شنبه 27 بهمن 1397
آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک شرکتهای بیمه

 بیمه مرکزی آخرین ظرفیت مجاز نگهداری ریسک و قبولی اتکایی شرکت‌های بیمه را بر مبنای اطلاعات آخرین صورت‌های مالی مصوب منتشر کرد که طی آن تنها ۴ شرکت مجاز به قبولی اتکایی هستند.
1397/04/16

نخستین دستگاه خودبانک(VTM) بانک آینده، در کیش راه‌اندازی شد

 نخستین دستگاه خودبانک (VTM) بانک آینده، هم زمان با آغاز جشنواره تابستانی کیش در فرودگاه بین-المللی جزیره کیش راه اندازی شد.
1397/04/16

دومین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک سینا

به منظور ایجاد زمینه های افزایش مشارکت عمومی و گسترش سنت الهی قرض الحسنه، دومین جشنواره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سینا برگزار می شود.
1397/04/16

پیگیری اجرای پیمان‌های پولی با ۳ کشور

رییس کل بانک مرکزی از پیگیری ها برای اجرایی شدن پیمان های پولی با کشورهای عراق، روسیه و جمهوری آذربایجان خبر داد.
1397/04/16

بانک‌ها به‌جای بانک مرکزی خلق پول کردند

باز هم برای چندمین‌بار در چند دهه اخیر، افزایش شدید قیمت‌ها به‌خصوص قیمت طلا و ارز موجب غافلگیری و حیرت و اضطراب مردم، بازاریان، دولتمردان و حتی اغلب تحلیلگران اقتصادی شد و باز مثل دفعات قبل، تمام دلایل این افزایش، عوامل خارجی، خصوصا عوامل سیاسی و اخلالگران بازار معرفی شده است و کمتر تحلیل و خبر یا تصمیم‌گیری مسوولان دولتی را سراغ داریم که به ریشه‌های رشد پایه پولی، نقدینگی، تورم، مشکلات ساختاری کشور، بدهی و مخارج دولت، سرکوب قیمت‌ها و کنترل شدید بازارها و قیمت‌ها در سال‌های قبل و اثر آن بر نوسانات و التهابات ارزی اشاره کرده باشد.  
1397/04/16

سبقت حق بیمه‌های سایبری از دیگر رشته‌ها تا ۲۰۲۱

شرکت بیمه گر ( AON) در گزارش تازه خود از بازار بیمه تجاری، اموال و حوادث جهان اعلام کرد حق بیمه های سایبری تا سال ۲۰۲۱ سریع ترین رشد را در بین سایر محصولات بیمه ای خواهد داشت.
1397/04/16

تدوین یک نسخه شفابخش برای ساختار نظارت بانکی

مدیرکل مقررات و مبارزه با پولشویی بانک مرکزی گفت: یک نسخه خاص و شفابخش برای ساختارهای نظارتی وجود ندارد وکارآیی ساختارهای نظارت بانکی باید درچارچوب وسیع تر اقتصاد هر جامعه و هماهنگی اجزا آن جستجو شود.
1397/04/16

ورود ارز صادراتی به بورس منتفی شد

با وجود این‌که قرار بود طی بخشنامه ابلاغ شده از سوی معاون اول رئیس جمهوری بخشی از ارز ناشی از صادرات به بورس وارد شده و با قیمتی توافقی در اختیار واردکنندگان قرار بگیرد، ظاهرا این تصمیم منتفی شده و معاملات به جای بورس در سامانه نیما انجام خواهد شد.
1397/04/16

ثبات بلندمدت بازار با عرضه ذخایر ممکن نیست

مدیرگروه پول و ارز پژوهشکده پولی و بانکی گفت: بانک مرکزی می‌تواند در کوتاه‌مدت با فروش ذخایر خود جلوی افزایش نرخ ارز را بگیرد، اما چنین قدرتی در میان و بلندمدت ندارد.
1397/04/16

پرداخت سود سهام عدالت متوفیان از امروز

سود سهام عدالت متوفیان تا سال ۹۵ از امروز به حساب وراث قانونی آنها واریز می شود.
1397/04/16


صفحه 616 از 3347
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .