پنجشنبه 25 مرداد 1397
خانه‌دارها پای ثابت دلالان دلار

گرچه با باز شدن صرافی‌ها و شروع فعالیت ارزی تقاضای خرید دلار به سمت آنها روانه شده است؛ اما خانه‌دارهایی که هیچ بهانه واقعی و یا مدرکی برای خرید ارز در صرافی ندارند، دلالان را به عنوان گزینه اصلی خود انتخاب می‌کنند.
1397/05/22

کاهش هزینه‌های بانکی با سرمایه‌گذاری در فناوری اطلاعات

مدیر امور فناوری‌اطلاعات بانک ملت گفت: توسعه فناوری‌اطلاعات در صنعت بانکی ازطریق ایجاد نوآوری در به‌کارگیری فناوری‌های‌نوین و خلق ارزش در کسب‌وکار بانکی‌ با سرمایه‌گذاری دراین حوزه ارتباط مستقیم دارد.
1397/05/22

استیضاح وزیر اقتصاد یکشنبه اعلام وصول می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه گزارش جلسه بررسی استیضاح وزیر اقتصاد و دارایی به هیات رئیسه مجلس، گفت: طبق آیین نامه، طرح استیضاح وی باید روز یکشنبه اعلام وصول شود.
1397/05/22

بازار ارز را کنترل می‌کنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه بازار ارز را کنترل می‌کنیم، گفت: دولت به زودی به تکانه‌ای که به بازار ارز وارد شده است، فائق می‌آید.
1397/05/22

تحول و نوآوری بانک ملّی با آموزش کارکنان

بانک ملی با توجه به ضرورت های ایجاد تحول و نوآوری در مسیر بانکداری، پرورش خلاقیت و آموزش های ضمن خدمت کارکنان را به طور ویژه سرلوحه اقدامات درون سازمانی خود قرار داده است.
1397/05/22

دلار قابل اعتماد نیست

وزیر اقتصاد روسیه گفت: دلار که به عنوان ارز جهانی شناخته می شود ابزاری پرریسک برای پرداخت است.
1397/05/22

بانک تایوانی تسویه پرداخت های مرتبط با ایران را متوقف می‌کند

بانک تجاری مگا اینترنشنال تایوان به دلیل نگرانی از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران قصد دارد مکانیزم تسویه پرداخت ها میان ایران و تایوان را پس از ماه نوامبر متوقف کند.
1397/05/22

سقف تسهیلات «اعتبار سپهر» افزایش یافت

معاون اعتباری بانک صادرات ایران از افزایش سقف تسهیلات اعطایی در قالب طرح «اعتبار سپهر» از ٥٠٠ میلیون ریال به ٢ میلیارد ریال خبر داد.
1397/05/22

گردش حساب فرد به مالیات مربوط می‌شود، نه دستگاه کارت‌خوان

از هفته‌ی گذشته در شبکه‌های اجتماعی هشتک‌های «پزشک فراری از مالیات» و «پزشک فراری از کارت‌خوان» به‌شدت در بین مردم داغ شده است و آنطور که کاربران می‌گویند تنها دلیل عدم استفاده از کارتخوان، فرار مالیاتی است.
1397/05/22

تسریع فرآیندها برای بهره گیری از بستر بلاک چین و ارز دیجیتال

مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی خواستار تسریع فرآیندها برای بهره گیری از بستر بلاک چین و ارز دیجیتال به منظور استفاده از فرصت‌ها در این بخش شد.
1397/05/22


صفحه 10 از 2877
بانک ملی
موسسه نور
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .