چهارشنبه 02 آبان 1397
افزایش صادرات بهاره گاز ایران

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز از افزایش ۹ درصدی صادرات گاز ایران در بهار امسال خبر داد.
1397/04/05

کمپین فرهنگی «یک سرویس خوب» توسط بانک گردشگری

 همزمان با هفته پایانی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال 2018، بانک گردشگری به عنوان حامی رسمی تیم‌های ملی والیبال، کمپین ویژه ترویجی- فرهنگی با عنوان «یک سرویس خوب» را در سراسر کشور اجرا کرد.
1397/04/05

افزایش نرخ 27 ارز بانکی

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر این اساس، نرخ ۲۷ ارز از جمله یورو و پوند افزایش، نرخ ۱۱ ارز کاهش و نرخ یک ارز نیز ثابت ماند.
1397/04/05

حمایت مالی از انبوه سازان به منظور حذف غیرحرفه ای سازها

مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک مسکن گفت:از طریق تنظیم سیاست های اعتباری بانک مسکن در صدد حذف غیرحرفه ای سازها از حوزه مسکن هستیم.
1397/04/05

فرهنگ سازی زیست محیطی در لیگ والیبال به ابتکار بانک گردشگری

در جریان آخرین مسابقه لیگ ملت های والیبال در تهران، تماشاچان با هماهنگی بانک گردشگری به عنوان حامی رسمی تیم های ملی این رشته، زباله ها را از سکوهای سالن پاکسازی کردند.
1397/04/05

مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده بیمه البرز برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه البرز برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ و همچنین مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده این شرکت برای تعیین اعضای هیات مدیره ‌روز دوشنبه چهار تیر ۱۳۹۷ برگزار شد و در مجمع عمومی عادی سالیانه مبلغ ۳۲۰ میلیارد ریال ( به ازای هر سهم ۸۰ ریال) سود بین سهامداران توزیع شد.
1397/04/05

 محصولات بانک مسکن برای فعالان ساختمانی معرفی شد

فعالان ساختمانی با محوریت انبوه سازان می توانند در سال جاری از ۵ محصول بانک مسکن متناسب با نیاز مالی و شرایط اقتصادی خود استفاده کنند.
1397/04/05

دستور جدید ارزی جهانگیری اعلام شد

معاون اول رییس جمهور ضوابط چگونگی برگشت ارز حاصل از صادرات کالاهای غیر نفتی به چرخه اقتصادی کشور را ابلاغ کرد.
1397/04/05

انتشار گواهی سکه، آرامش را به بازار بازمی گرداند

رئیس اتحادیه طلا و جواهر کاهش ریسک نگهداری و اطمینان بخشی به مردم را از مزایای معاملات گواهی سپرده سکه به جای سکه فیزیکی دانست و ابراز امیدواری کرد با اجرای کامل این طرح، شاهد بازگشت آرامش و تعادل در بازار باشیم.
1397/04/05

فعالیت زیر زمینی صرافان در خیابان فردوسی

۴۶ روز پس از اجرای سیاست تک نرخی کردن دلار توسط دولت، بازار آزاد ارز پایتخت یعنی حدفاصل میدان فردوسی تا چهارراه استانبول تغییر زیادی کرده است.از روز ۲۲ اردیبهشت ماه امسال که تصمیم جدید دولت برای اعلام نرخ واحد ۴۲۰۰ تومانی برای دلار اجرایی شد، بازار غیررسمی ارز نیز دستخوش تغییرات شکلی شده و درواقع معاملات غیررسمی زیرزمینی شده است.
1397/04/05


صفحه 375 از 3072
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .