پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
سرویس پرداخت در شبکه‌های اجتماعی خارجی فیلتر می‌شود

معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور بر اساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی و با هماهنگی بانک مرکزی و پرداخت یاران فیلترینگ سرویس پرداخت در شبکه‌های اجتماعی را در دستور کار قرارد داد.
1398/02/01

مهار نوسان های نرخ ارز با راه اندازی بازار متشکل ارزی

یک کارشناس امور بانکی با بیان اینکه بازار متشکل ارزی می‌تواند التهاب و نوسان نرخ ارز را کاهش دهد، گفت: به دلیل اینکه معاملات این بازار، شفاف است و خریداران و فروشندگان می توانند در شرایط رقابتی درخواست‌های خود را ارائه کنند، نوسان های آن نسبت به بازار غیرشفاف کمتر خواهد بود.
1398/02/01

عملیات بازار باز چطور به کنترل تورم می‌انجامد؟

یک استاد بانکداری گفت: عملیات بازار باز موثرترین ابزار کنترل تورم است که رقابت ناسالم بانکها ناشی از سیاستگذاری غلط پولی را متوقف کرده و در نهایت، در کنار نظارت جدی، به کنترل تورم می‌انجامد.
1398/02/01

حضور بانک ملت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

بانک ملت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور فعال دارد.
1398/01/31

​روزهای ابری رونق تولید در سایه بی‌توجهی نفت و نیرو/ چشم دانش‌بنیانی‌ها به حمایت دولتی‌ها است

صاحبان صنایع در حوزه نفت و نیرو همچنان از برند های مشخصی استفاده می کنند و اگر همچنان به این روند ادامه دهند، شانس شرکت های دانش بنیان برای رقابت همچنان ضعیف می ماند.
1398/01/31

سود فورد ۱میلیارد دلار رشد خواهد کرد

تغییر سیاست تولید فورد در کارخانه میشیگان به تولید وانت و پیکاپ به جای خودروهای کم سودتر، منجر به بهبود ۱ میلیارد دلاری درآمد دومین خودروساز بزرگ آمریکا شده است.
1398/01/31

فراخوان فیات کرایسلر برای ۳۲۰هزار خودرو به علت نقص فنی

شرکت فیات کرایسلر اعلام کرد بیش از ۳۲۰ هزار خودروی داج دارت را در آمریکای شمالی به خاطر معیوب بودن یکی از قطعاتشان فرا می خواند.
1398/01/31

ون بیشترین کاهش تولید خودرو را داشته است

در حالی تولید انواع خودروی ون در اسفند سال ۱۳۹۶، ۱۳۸ دستگاه بوده که تولید آن در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ به پنج دستگاه رسیده و ۹۶.۴ درصد کاهش تولید داشته است.
1398/01/31

ممنوعیت مالکیت سهام شرکت اصلی توسط شرکت‌های فرعی

یکی از اقدامات موثر سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران به خصوص سهامداران اقلیت، تصویب دستورالعمل حاکمیت شرکتی بود و این اقدام مهم در تیر ماه سال ۱۳۹۷ به سرانجام رسید.
1398/01/31

برنامه‌های بورس کالا در فاینکس ۲۰۱۹

برگزاری ۸ کارگاه آموزشی، برگزاری نشست خبری مدیرعامل بورس کالای ایران و تقدیر از برگزیدگان مسابقه "بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا" از مهم ترین برنامه های بورس کالای ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) است.
1398/01/31


صفحه 20 از 3553
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .