چهارشنبه 29 خرداد 1398
افزایش چشمگیر بارندگی بهمن نسبت به مدت مشابه سال قبل/ خزر از حوضه‌های آبریز دیگر عقب ماند

بارش باران در حوضه های آبریز کشور در بهمن ماه نسبت به مدت مشابه سال قبلا افزایش داشته است. بیشترین رشد بارندگی در حوضه آبریز "مرزی شرق" ثبت شده است. حوضه آبریز "دریای خزر" نسبت به سایر حوضه ها در رشد بارندگی عقب است.
1397/12/02

ماموریت جدید لاریجانی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس/ مجلس به افزایش قیمت خودروها ورود پیدا کند

رییس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ماموریت داد تا به موضوع افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر ورود پیدا کند.
1397/12/02

«ثتران» کامیاب در مزایده/ «غبشهر» از دلایل انحراف از پیش بینی گفت

شاخص بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته رشد مناسب دو هزار و ۱۰۲ واحدی را به ثبت رساند و ضمن کسب بازده ۱.۳۴ درصدی در روز گذشته به سطح ۱۵۹ هزار و ۴۸۹ واحد رسید. در این روز و همزمان با رشد خود شاخص بورس، هفت نماد متوقف، یک نماد تعلیق و سه بازگشایی شدند.
1397/12/02

انتقاد از پلیس و بیمه مرکزی در مورد خودروهای فرسوده

با توجه به عدم اجرای ماده ۸ قانون هوای پاک مبنی بر ممنوعیت تردد مسایل حمل و نقل فرسوده، سازمان محیط زیست از عملکرد پلیس و بیمه مرکزی در این زمینه انتقاد کرد.
1397/12/02

ذخایر طلا و ارز کشور ۲برابر میزان مصارف است/ ارتباط تنگاتنگی بین کمیسیون اقتصادی و بانک مرکزی برقرار شده است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: میزان منابع ارزی و طلای کشور همیشه ۲ برابر میزان مصارف بوده و در سه ماه اخیر مجموعه ذخایر طلای کشور نه تنها افزایش یافته، بلکه نسبت به گذشته نیز این ذخایر بیشتر شد.
1397/12/02

اسلامی: سقف تسهیلات مسکن افزایش ندارد

وزیر راه و شهرسازی گفت: سقف تسهیلات مسکن با هدف جلوگیری از رشد قیمت مسکن و بالا بردن توان خرید مردم افزایش ندارد.
1397/12/02

پذیرش FATF نفی استقلال کشور نیست/ اجازه دهید ثابت کنیم حامی تروریسم نیستیم

دو دستگی در مواجهه با FATF باعث شده که فعالان اقتصادی نسبت به آینده و اوضاعی که پیش رو داریم، نگرانی‌هایی داشته باشند. مخالفان هیچ استدلالی را نمی‌پذیرند و می‌گویند با تصویب FATF وارد مرحله جدیدی از تحریم‌ها می‌شویم.
1397/12/02

مشاغل نجات‌بخش

به گفته کارشناسان در دنیا حدود ۱۵ هزار شغل وجود دارد؛ درحالی‌که در ایران تنها ۳۰۰۰ شغل ایجاد شده است. از سوی دیگر نرخ بیکاری در کشور ما نرخ بالایی محسوب می‌شود و بیکاری نیز بر شرایط بد اقتصادی مضاف شده و وضعیت معیشتی بدی را برای مردم کشورمان رقم زده است.
1397/12/02

شکست قفل دلار

سرانجام قفل دلار ۱۱ هزار تومانی که ماه‌ها در برابر افزایش قیمت مقاومت کرده بود، با عبور از محدوده ۱۲ هزار تومان شکست و در چند روز اخیر طی ساعاتی حتی نرخ ۱۳ هزار تومان را هم تجربه کرد.
1397/12/02

بازار نوسانی سکه در سال نو

بازار سکه و ارز بعد از تجربه یک‌ دوره کوتاه آرامش، دوباره وارد کانال نوسان شده است؛ نرخ دلار دیروز در تابلوی صرافی‌ها ۱۳هزارو ۵۰۰تومان ثبت شد و قیمت هر سکه بهارآزادی به چهار میلیون و ۵۰۰هزارتومان رسید.
1397/12/02


صفحه 373 از 3740
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .