سه شنبه 01 خرداد 1397
تاریخ 1394/06/03 زمان 07:36:57 بازدید 10403

ظروف کهنه هموطنان، خشت‌ خانه بهداشت

مديرعامل شرکت کارال از برگزاري جشن خشت‌هاي سلامت توسط اين شرکت خبرداد و گفت: با دعوت از شهروندان، تلاش داريم تا با ياري آنها يک پايگاه بهداشت و سلامت براي روستاي محروم شورين همدان که در حاشيه اين شهر قرار دارد بسازيم.

به گزارش3bn.ir، سيدامين ميرمحمدصادقي با تشکر از همکاري دانشگاه علوم پزشکي همدان و انجمن خيرين سلامت استان همدان اظهار کرد: اين طرح هم زمان در 25 پايگاه مجاز در سراسر کشور با عنوان جشن خشت‌هاي سلامت برگزار مي‌گردد.
وي با بيان اين‌که شهروندان مي‌توانند با تحويل ظروف کهنه، مستعمل روحي، آلومينيومي ما را در اين طرح همراهي کنند، گفت: اين ظروف پس از بازيافت تبديل به شمش‌هاي آلومينيومي شده و در ساخت در، پنجره و ستون‌هاي داخلي اين مرکز بهداشتي مصرف مي‌گردد و باقيمانده هزينه ساخت نيز از سود حاصل از اين طرح و توسط شرکت کارال تامين مي‌گردد.
مديرعامل شرکت کارال همچنين از حمايت و تشويق خيرين و اهداکنندگان ظروف در اين طرح توسط اين شرکت خبر داد و افزود: در اين جشن از شهروندان خوب ايراني که با اهداي ظروف کهنه خود، گامي در اين طرح خداپسندانه برداشته اند، با ارائه بن تخفيف 15 درصدي جهت جايگزين کردن اين ظروف با ظروف بهداشتي کارال، تقدير بعمل مي آيد.
وي در خصوص زمان و محل برگزاري اين طرح اعلام کرد: همزمان با نمايشگاه لوازم آشپزخانه، بهداشتي و لوازم تحرير از 4 شهريور لغايت 14 شهريور ماه در مصلاي تهران جشن خشت‌هاي سلامت براي ساخت پايگاه بهداشت و سلامت در روستاي شورين همدان برگزار مي گردد.
ميرمحمدصادقي ادامه ‌داد: هموطنان عزيزي که امکان حضور در نمايشگاه را ندارند نيز مي‌توانند به ديگر پايگاههاي اين طرح در سراسر کشور مراجعه نمايند. لذا جهت اطلاع از نزديکترين پايگاهها براي شرکت در طرح خشت‌هاي سلامت مي‌توانند به سايت کارال به آدرس WWW.KARAL.IR مراجعه نمايند.
وي ادامه داد: همچنين شهروندان تهراني مي‌توانند با ارسال عدد منطقه خود به سامانه 500028490 از پايگاه‌هاي طرح خشتهاي سلامت در تهران و ديگر شهرها آگاهي يابند.
مير محمد صادقي درخصوص شهرهايي که پايگاه جمع آوري ظروف مستعمل و نمايندگي شرکت کارال را ندارد، گفت: اين شهروندان نيز با ارسال پيش شماره شهر خود به سامانه 500028490 مي¬توانند در طرح شرکت کرده و با خريد اينترنتي و به جاي تحويل ظروف مستعمل خود، هزينه حمل کالا را پرداخت نمايند تا اين هزينه صرف ساخت خانه بهداشت روستاي شورين شود.

پایان پیام

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .