دوشنبه 19 آذر 1397
"جهش" بیمه سامان باحضور معاون اول رئیس جمهور رونمایی شد

در حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس کل بیمه مرکزی و حاضران در بیست و پنجمین همایش ملی بیمه و توسعه، اپلیکیشن «جهش» بیمه سامان رونمایی شد.
1397/09/13

افت تقاضا برای طلا

نایب رئیس اتحادیه طلا، جواهر و سکه با بیان اینکه در بازار داخلی تقاضا برای طلا کاهش یافته است،گفت:در صورتی که رویکرد فعلی بانک مرکزی در کنترل بازار ارز ادامه یابد،طلا ارزان خواهد شد.
1397/09/13

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی دومین هفته از جشنواره پرداخت های الکترونیکی بانک کشاورزی

جشنواره پرداخت های الکترونیکی بانک کشاورزی روز دوشنبه ۱۲ آذر ماه برگزار و ۱۰ نفر برندگان آن مشخص شدند.
1397/09/13

واردات سیگار صفر شد

رئیس انجمن تولیدکنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات دخانی، واردات سیگار در نیمه نخست پارسال را 1.5 میلیارد نخ اعلام کرد و گفت: واردات سیگار در نیمه نخست امسال به صفر رسید.
1397/09/13

ارتباطات منطقه آزاد کیش با کشورهای همسایه افزایش می‌یابد‌

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه منطقه آزاد کیش "پیشران توسعه مناطق آزاد" است، گفت: باید جذب سرمایه‌گذاری خارجی را حول محور گردشگری در این منطقه افزایش دهیم.
1397/09/13

تیم والیبال سرپل ذهاب با حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران راهی مسابقات شد

بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت یازدهمین سالروز تاسیس بانک، در راستای مسئولیت اجتماعی و ادامه برنامه های حمایتی خود به منظور کاهش آلام مردم زلزله زده سرپل ذهاب از تیم والیبال نوجوانان این شهرستان حمایت کرد.
1397/09/13

آغاز سفر بانک‌ها به سوی بانکداری دیجیتال

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک ملت با اشاره به تغییر انتظارات مشتریان،گفت: اتخاذ یک راهبرد تحول‌گرا در بانک‌ها اجباری است و بانک‌ها را ملزم به آغاز یک سفر به سمت بانکداری دیجیتال کرده است.
1397/09/13

بازدید مدیر عامل بانک کشاورزی از واحد تولید قارچ خوراکی در ایوانکی

روح اله خدارحمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در ادامه برنامه بازدید از طرح ها و آگاهی از پیشرفت برنامه ها، صبح روز سه شنبه ١٣آذر ماه از مجموعه تولید قارچ خوراکی در منطقه «ایوانکی»در استان سمنان بازدید کرد.
1397/09/13

سال ٩٨ سال سودآوری و نقطه عطفی برای بانک صادرات ایران خواهد بود

مدیرعامل بانک صادرات ایران در مورد کاهش روند زیاندهی «وبصادر» گفت: سال ٩٨ با خروج از ماده ١٤١ و زیان، سودآوری بانک صادرات ایران آغاز خواهد شد که نقطه عطفی برای این بانک بزرگ بورسی است.
1397/09/13

انتقال بخشی از پروازهای مهرآباد به فرودگاه امام در نوروز ۹۸

سرپرست فرودگاه امام خیمنی (ره) گفت: به همه گروه های فعال در ساخت و ساز ترمینال سلام اعلام کرده ایم که تلاش خود را برای افتتاح ترمینال تا پایان امسال به خرج بدهند.
1397/09/13


صفحه 17 از 3140
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .