دوشنبه 22 مهر 1398
بانک قرض الحسنه مهرایران، پیشگام پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی ازدواج

مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان بیان داشت: در پی افزایش سقف وام ازدواج و استقبال چشم‌گیر متقاضیان، نه‌تنها وقفه‌ای در روند اعطای وام‌ قرض‌الحسنه ازدواج از سوی بانک قرض الحسنه مهرایران ایجاد نشده، بلکه همچون گذشته پیشگام در عرصه پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی ازدواج جوانان است.
1398/03/05

تضییع حقوق بازنشستگان با ادامه روند فعلی

رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان از لحاظ منابع و مصارف وضعیت مناسبی ندارد، گفت: ادامه روند فعلی ارائه خدمات به بازنشستگان و کارگران را با مشکل مواجه می‌کند.
1398/03/05

پرداخت یک هزار فقره تسهیلات خرید دین بانک ملی ایران در فروردین ماه 98

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان فروردین ماه یک هزار و 173 فقره تسهیلات خرید دین پرداخت کرده است که ارزش ریالی این تسهیلات به یک هزار و 410 میلیارد ریال می رسد.
1398/03/05

ثبات نرخ ۴۷ ارز رسمی

بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز رسمی را امروز در حالی اعلام کرد که تمامی نرخ‌ها ثابت ماند.
1398/03/05

بازار بهترین تصمیم‌گیر برای نرخ ارز است

یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: در شرایط فعلی و با توجه به اینکه شیوه‌های نرخ‌گذاری ارز در ماه‌های گذشته پاسخگوی نیازهای اقتصادی نبوده، محوریت بازار برای تعیین نرخ ارز می‌تواند بهترین راهکار باشد.
1398/03/05

بازگشت بوئینگ ۷۳۷ به خطوط هوایی چه مشکلاتی را در پیش دارد؟

به عقیده کارشناسان، برخلاف آنکه بسیاری از ایرلاین‌ها چشم انتظار بازگشت هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷ مکس به خطوط هوایی جهان هستند، این امر چالش‌های زیادی نیز برای صنعت هوانوردی ایجاد خواهد کرد.
1398/03/05

واردات ۶۰ تن داس به کشور

بر اساس آمار گمرک از تجارت خارجی در سال ۹۷ در این مدت بیش از ۶۰ تن انواع داس و داسغاله وارد ایران شده است.
1398/03/05

تداوم اجباری اجاره‌نشینی به دلیل افزایش قیمت مسکن/ آمار خانه‌های خالی شاهدی بر سرمایه‌ای شدن مسکن

یکی از مشکلاتی که همیشه مورد دغدغه دولت‌های مختلف، مدیران، برنامه‌ریزان و کارشناسان بخش مسکن بوده، کنترل بازار اجاره و ارائه سیاست‌های مناسب جهت جلوگیری از فشار هزینه این بازار بر مردم و اجاره‌نشینان بوده است.
1398/03/05

بانک مرکزی در آستانه استفاده از ابزار پولی جدید

قرار است تحول بسیار بزرگی در سیاستگذاری پولی کشور اتفاق بیفتد. هم‌اکنون مهمترین نرخی که برای فعالان اقتصادی اهمیت دارد و روزانه آن را چک می‌کنند، نرخ ارز است. این درحالی است که در دنیا ارز اهمیتی برای فعالان اقتصادی ندارد و این نرخ بهره است که سمت و سوی حرکت آنها را مشخص می‌کند. حال با تغییر ریل سیاست‌های پولی که عملیات بازار باز یکی از حلقه‌های آن است، قرار است درآینده این تحول رخ دهد.
1398/03/05

ایران سردرگم در اقتصاد شبکه‌ای

سفر اخیر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، به چابهار آن‌هم در مسیر پاکستان، نمایانگر آن است که موقعیت ویژه این منطقه برای ایران اهمیت فراوانی دارد.
1398/03/05


صفحه 381 از 4045
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .