۳۰۰ مترمربع به سه بخش مختلف برای کودکان، بانوان و آقایان تقسیم شده است و مشتریان می‌توانند از میان لباس‌های رسمی و غیر رسمی هر آنچه نیاز دارند انتخاب کنند و اطمینان داشته باشند که هزینه منصفانه و متناسب با کیفیت کالا را می‌پردازند. 

شعبه دوم فروشگاه جواهر در قرچک ورامین افتتاح شده است و این روز‌ها هر دو شعبه با جشنواره فروش لباس‌های پاییزی که به مدت یک ماه از یکم تا ۳۰ دی‌ماه برقرار است پذیرای شهروندان عزیز خواهند بود.

پایان پیام

سپه
دنیا دنیا آرامش
بیگ مانی
سی و هشتمین قرعه کشی قرض الحسنه بانک ملی
حضور رایگان در دایرکتوری
کیوسک اطلاع رسانی و خدماتی
ارتباط امروز
نرخ آزاد ارز وسکه
 
نوع ارز نرخ فروش
 
دلار
 
یورو
 
درهم امارات
 
پوند
 
سکه بهار آزادی
 
سکه امامی
 
نیم سکه
 
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .