سه شنبه 29 مرداد 1398
جزئیات بخشودگی جرایم مالیاتی اعلام شد

معاون سازمان امور مالیاتی از بخشش جرایم همه مؤدیانی که تا پایان مهر برای پرداخت اصل مالیات اقدام کنند، خبر داد.
1398/05/28

۸ گام رانت زدایی ارزی

کارشناسان با ارائه ۸ راهکار به دولت، گام‌های رانت زدایی از بازار را پیشنهاد می‌کنند.آنها در گام‌هایی که به تفکیک به آن اشاره می‌شود، بایسته‌های حرکت به سمت حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و شفافیت تخصیص منابع ارزی کشور را در قبال حمایت‌های هدفمند از گروه‌های کم‌درآمد عنوان کرده‌اند.
1398/05/28

افیون سکوت

مسوولان مبارزه با مواد مخدر عملکردشان بر چه مداری پیش رفته که هر روز شاهد فزونی سیل آسیب‌دیدگان مواد مخدر هستیم و مدام از تریبون مبارزه با مواد مخدر صدای نگرانی و دلواپسی چه باید، به گوش می‌رسد.
1398/05/28

رکورد زنی ژاپن در کاهش صادرات در نهمین ماه متوالی

سیر نزولی صادرات ژاپن برای نهمین ماه پیاپی ادامه یافت
1398/05/28

آخرین وضعیت حفاری چاه نفت و گاز در کشور

ایران یکی از باسابقه‌ترین کشورهای استخراج‌کننده نفت و گاز است که عملیات اکتشاف نفت و گاز در سال ۱۲۸۰ شمسی در نواحی غرب آغاز شد و در نواحی جنوبی کشور ادامه یافت؛ به دنبال چند سال تلاش مستمر در سال ۱۲۸۷ هجری شمسی اولین چاه اکتشافی و قابل بهره‌برداری در منطقه مسجدسلیمان حفاری و به نفت رسید.
1398/05/28

نرمی فولاد در مسیر صادرات

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: در چشم انداز توسعه فولاد در بندرعباس، تولید ۱۰ میلیون تن فولاد هدفگذاری شده است. شرکت جدیدی نیز برای برنامه ریزی تولید تا سقف ١٠ میلیون تن فولاد تاسیس خواهد شد.
1398/05/28

دولت یگانه عامل افزایش نقدینگی است

یک اقتصاددان گفت: در برابر پول‌های تزریقی دولت و بانک مرکزی عده‌ای به هر دلیلی کیسه گرفته و آن را جمع می‌کنند؛ این پول هر جا ورود کند تنها آشفتگی، بی‌ثباتی و افزایش بی‌جهت نرخ‌ها را در پی خواهد داشت و هیچ اثر حقیقی برای بهبود وضعیت اقتصاد در پی ندارد.
1398/05/28

نرخ خرید تضمینی پنبه باعث خسران کشاورزان است

رییسی صندوق پنبه ایران گفت: نرخ خرید تضمینی برای “وش پنبه” در سال گذشته ۳۳۰۰ تومان بود و امسال با ۱۰ درصد افزایش به ۳۶۰۰ تومان رسید اما کشاورزان پارسال وش خود را تا ۷ هزار تومان هم فروختند.
1398/05/28

چرا مجتمع بندری کاسپین در اقتصاد ایران مهم است؟

بندر کاسپین به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون راه ترانزیت و قرار گرفتن در محل کریدور شمال به جنوب سهم مهمی را در اقتصاد ایران بازی می کند.
1398/05/28

خواب زمستانی در بحران ارزی

معاون ارزی پیشین بانک مرکزی در گفت‌وگویی با ریشه‌یابی نوسانات ارزی در سال ۹۶ گفت: بانک مرکزی در آن زمان، با رصد عوامل نوسان‌ساز بحران ارزی را پیش‌بینی و به مسوولان ارشد دولت اعلام کرد، اما در سوی مقابل مسوولان دولتی واکنش مناسبی نسبت به این هشدارها نداشتند. به گفته او، دولت وقوع بحران را باور نداشت و هشدارها را جدی نمی‌گرفت. احمد عراقچی، «ناترازی بودجه»، «ناترازی تجاری»، «عدم مدیریت واردات» و «کاهش نرخ سود بانکی در شهریور سال ۹۶» عوامل اقتصادی زمینه‌ساز نوسان معرفی کرد.
1398/05/28


صفحه 1 از 3902
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .