پنجشنبه 22 آذر 1397
حمایت از تولید، هدف اصلی بانک ایران زمین

محمدرضا ادبی معاون عملیات بانکی و حسینی کناروئی مدیر امور استان های بانک ایران زمین به منظور بررسی عملکرد شعب در حوزه های مختلف بانکی به استان آذربایجان شرقی سفر کرده و از شعب این استان بازدید کردند.
1397/05/09

حضور شتاب‌دهنده نوین‌تک در الکامپ۹۷

حضور شتاب‌دهنده نوین‌تک وابسته به شرکت پرداخت نوین آرین در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپشتاب‌دهنده نوین‌تک امسال با معرفی جدیدترین خدمات و محصولات خود دومین حضور فعالش را در نمایشگاه الکامپ تجربه کرد.
1397/05/09

برقراری فوری ثبات در بازار ارز اولویت کاری بانک مرکزی است

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار با بیان اینکه رئیس کل جدید بانک مرکزی برون رفت از وضعیت موجود را نیازمند حمایت ارکان حاکمیت از بانک مرکزی می داند گفت، برقراری فوری ثبات و آرامش در بازار ارز و سکه اولویت کاری این بانک و خواست عموم مردم است.
1397/05/09

توسعه خدمات الکترونیکی بانک تجارت

بانک تجارت به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، ارائه خدمات گوناگونی همچون امکان شارژ مستقیم سیم‌کارت بر روی خودپردازها و سامانه‌های برداشت مستقیم و واگذاری سرویس توسط مشتریان را در سال جاری به اجرا در می‌آورد.
1397/05/09

اتفاقات مشکوک در بازار ارز!

یک استاد دانشگاه با بیان اینکه بانک مرکزی باید ارز پتروشیمی‌ها، فولاد و معادن را به بازار ثانویه ارز وارد کند، این تصمیم را ضروری اما دیرهنگام توصیف کرد.
1397/05/09

ایرانی‌ها از ابتدای امسال هزار ملک در ترکیه خریدند

رییس اتاق بازرگانی ایران و ترکیه گفت: آمارهای غیررسمی حکایت از این دارد که از ابتدای امسال هزار واحد ساختمانی اعم از آپارتمان و ویلا توسط ایرانیان در ترکیه خریداری شده که متوسط قیمت آنها 160 هزار دلار بوده و در شهرهای مختلف ترکیه قرار دارند.
1397/05/09

ورود کارت‌های بین‌المللی به مناطق آزاد

با ورود کارت‌های اعتباری بین‌المللی به مناطق آزاد ایران، امکان خدمات رسانی مالی بین‌المللی به تجار و بازرگانان تا سقف ۱۰۰ هزار دلار در ۲۱۰ کشور فراهم شد.
1397/05/09

منابع ارزی کشور دو برابر مصارف ارزی است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: منابع ارزی کشور بیش از دو برابر مصارف ارزی است.
1397/05/09

مجلس با فوریت تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مخالفت کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت و یک فوریت لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تشکیل دو وزارت خانه 'رفاه و تامین اجتماعی' و 'کار و تعاون' مخالفت کردند.
1397/05/09

کیف پول سامانه ملی سککوک رونمایی شد

کیف پول مبتنی بر زنجیره بلاک چین، با حضور نجفی معاون وزیر صمت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت.
1397/05/09


صفحه 332 از 3153
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .