سه شنبه 29 مرداد 1398
واردات ۹۸ تن گاز هلیوم مایع به کشور

براساس آمار گمرک در ۱۱ ماهه نخست سال جاری بیش از ۹۸ تن گاز هلیوم مایع از ۱۰ کشور جهان وارد ایران شده است.
1398/01/29

استدلال‌های واهی برای توسعه‌نیافتگی

امروز کشور در بخش‌های مختلف اقتصادی وضعیت چندان خوشی ندارد. سال‌هاست که تصمیم‌گیران کشور برای توجیه وضعیت توسعه‌نیافتگی، در پشت استدلال‌های مختلفی ازجمله دو استدلال «کمبود منابع مالی» و «عدم فضای مناسب برای فعالیت» پنهان شده‌اند. تکیه بر این دو استدلال در سال‌های گذشته باعث شده واقعیت‌های موجود در بطن اقتصاد کشور نادیده گرفته شود و نتوانیم ریشه مشکلات و مصائب را شناسایی و برای خروج از این وضعیت، راه‌حل‌های صحیح و کاربردی ارائه دهیم.
1398/01/29

تصمیم جدید ارزی گام اول تسهیل تجارت

وزیر صنعت، معدن و تجارت، اعلام کرده است در نتیجه پیگیری‌های انجام‌شده، بانک مرکزی موافقت کرده است که صنعتگران می‌توانند در سال ۹۸ به هر میزان صادرات داشته باشند و در چارچوب دستورالعمل بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور، به جای انتقال ارز به کشور می‌توانند مواد اولیه و واسطه‌ای بخش تولید را وارد کنند.
1398/01/29

بازارهای «همسایه» را دریابیم

سال ۹۷ اقتصاد ایران از سوی تحریم‌های آمریکا مورد هدف قرار گرفت و درنتیجه تمام ارگان‌ها و نهادهای کشور به دنبال راه چاره‌ای برای کاهش اثرات سوء تحریم‌ها بر بخش‌های مختلف اقتصادی بودند.
1398/01/29

بانک سامان رتبه نخست در شاخص رضایتمندی مشتریان را کسب کرد

بر اساس ارزیابی­های میدانی و کارشناسی به‌عمل‌آمده توسط استانداری تهران، بانک سامان موفق به کسب رتبه نخست در شاخص رضایتمندی مشتریان شد.
1398/01/28

۵ انتصاب در شورای راهبری فناوری اطلاعات وزارت اقتصاد

وزیر اقتصاد طی احکام جداگانه‌ای دبیر و چهار عضو خبره شورای راهبری فناوری اطلاعات و ارتباطات این وزارتخانه را منصوب کرد.
1398/01/28

بارش‌های کشور از مرز ۳۰۸ میلی‌متر عبور کرد

مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب ایران، امسال را پرباران­ترین سال آبی کشور در مقایسه با ۵۱ سال گذشته از ابتدای سال آبی جاری تاکنون عنوان کرد.
1398/01/28

صدور ۳.۴ میلیارد دلار ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه برای صادرات به عراق

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات گفت: طی ۱۰ سال گذشته ۳.۴ میلیارد دلار ضمانت نامه و بیمه نامه از سوی صندوق برای مشتریان در عراق صادر و ۱۱۳ میلیون دلار جهت جبران خسارت صادرکنندگان به آنها پرداخت شده است.
1398/01/28

بیمه دانا، فعال‌ترین شرکت بیمه در بازنشر اخبار وزارت اقتصاد

شرکت بیمه دانا برای بار دوم به عنوان فعال‌ترین شرکت بیمه در بازنشر اخبار و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی انتخاب شد.
1398/01/28

راه‌‌اندازی سامانه مدیریت تجربه مشتری (CEM) در بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر به منظور جلب اعتماد بیمه‌شدگان و مشتریان وفادار سامانه مدیریت تجربه مشتری (CEM) را برای نخستین بار در صنعت بیمه راه‌‌اندازی کرد.
1398/01/28


صفحه 376 از 3902
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .