شنبه 29 دی 1397
بازار طلا راکد شد

قیمت طلا پس از کاهش در سه روز گذشته، در معاملات روز جاری بازار آسیا که ریسک گریزی سرمایه‌گذاران بهبود یافت، ثابت بود.
1397/03/15

اولین شهر گردشگری جهان سازگار با «ارز رمزنگار» معرفی شد

شهر توریستی «آگنس واتر» استرالیا، برای اولین برای در جهان پرداخت های گردشگران را با ارزهای دیجیتال می پذیرد.
1397/03/15

مشکلات روابط کار با سند کار شایسته حل می‌شود

رییس اتحادیه کارگران قراردادی می‌گوید: کار شایسته به‌منزله شایسته‌سالاری است و با تدوین و اجرای سند کار شایسته، بسیاری از مشکلات حوزه روابط کار حل می‌شود.
1397/03/15

صرافی‌های غیرمجاز عامل اصلی افزایش نرخ دلار بودند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: فعالیت صرافی های غیر مجاز را از اصلی ترین علل افزایش نرخ دلار می دانیم، به واسطه این، فعالیت مافیایی بزرگی با حضور دلالان ارزی شکل گرفته بود که برافزایش نرخ دلار تاثیرگذار بوده است.
1397/03/15

دست دلالان در جیب کامیون داران

موضوع مطالبات صنفی رانندگان وسائل نقلیه سنگین درحالی هفته گذشته سبب بروز برخی نابسامانی ها در حوزه اقتصادی به خصوص در سیستم انتقال و توزیع کالا شد که به گفته برخی «مردان جاده»، «دلالی گری، فقدان چارچوب قیمت گذاری و ضعف نظارت» بزرگ ترین آسیب را به آنان وارد کرده است.
1397/03/14

فناوری اطلاعات در فهرست اولویت بندی تخصیص ارز قرار گیرد

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، حذف بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات را از اولویت های تخصیص ارز در بانک مرکزی خواند و پیشنهاد کرد: با توجه به سهم پنج درصدی این بخش از تولید ناخالص داخلی، به همین میزان ارز نیز فعالان این بخش پرداخت شود.
1397/03/14

تخصیص ۲۲ درصد اعتبارات عمرانی در ۲ ماه نخست امسال

رییس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص ۲۸ هزار میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی در ۲ ماهه نخست امسال خبر داد که معادل ۲۲ درصد میزان مصوب در قانون بودجه ۹۷ است.
1397/03/14

مصوبه دولت در خصوص حمایت از طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای اشتغال آفرین

هیات دولت در نشست عصر یکشنبه خود به ریاست حسن روحانی رئیس جمهوری،، به منظور حمایت از سرمایه‌گذاری در توسعه و ارتقای کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، ایجاد اپراتورهای ارایه کننده خدمات الکترونیکی در تمام بخش‌ها و حمایت از طرح ها و پروژه های توسعه‌ای اشتغال آفرین و یا صادرات کالا در این بخش، اعتبارات لازم به صورت تسهیلات و یارانه سود اختصاص یابد.
1397/03/14

پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران ۵ موسسه تا سقف ۱ میلیارد تومان

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: سپرده تعاونی های افضل توس، البرز ایرانیان، وحدت، فرشتگان و ثامن الحجج تا مبلغ یک میلیارد تومان از هفته آینده تا آخر تیرماه پرداخت می شود.
1397/03/14

حذف دلار از سیستم گزارشگری گمرک کلید خورد

بعد از مصوبه دولت در خصوص حذف دلار از سیستم گزارشگری کشور، برای نخستین بار آمارهای تجارت خارجی گمرک با دو ارز یورو و دلار ارائه شد.
1397/03/14


صفحه 632 از 3269
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .