یکشنبه 24 شهریور 1398
رئیس جدید شعبه تبریز بیمه ما معرفی شد

مراسم معارفه رئیس جدید شعبه تبریز (استان آذربایجان شرقی ) برگزارشد.
1398/02/17

اعلام رضایت بانک مرکزی از خدمات بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران

رئیس و کارشناسان گروه کنترل و نظارت اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران همزمان با برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ، ضمن بازدید از سرویس های جدید بانک شهر در این نمایشگاه، رضایت خود را از نحوه خدمات رسانی این بانک به مراجعان اعلام کردند.
1398/02/17

توسعه صادرات، موتور محرک رشد و توسعه اقتصادی است

حسین مهری در دیدار با مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات کشور با تأکید بر نقش این بانک تخصصی در رونق تولید و گسترش صادرات بیان داشت: رونق تولید و بهبود کیفیت محصولات تولیدی لازمه توسعه صادرات است که این موضوع، موتور محرک رشد و توسعه اقتصادی کشور می باشد.
1398/02/16

حضورمدیر عامل بانک کشاورزی در مجلس برای رسیدگی به مشکلات کشاورزان

روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی باهدف رسیدگی به مشکلات بهره برداران بخش کشاورزی، در دفتر ویژه دولت مستقر در مجلس شورای اسلامی حضور یافت و با نمایندگان و کشاورزان دیدار و گفت و گو کرد.
1398/02/16

رونق تولید در دستور کار بانک دی

نشست هم اندیشی مسئولین اجرایی بانک و روسای شعب تهران و البرز با مدیران شرکت اسنوا در راستای عملی نمودن شعار سال مبنی بر رونق تولید برگزار شد.
1398/02/16

اطلاعيه بانك كشاورزی درباره سپرده گذاران شركت تعاونی نهال نشان البرز

تجمع تعداد اندكی از مالباختگان شركت تعاونی نهال نشان البرز و پلاكارد مغرضانه آنها دستاويز تبليغات مسموم و سياه نمايی شبكه معاند عليه بانك خوشنام كشاورزی شده است.
1398/02/16

بستر تجارت20 میلیاردی با ایران فراهم است

رئیس شورای بازرگانان عراق گفت: چنانچه پروژه های سرمایه گذاری مشترک بخش های خصوصی عراق و ایران انجام شود، برغم تحریم ها امکان رساندن سطح تبادل تجاری دو کشور به 20 میلیارد دلار کاملا وجود دارد.
1398/02/16

بازتاب پیش بینی وزیر نفت ایران در خصوص فروپاشی اوپک

وزیر نفت بیژن زنگنه شامگاه پنجشنبه (12 اردیبهشت‌ماه) در دیدار با «محمد سانوسی بارکیندو»، دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در تهران در خصوص فروپاشی این سازمان هشدار داد.
1398/02/16

تمدید زمان برگزاری جشنواره 98 باشگاه مشتریان بانک سپه

زمان برگزاری «جشنواره ۱۳۹۸» تا پایان شهریورماه سال جاری تمدید شد.
1398/02/16

جزئیات طرح خرید متری مسکن

معاون وزیر شهرسازی از برنامه این وزارتخانه برای فروش متری مسکن خبرداد و گفت: افراد می توانند با منابع مالی خرد خود، چند متر از یک واحد را خریداری کنند و به تدریج مالک کل یک واحد مسکونی شوند.
1398/02/16


صفحه 368 از 3963
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .