شنبه 29 دی 1397
بازدید مدیرعامل بانک تجارت از شعب جزیره کیش

رضا دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت از معاونت مقیم کیش، واحد ارزی و تمامی شعب بانک تجارت و معاونت مقیم و شعب بانک ملت به نمایندگی از بیگدلی مدیرعامل این بانک بازدید کرد.
1397/10/09

توافق نامه راهبردی بین ایران و سوریه نهایی شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: توافق‌نامه همکاری راهبردی بین دو کشور ایران و سوریه نهایی شده تا با انجام این توافق نامه زمینه برای گسترش پایداری همکاری اقتصادی بین دو کشور فراهم شود.
1397/10/09

دعوت وزیر اقتصاد سوریه از بخش خصوصی ایران برای بازسازی

وزیر اقتصاد و تجارت خارجی سوریه با بیان اینکه فرصت‌های مناسبی جهت حضور سرمایه‌گذاران خارجی در این کشور فراهم شده است، گفت: بخش خصوصی ایران می‌تواند از سوریه صادرات مجدد داشته باشد.
1397/10/09

سهم دلار در ذخایر ارزی بانک‌های مرکزی جهان سقوط کرد

صندوق بین‌المللی پول سهم دلار به عنوان ذخیره ارزی در نزد بانک‌های مرکزی جهان در ۳ ماه سوم سال جاری میلادی را پایین‌ترین سطح در ۵ سال اخیر اعلام کرد.
1397/10/09

اعطای بیش از ١٦ هزار وام مشاغل خانگی توسط بانک صادرات ایران به معرفی شدگان نهادهای حمایتی

بانک صادرات ایران در هشت ماه نخست سال ٩٧ بیش از ١٦ هزار فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی به معرفی شدگان نهادهای حمایتی پرداخت کرد.
1397/10/09

80 درصد تولید خودرو به تعهدات خودروسازان اختصاص می یابد

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه 80 درصد تولید خودروسازان به اجرای تعهدات اختصاص می یابد، گفت: خودروسازان باید با فروش اموال مازاد و دریافت تسهیلات از بانک، منابع مالی مورد نیاز خود را تامین کنند.
1397/10/09

در عصر دیجیتال، آگاهی ملاک اصلی تصمیم گیری است

مدیر عامل بانک ایران زمین با اشاره به اهمیت شناخت و رصد رفتار مشتری در بهبود ارائه خدمات بانکها افزود: در بانکداری جدید برای ارائه خدمات و تولید محصولات، مشتری در مرکز و نقطه‌ی اصلی توجه بخشهای مختلف سازمان بوده و این امر با شناخت از نیازهای مشتریان و تعریف انواع خدمات بر آن مبنا است.
1397/10/09

تقدیر از مدیرعامل بانک دی در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز

در همایش تکریم خیرین مدرسه ساز در بازسازی مدارس آسیب دیده زلزله کرمانشاه از محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی تقدیر شد.
1397/10/09

با «بله» اینترنتی درخواست پول کنید

با «بله» می توانید در بستر فضای مجازی و یک پیام رسان همانطور که چت می کنید، به صورت اینترنتی و به آسانی درخواست پول دهید.
1397/10/09

طراحی نظام صندوق فروش

سازمان مالیاتی معتقد است با طراحی و عملیاتی سازی نظام صندوق فروش و اخذ مالیات بر اساس اطلاعات دقیق، گام مهمی در راستای عدالت مالیاتی برداشته می‌شود.
1397/10/09


صفحه 66 از 3269
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .