یکشنبه 29 اردیبهشت 1398
مدیرعامل سایپا تغییر کرد

هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در حکمی «سیدجواد سلیمانی» را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب کرد.
1397/10/30

حمایت از اشتغال و کسب و کار با اعطای تسهیلات بدون سود

بسیاری از مشکلات اجتماعی کشورها از جمله آموزش، تأمین اشتغال‌های کوچک، ازدواج جوانان، گسترش روستاها، توسعه بهداشت و ... از طریق اعتبارات خرد قابل رفع خواهد بود.
1397/10/30

امکان جایگزینی نفت با اسناد خزانه

مدیر عامل بورس انرژی با بیان اینکه تهاتر بدهی با نفت خام امکان پذیر است، گفت: وقت آزاد سازی قیمت برق در بخش مصرف کننده‌های بزرگ برق فرا رسیده است.
1397/10/30

اقدامات بانک تجارت در مبارزه با پولشویی

بابک دهقان رییس اداره مبارزه با پولشویی بانک تجارت در گفت‌وگویی به اقدامات صورت گرفته از سوی این بانک برای مواجهه با ریسک‌های احتمالی پیش‌رو اشاره کرد
1397/10/30

طرح وزارت صنعت برای توسعه صادرات به ۱۵ کشور همسایه و چین

وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت برای صادرات به 15 کشور همسایه به اضافه چین و هند پروژه دارد و ما می‌خواهیم اتاق بازرگانی ایران کارگروهی در این باره تشکیل دهد تا با کمک بخش خصوصی و دولت صادرات به این کشورها افزایش یابد.
1397/10/30

دلار ثابت ماند

نرخ خرید دلار در بانک‌ها و معامله دلار در بازار آزاد نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته و با ثبات نسبی همراه بوده است.
1397/10/30

دسترسی به تمام خدمات بانکی با احراز هویت کامل در اپ‌های موبایلی

یک‌ کارشناس صنعت پرداخت باتاکید برلزوم اجرای فرآیند احراز هویت تراکنش‌های موبایلی گفت: تطبیق کد ملی‌دارنده سیم‌کارت با کارت بانکی راهکاری مناسب برای برقراری امنیت‌وسهولت دسترسی به تمام خدمات بانکی است.
1397/10/30

آغاز ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملی ایران

بانک ملی ایران مجوز استخدام نیروی کار مورد نیاز خود را در قالب ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور دریافت کرده است.
1397/10/30

تحول در صنعت بانکداری با بهره‌گیری از بلاک‌چین

معاون فروش شرکت جی اس اس از آماده‌سازی زیرساخت‌ها در کشور برای بهره‌برداری از فناوری بلاک‌چین در صنعت بانکداری خبر داد و گفت: استفاده درست از این فناوری در کشور منجر به تحول صنعت بانکداری می‌شود.
1397/10/30

روابط عمومی قدرتمند، زمینه ساز مدیریت افکار عمومی است

مدیر عامل بانک رفاه در جمع آموزشی- تخصصی روابط عمومی ها اظهار داشت: وجود یک روابط عمومی قدرتمند، فعال و همراه با ارتباطات گسترده درون و برون سازمانی زمینه ساز ایجاد توسعه سازمانی و مدیریت افکار عمومی به نفع سازمان است.
1397/10/30


صفحه 375 از 3645
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .