دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
راهکارهای مشابه اینستکس در رابطه با روسیه، عراق،‌ چین و ترکیه مطرح است

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: ابزار مالی INSTEX را که اروپایی‌ها معرفی کرده‌اند در حال پیشروی است و گام‌هایی هم برداشته شده است.
1398/02/01

معامله ۲۳ هزار میلیارد ریال کالا در تالار نقره ای

بر اساس اطلاعات منتشره در هفته منتهی به ۲۹ فروردین ماه، ۳۷۸ هزار و ۱۶۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال در بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت.
1398/02/01

حجم تجارت ایران و کره جنوبی ۱.۷ میلیارد دلار

ارزش صادرات ایران به کره جنوبی در 11 ماه 97 یک میلیارد و 806 میلیون دلار و میزان واردات ایران از کره جنوبی طی این مدت یک میلیارد و 922 میلیون دلار بوده است.
1398/02/01

۶۷۱ هزار فقره چک در اسفند ماه برگشت خورد

بالغ بر ٦٧١ هزار فقره چک به ارزشی بالغ بر ٩٧ هزار میلیارد ریال در اسفندماه ۹۷ در کل کشور برگشت داده شده است که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب ۴.۶ درصد و ۱۷.۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.
1398/02/01

سرویس پرداخت در شبکه‌های اجتماعی خارجی فیلتر می‌شود

معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور بر اساس مصوبه شورای عالی فضای مجازی و با هماهنگی بانک مرکزی و پرداخت یاران فیلترینگ سرویس پرداخت در شبکه‌های اجتماعی را در دستور کار قرارد داد.
1398/02/01

مهار نوسان های نرخ ارز با راه اندازی بازار متشکل ارزی

یک کارشناس امور بانکی با بیان اینکه بازار متشکل ارزی می‌تواند التهاب و نوسان نرخ ارز را کاهش دهد، گفت: به دلیل اینکه معاملات این بازار، شفاف است و خریداران و فروشندگان می توانند در شرایط رقابتی درخواست‌های خود را ارائه کنند، نوسان های آن نسبت به بازار غیرشفاف کمتر خواهد بود.
1398/02/01

عملیات بازار باز چطور به کنترل تورم می‌انجامد؟

یک استاد بانکداری گفت: عملیات بازار باز موثرترین ابزار کنترل تورم است که رقابت ناسالم بانکها ناشی از سیاستگذاری غلط پولی را متوقف کرده و در نهایت، در کنار نظارت جدی، به کنترل تورم می‌انجامد.
1398/02/01

حضور بانک ملت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

بانک ملت در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران حضور فعال دارد.
1398/01/31

​روزهای ابری رونق تولید در سایه بی‌توجهی نفت و نیرو/ چشم دانش‌بنیانی‌ها به حمایت دولتی‌ها است

صاحبان صنایع در حوزه نفت و نیرو همچنان از برند های مشخصی استفاده می کنند و اگر همچنان به این روند ادامه دهند، شانس شرکت های دانش بنیان برای رقابت همچنان ضعیف می ماند.
1398/01/31

سود فورد ۱میلیارد دلار رشد خواهد کرد

تغییر سیاست تولید فورد در کارخانه میشیگان به تولید وانت و پیکاپ به جای خودروهای کم سودتر، منجر به بهبود ۱ میلیارد دلاری درآمد دومین خودروساز بزرگ آمریکا شده است.
1398/01/31


صفحه 7 از 3541
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .