سه شنبه 29 مرداد 1398
تضعیف بخش خصوصی با سنگ اندازی دولتی‌ها/ پروژه‌های نفتی را چه کسانی باید تایید کنند؟

نوآوری و شکوفایی، اصلاح الگوی مصرف، همت مضاعف، کار مضاعف، جهاد اقتصادی، تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، اقتصاد و فرهنگ، دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی، اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال، حمایت از کالای ایرانی و درنهایت هم رونق تولید. این‌ها اسامی سال‌های یک دهه اخیر است. نام‌گذاری هوشمندانه‌ای که رهبر معظم انقلاب آن را ماورای هیاهوی سیاسی، به‌عنوان رویکرد اصلی نظام مطرح کرده است.
1398/01/31

۶۰درصد نیازمندان دهک اول مستمری نمی‌گیرند

مطالعات رسمی سازمان برنامه و بودجه نشان می‌دهد، بیش از ۶۰ درصد نیازمندان در دهک اول درآمدی مشمول طرح، مستمری بگیر نیستند و نزدیک به ۲۲ درصد مستمری بگیران فعلی، در ۶ دهک بالای درآمدی هستند.
1398/01/31

تشکیل کمیسیون‌ اقتصادی ایران و ویتنام تا ۲ماه آینده

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح دستاورهای سفر به ویتنام، گفت: تا ۲ ماه آینده‌ کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ویتنام در ویتنام تشکیل خواهد شد که ریاست طرف ایرانی، بر عهده وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
1398/01/31

پرداخت کمک بلاعوض ۵ میلیونی به سیل زدگان

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از پرداخت کمک بلاعوض پنج میلیون تومانی به سیل زدگان خبر داد.
1398/01/31

تماس جهانگیری با استاندار سیستان‌ درباره طغیان هیرمند

معاون اول رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان خواستار انجام اقدامات پیشگیرانه لازم در خصوص طغیان احتمالی رود هیرمند شد.
1398/01/31

سطح مبادلات تجاری ایران و یونان قابلیت توسعه دارد

سفیر یونان در ایران با بیان اینکه سطح مبادلات تجاری ایران و یونان قابلیت توسعه را دارد، گفت: در حال حاضر سطح مبادلات تجاری ایران یونان حدود ۳۰ میلیون یورو است.
1398/01/31

چقدر باید مالیات بر املاک بپردازیم؟‌

مصوبه هیات وزیران در خصوص تعیین ارزش معاملاتی املاک در سال ۹۸ به میزان ۶ درصد میانگین قیمت روز ابلاغ شد.
1398/01/31

پزشکان می‌خواهند تعرفه‌هایشان ۷۰درصد افزایش پیدا کند؟

رئیس کل سازمان نظام پرستاری با انتقاد از درخواست پزشکان درباره افزایش ۷۰ درصدی تعرفه‌های پزشکی، گفت: در شرایطی که حقوق کارگران افزایش ۳۰ تا ۳۵ درصدی داشته این افزایش تعرفه‌ها شلاقی بر پشت مردم است.
1398/01/31

واقعی‌سازی قیمت بنزین و انرژی بزرگترین فرصت در تحریم است

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به این که واقعی‌سازی قیمت بنزین و انرژی بزرگترین فرصت در تحریم است پیشنهاد داد به همه ایرانی‌ها ماهانه ۲۰ لیتر بنزین ۱۰۰۰ تومانی داده شود تا خود مردم با عرضه و تقاضا قیمت را تعیین کنند و از افزایش قیمت سود و از کاهش ضرر کنند..
1398/01/31

سیل ۵هزار میلیارد به پلدختر خسارت زد

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیل بیش از ۵ هزار میلیارد به بخش‌های مختلف شهرستان پلدختر خسارت زد.
1398/01/31


صفحه 372 از 3902
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .