سه شنبه 29 مرداد 1398
برنامه‌های بورس کالا در فاینکس ۲۰۱۹

برگزاری ۸ کارگاه آموزشی، برگزاری نشست خبری مدیرعامل بورس کالای ایران و تقدیر از برگزیدگان مسابقه "بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا" از مهم ترین برنامه های بورس کالای ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) است.
1398/01/31

آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده زمستان۹۷

امروز ۳۱ فروردین ماه ۹۸، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه زمستان ۱۳۹۷ است و بعد از اتمام این مهلت، قابل تمدید نیست.
1398/01/31

فاینکس دوازدهم جرقه سوق نقدینگی به سوی بورس/ تغییرات بزرگ نیازمند فرهنگسازی است

فردین آقابزرگی گفت: شاید در نگاه اول برگزاری نمایشگاه بورس بازگشت مالی نداشته باشد، اما در بلندمدت تاثیر خود را بر رونق بازار سرمایه کشور و تعمیق بورس و کاهش مشکلات مختلف گریبانگیر اقتصاد همچون رکود تورمی خواهد گذاشت. در راستای تحقق اهداف، فرهنگسازی قدم اول نهادینه کردن و اجرای سیاست های درست است.
1398/01/31

فقط ۵درصد واحدهای مسکونی بیمه حوادث طبیعی دارند

قائم مقام بیمه مرکزی اعلام کرد: تنها بین ۵ تا ۷ درصد واحدهای مسکونی در کشور، از پوشش بیمه حوادث طبیعی برخوردار هستند که این میزان در برخی از مناطق کمتر و در برخی از استان‌ها نیز بیشتر است.
1398/01/31

فاینکس ۲۰۱۹؛ فرهنگ سازی همه جانبه برای بازارهای سه گانه

معاون سابق ناشران و امور اعضا شرکت بورس اوراق بهادار، نقش نمایشگاه بورس بانک و بیمه را در فرهنگ سازی و انتقال صحیح مفاهیم در بازارهای مالی کشور مهم ارزیابی کرد و گفت: فاینکس ۲۰۱۹ فرصتی طلایی است تا افرادی که می‌خواهند با ابعاد مختلف بازارهای سه گانه مطلع شوند، برای سرمایه گذاری آتی خود تصمیم گیری کنند .
1398/01/31

اختصاص شش هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزانقیمت پنجساله به مناطق سیلزده توسط بانک آینده

بانک آینده، 6 (شش)هزار میلیارد ریال اعتبار ویژه برای اعطای تسهیلات در مناطق سیلزده، در قالب بسته اعتباری خدمت، تخصیص داد.
1398/01/31

آخرین وضعیت پرداخت وام‌های ارزی

تاکنون مبلغ کل تسهیلات ارزی پذیرش شده توسط صندوق توسعه ملی حدود ۴۱ هزار و ۹۲ میلیون دلار بوده است.
1398/01/31

تمام قالیبافان در سال۹۸ بیمه می‌شوند

رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: بزرگترین دغدغه تولیدکنندگان فرش، مساله بیمه و امنیت شغلی است.
1398/01/31

جزئیاتی از حملات هکرها به سامانه جامع تجارت

معاون تسهیل تجاری مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت با اشاره به امنیت سامانه جامع تجارت، از حملات هر روزه هکرها به این سامانه خبر داد و گفت: تاکنون هیچ حمله‌ای به سامانه تجارت موفق نبوده و تیمی ویژه حملات را رصد و موارد امنیتی را بروز می‌کنند.
1398/01/31

روحانی: روستای چم‌مهر را زیباتر و مستحکم‌تر خواهیم ساخت

رئیس جمهور در جمع مردم سیل‌زده چم‌مهر با تبریک میلاد امام عصر(عج) به همه مردم و مسلمانان جهان، تأکید کرد: شما جزو روستاهایی هستید که خسارت کلی دید و همه مناطق مسکونی شما زیر آب رفته و دولت وظیفه دارد در قدم اول برای ساخت منازل شما برنامه‌ریزی کند.
1398/01/31


صفحه 370 از 3902
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .