دوشنبه 27 خرداد 1398
سرمایه‌گذاری هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی درمنطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در ۱۰ ماهه امسال سرمایه گذاری در منطقه ارس صورت گرفته که ۹۰ درصد آن در بخش تولید بوده است.
1397/11/28

۷۲۴ بهترین اپلیکیشن موبایلی کشور شد

در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، اپلیکیشن ۷۲۴ عنوان بهترین اپلیکیشن موبایل را در میان بیش از ۶۰۰۰ اپلیکیشن شرکت کننده در این رویداد کسب کرد.
1397/11/28

صادرات از مناطق آزاد مشروط شد!

طی ابلاغیه‌ای به گمرک ایران، صادرات کالاها از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشروط به این شرط اساسی شد که محصول تولیدی صادر شده باید به صورت ۱۰۰ درصد از مواد اولیه داخلی تولید شده باشد.
1397/11/28

رشته درمان کف قیمت نداشته باشد، صنعت بیمه دچار چالش می شود

مدير عامل بيمه دانا گفت: اصل ٤٤ و اجرای خصوصي سازی متاسفانه ريل گذاری نشده واگر كف قيمت رشته درمان در صنعت بيمه مشخص نشود اين صنعت دچار چالش جدی خواهد شد چرا كه رشته درمان پاشنه آشيل صنعت بيمه است.
1397/11/28

فهرست معافیت از تحریم‌های نفتی ایران کوچک می‌شود

تحلیلگران غربی می‌گویند احتمالاً معافیت از تحریم‌های آمریکا علیه ایران در ماه مه تمدید می‌شود، اما شمار کشورهایی که از این معافیت‌ها برخوردار هستند، کاهش پیدا خواهد کرد.
1397/11/28

آمار ۱۰ ماهه پرداخت وام ساخت مسکن

بانک مسکن آمار مربوط به عملکرد این بانک در ۱۰ ماه ابتدای سال ۹۷ در خصوص پرداخت تسهیلات ساخت مسکن(تسهیلات مشارکت مدنی) را اعلام کرد.
1397/11/28

جریمه شرکت‌های ارتباطی در صورت عدم انجام تعهدات اعلام شد

تصویبنامه هیات وزیران درخصوص مجاز بودن سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به جریمه کردن دارندگان پروانه های شرکت ‌های مخابرات، ایرانسل و رایتل درصورت عدم انجام تعهدات ابلاغ شد.
1397/11/28

دولت چگونه به بخش عرضه مسکن ورود کند؟

یک صاحبنظر اقتصادی و آشنا به تحولات بخش مسکن معتقد است ورود دولت به بخش عرضه مسکن نباید از طریق مداخله مستقیم در حوزه ساخت و ساز باشد.
1397/11/28

بازدید مدیرعامل بانک ملی ایران از پتروشیمی کردستان

مدیرعامل بانک ملی ایران همراه با رییس کل بانک مرکزی به استان کردستان سفر کرد.
1397/11/28

محدودیت اعتباری طرح‌های توسعه کردستان لغو شد

رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی با اشاره به جزییات سفر رییس کل بانک مرکزی به کردستان اعلام کرد: مقرر شد تا محدودیت اعتباری برای تمام طرح‌های توسعه پیشران استان کردستان وجود نداشته باشد.
1397/11/28


صفحه 378 از 3730
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .