چهارشنبه 29 خرداد 1398
بازار نوسانی سکه در سال نو

بازار سکه و ارز بعد از تجربه یک‌ دوره کوتاه آرامش، دوباره وارد کانال نوسان شده است؛ نرخ دلار دیروز در تابلوی صرافی‌ها ۱۳هزارو ۵۰۰تومان ثبت شد و قیمت هر سکه بهارآزادی به چهار میلیون و ۵۰۰هزارتومان رسید.
1397/12/02

تاثیر مثبت بهادارسازی بدهی‌ها بر نرخ تورم/ اوراق بهادار دولتی، ابزار موثر کنترل نقدینگی

مجلس به‌تازگی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه ۹۸ با جزئی از این لایحه موافقت کرد که بر اساس آن دولت می‌تواند بخشی از بدهی‌های خود به بانک‌ها را تا سقف مشخصی بهادارسازی کند.
1397/12/02

شرط یک میلیونی برای حضور در مذاکرات مزد

دستمزدی برای زنده‌ماندن؛ درحالی‌که افزایش شدید تورم در سال جاری ماه به ماه، تعداد بیشتری از کارگران را به دام فقر مطلق کشانده و چوب خط وام و قرض دستمزدبگیران از این و آن پر ‌شده است، بانک مرکزی برای اولین‌بار اعلام کرد دیگر گزارش‌های آماری‌اش درباره قیمت اقلام غذایی و کالاهای اساسی و نرخ تورم را منتشر نخواهد کرد تا تعیین رقم دقیق سبد معیشت، یعنی مبلغی که برای زندگی حداقلی یک کارگر و خانواده‌اش لازم است، سخت‌تر از گذشته شود.
1397/12/02

با عیدی امسال چی می‌توانیم بخریم؟

روزهای آخر ‌سال است و خانواده‌های زیادی منتظر دریافت عیدی‌های پایان‌ سال هستند تا بر اساس رقم دریافتی‌شان به رتق‌وفتق نیازهای خود در ابتدای ‌سال نو بپردازند.
1397/12/02

قیمت بلیط اتوبوس‌های بین شهری در نوروز افزایش می‌یابد

وزیر راه و شهرسازی با بیان این که قیمت‌های جدید بلیط اتوبوس‌های مسافربری بین شهری ۲۵ اسفند توسط انجمن صنفی مربوطه اعلام می‌شود اظهار کرد: هر ساله به دلیل آنکه اتوبوس‌های بین شهری یک طرف از مسیر خود را خالی از مسافر طی می‌کنند افزایش قیمت با نظارت سازمان راهداری اعمال می‌شود.
1397/12/01

پایتخت انرژی، مقصد بیست‌ویکمین سفر استانی مدیرعامل بیمه کوثر

مدیرعامل بیمه کوثر در معیت جانشین مدیرعامل ساتا، اعضای هیات‌مدیره، معاونان و جمعی از مدیران از سرپرستی استان بوشهر بازدید کرد.
1397/12/01

تسهیلات بانک توسعه صادرات گرگان برای فرآوری و صادرات ید

رییس شعبه بانک توسعه صادرات شعبه گرگان گفت: این شعبه با ۸۰ میلیاردریال تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی تامین مالی تنها واحد تولید کننده ید در کشور را برعهده گرفته است.
1397/12/01

بررسی ثبت سفارش خودرو در هیات دولت

ثبت سفارش خودرو در هیات دولت در جلسه امروز صبح هیات دولت بررسی شد.
1397/12/01

تجهیز چهار آزادراه‌ به سامانه عوارض الکترونیک تا پایان ‌سال

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: چهار آزادراه کشور تا پایان سال جاری تجهیز و به صورت آزمایشی تحت پوشش سیستم اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه قرار می‌گیرند.
1397/12/01

مصوبه جدید دولت درباره واریز مابه‌التفاوت ریالی نرخ ارز

هیات وزیران تصویبنامه واریز مابه‌التفاوت ریالی نرخ ارز دریافتی با نرخ ارز در روز بازپرداخت برای تمامی واردکنندگان کالا با نرخ ارز مرجع را اصلاح کرد.
1397/12/01


صفحه 374 از 3740
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .