شنبه 31 شهریور 1397
اینفوگرافی شرایط سپرده‌گذاری ارزی در بانک‌ها

بانک مرکزی مقررات و شرایط سپرده‌گذاری ارزی را اعلام کرد که طبق آن، سود بانک برای سپرده‌گذاری‌های ارزی بدین صورت است: دلار ۴ درصد، یورو ۳ درصد، درهم امارات ۲ درصد.
1397/06/05

نشانه‌های جدید در بازار ارز

در دومین روز هفته، دلار به بالای مرز ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان بازگشت و سکه تمام بهار آزادی از مرز ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان عبور کرد.
1397/06/05

رونمایی از تمبر مشترک نقش جهان و تاج محل در آبان ماه

مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران از تبادل 10 هزار و 261 مرسوله پستی بین ایران و هند در سال گذشته میلادی خبر داد که سهم بسته های ارسالی از کشور ما چهار هزار و 673 مورد بود.
1397/06/04

وزیر جدید اقتصاد با بانک مرکزی تعامل مثبت داشته باشد

درپی برکناری وزیر امور اقتصادی و دارایی، یکی از اعضای اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد ساختار اقتصادی کشور شکننده است که باید تغییر کند. از سوی دیگر کسی که به عنوان وزیر اقتصاد انتخاب می‌شود باید تجربیاتی باشد که بتواند اقتصاد را به سر و سامان برساند و تعامل مثبت با بانک مرکزی داشته باشد.
1397/06/04

تغییر سیاست بانک مرکزی درباره رمزارزها

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی با توجه به شناخت بهتر از پدیده ارزرمزها و با توجه به دانشی که در این خصوص در کشور شکل گرفته سیاست خود را تغییر داده و بزودی اعلام می‌کند.
1397/06/04

پرداخت بیش از ۸۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای رشد مکانیزاسیون

بانک کشاورزی در مقطع شهریور ۹۶ تا مرداد ۹۷ ، در اجرای سیاست های دولت دوازدهم ، عمل به فرامین مقام معظم رهبری و رسالت خود در زمینه حمایت از تولید با کیفیت داخلی، ۸۳۶۵ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی برای خرید ۲۲۰۰۰ فقره ماشین آلات و ادوات کشاورزی پرداخت کرده است و بدین ترتیب سهم به سزا و نقش بزرگی در تجهیز ناوگان مکانیزاسیون کشاورزی، تزریق فناوری های نوین برای تسهیل و استاندارد سازی عملیات کاشت، داشت ، برداشت و تولید محصول ، جایگزینی کشاورزی اقتصادی به جای کشاورزی معیشتی و نهایتا بالابردن کیفیت و کمیت تولیدات کشاورزی و صنایع وابسته با هدف تامین امنیت غذایی داشته است.
1397/06/04

تهیه لیست ۳۱۱نفره از مفسدان مالی محکوم به حبس تا اعدام

سخنگوی قوه قضاییه گفت:گزارشی تهیه شده است و در آن ۳۱۱ نفر از افرادی که با فساد مالی محکوم به اعدام، حبس ابد یا حبس شده اند، در آن آمده است و می توان آن را در اختیار رسانه ها قرار داد.
1397/06/04

افتتاح ۷ طرح صنعتی در استان البرز و ایجاد ۲۱۹ شغل مستقیم

تعداد ۷ طرح صنعتی با تسهیلات بانک صنعت و معدن در سال ۱۳۹۶ در استان البرز به بهره برداری رسید و در نتیجه ۲۱۹ شغل جدید ایجاد شد.
1397/06/04

حداقل مبلغ لازم برای سپرده سودپذیر در بانک مسکن

رییس اداره کل سازمان ها و روش های بانک مسکن، حداقل مبلغ لازم برای افتتاح حساب و سپرده گذاری سودپذیر را اعلام کرد.
1397/06/04

بانک مرکزی تنها متولی تولید ارز رمز نگار ملی

مدیر عامل شرکت خدمات انفورماتیک حذف واسطه را از مزایای بلاک چین اعلام کرد. تنها باید در بانک مرکزی انجام شود و دیگر نهادها اجازه ایجاد ارز رمز ملی ندارد.
1397/06/04


صفحه 65 از 2974
بانک ملی
موسسه نور
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .