سه شنبه 29 خرداد 1397
همکاری موسسه ملل و وزارت بهداشت کلید خورد

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان به دعوت مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در این موسسه حضور یافت.
1397/03/09

فصل اصلاح قيمت در بازار انرژي

اصلاح قيمت‌ حامل‌هاي انرژي موضوعي است كه هر ساله به عنوان يكي از مسائل بحث‌برانگيز در بين سياستگذاران مطرح مي‌شود.
1397/03/09

یک گام تا اجرای قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده

 دیری است که اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده خواسته بخش کثیری از فعالان اقتصادی است تا به‌این ترتیب شاید کمی از حجم فشارهای وارد شده بر آنان کاسته شود. 
1397/03/09

گره مالیاتی صنعت بیمه

 صنعت بیمه روزگار ناخوشی را در شرایط فعلی اقتصادی تجربه می‌کند. علاوه بر مسائل متعدد قانونی و مشکلات زیرساختی توسعه صنعت بیمه، مشکلات ناشی از اجرای قانون مالیات‌های مستقیم و قانون ارزش افزوده نیز به نوبه خود چالش‌های جدی را برای صنعت بیمه به همراه دارد که ذیلا به مهمترین آن اشاره خواهد شد.
1397/03/09

ایرانی های آدامس خوار!

 ایرانی ها سالانه ١٥٠٠ میلیارد تومان آدامس می جوند امارات، روسیه، ترکیه و ایتالیا صادرکنندگان آدامس به ایران هستند آمریکا بزرگترین تولیدکننده آدامس در جهان است استفاده از آسپارتام در آدامس های تولید داخلی ممنوع شده است.
1397/03/09

ضرب‌الاجل کارت سوخت در جایگاه‌ها

چندی پیش برخی رسانه‌ها خبر از احتمال حذف کارت سوخت دادند؛ خبری که ریشه در وجود برخی تلمبه‌ها در برخی جایگاه‌های تک‌سکو داشت که فاقد کارت‌خوان برای کارت سوخت بودند. خبری که البته به‌سرعت از سوی مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی رد و در کنار آن مجددا بر ضرورت استفاده جایگاه‌ها از کارت سوخت تأکید شد. موضوع آن است که حتی این تلمبه‌ها که به ‌واسطه طرح ارتقای سیستم کارت سوخت به ‌صورت پایلوت در برخی جایگاه‌ها قرار گرفته‌اند نیز بناست تا پایان خرداد یا اوایل تیر، مجدد به کارت‌خوان سوخت مجهز ‌شوند. بنابراین به نظر می‌رسد تصمیم سال گذشته مجلس برای حذف‌نکردن کارت سوخت در جایگاه‌ها، هنوز به‌جد دنبال می‌شود و بنا نیست با وجود هزینه‌های گزاف، در کنار عایدی نامشخص آن، از سیستم‌سوخت‌گیری حذف شوند. 
1397/03/09

سقف قراردادهاي موقت،‌ منتظر امضاي ربيعي

 کميته روابط کار، بالاخره پس از چانه‌زني‌هاي بسيار، تعريف مشخصي از مشاغل غيرمستمر ارائه داد و تعيين سقف زماني براي قرارداد در اين نوع کارها نيز به تصميم نهايي وزير کار و تصويب هيئت وزيران موکول شد.
1397/03/09

اين بازار بحراني است

قيمت کاغذ روزنامه در يک سال اخير دو برابر شده و همين افزايش دوبرابري قيمتش، چراغ چند تحريريه را خاموش و از صفحات روزنامه‌هاي ديگر کم کرده است.
1397/03/09

شرکت‌هاي‌ ناجا و شستا در فرابورس فروخته مي‌شوند

مديرعامل فرابورس با بيان اينکه 64 شرکت در نوبت عرضه از طريق سامانه «مذاکره ادغام و تمليک» هستند، گفت: 21 شرکت بنياد تعاون ناجا، 38 شرکت شستا (تأمين اجتماعي) و يک شرکت بانک سپه از جمله بخش‌هايي هستند که از طريق سامانه ياد‌شده به فروش مي‌رسند. 
1397/03/09

منشأ سردرگمی بورس تهران

 شاخص کل بورس سومین روز کاهشی خود را پشت‌سر گذاشت. ریشه اصلی سرگیجه معامله‌گران را می‌توان در نامشخص بودن آینده نرخ ارز جویا شد. گروهی دلار ۴۲۰۰ تومانی را مبنای تحلیل خود قرار می‌دهند و در خرید سهام تردید دارند؛ اما عده‌ای با استناد به تجربه سال‌های ۹۰ و ۹۱، این نرخ دلار را ناپایدار می‌دانند و قیمت‌های فعلی سهام را فرصت خرید ارزیابی می‌کنند. مساله‌ای که در مجموع باعث شده دید کوتاه‌مدت و مبتنی‌بر نرخ فروش محصولات شرکت‌ها در صنایع مختلف، راهبرد غالب بورس‌بازان شود.
1397/03/09


صفحه 50 از 2672
بانک ملی
تامین اجتماعی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .