یکشنبه 24 آذر 1398
دلالان تعیین کننده اختلاف قیمت محصولات کشاورزی هستند

بسیاری از مسئولان بر این باورند که واسطه و دلال، در سایه‌ نبود نظارت دستگاه‌های متولی تعیین کننده قیمت محصولات در بازار هستند.
1398/05/10

حذف صفر ویرانگر یا نجات‌ دهنده؟

حذف صفر از ارز ملی توسط دولت‌ها تجربیات مثبت و منفی برای کشورها رقم زده است و موفقیت در این عرصه نیازمند زیر ساخت‌هایی در اقتصاد کشور است.
1398/05/10

شرط موفقیت بازار متشکل ارزی چیست؟

آقاپور گفت: زمانی موفقیت بازار متشکل ارزی می‌تواند تضمین شده باشد که نرخ ارز در بازار آزاد، پایین‌تر از نرخ ارز نیمایی باشد و ما بتوانیم به تمام تقاضاها در بازار متشکل ارزی پاسخ دهیم.
1398/05/10

مرغداران مقصر گرانی هستند؟

در حالیکه بر اساس جدیدترین مصوبه ستاد تنظیم بازار هر کیلوگرم گوشت مرغ در بازار باید حداکثر ۱۲ هزار و ۹۶۱ تومان به دست مصرف‌کنندگان برسد، هم‌اکنون این محصول پروتئینی در بازار به قیمت حدود ۱۷ هزار تومان هم فروخته می‌شود. در این رابطه رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی معتقد است که مرغداران مقصر گرانی گوشت مرغ هستند و با نرخ‌های آنان، قیمت منطقی این محصول در بازار ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان است.
1398/05/10

هزینه تولید برق در کشور پایین آمد

درصد تغییرات میانگین شاخص کل بخش برق در چهار فصل منتهی به فصل بهار سال ١٣٩٨ نسبت به دوره مشابه سال قبل ٢،١٨- درصد است.
1398/05/09

بازار خودرو در دست دلالان است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر بازار خودرو در دست دلالان است و دلالان به صورت لحظه‌ای و دلخواه اقدام به قیمت گذاری خودرو می‌کنند.
1398/05/09

قیمت ۱۲۹۰۰تومان برای مرغ متعادل است

قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی اظهار داشت: فشار روی مردم زیاد است، نباید در اتاق دربسته بنشینیم، حتما تولید باید با در نظر گرفتن معیشت مردم حمایت شود.
1398/05/09

سکه به کف رسید/ طلا گرمی ۴۰۳ هزار تومان شد

کاهش قیمت دلار از یک سو و کاهش قیمت اونس طلا در بازار‌های جهانی امروز بازار سکه را تحت تاثیر قرار داد تا سکه بار دیگر به کانال ۳ میلیون تومان نزدیک شود.
1398/05/09

پای بنزین به بورس باز شد

امروز، برای اولین بار بنزین در بورس انرژی عرضه شد و انحصار عرضه این محصول در کشور شکست. بسیاری از کارشناسان معتقدند این عرضه، شروعی برای شفافیت معاملات محصولات و کالا‌هایی است که قبلا در بورس عرضه نمی‌شد.
1398/05/09


صفحه 370 از 4226
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .