شنبه 29 دی 1397
سود روزشمار حاصل قانون‌گریزی بانک‌ها بود

مدیرعامل بانک کارآفرین گفت: اعطای سود روزشمار به سپرده‌ها به دلیل تخطی بانک‌ها از قانون بود و اقدام اخیر بانک مرکزی برای توقف آن بازگشت به قانون و تصمیمی صحیح است.
1397/10/03

افزایش تقاضای ارز در پایان سال میلادی طبیعی است

دبیرکل کانون صرافان افزایش تقاضا برای حواله های ارزی از بانک‌ها و صرافی‌های مجاز را در پایان سال میلادی امری طبیعی عنوان کرد.
1397/10/03

عوامل افزایش جهانی قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ میلادی

کارشناسان اقتصادی اعلام کردند که تضعیف دلار و پایان سیاست سفت و سخت فدرال رزرو در ۲ سال آینده قیمت جهانی طلا را به یکهزار و ۴۰۰ دلار در هر اونس خواهد رساند.
1397/10/03

پشت پرده تصمیم بانک مرکزی برای تغییر در روند سوددهی به سپرده‌ها

شورای پول و اعتبار به تازگی تصمیم گرفته تا دیگر به سپرده‌هایی که کمتر از یک ماه در نظام بانکی ماندگاری دارند، سودی ندهد، دلیل این امر هم، گرایش مردم به سمت سپرده‌های کوتاه‌مدت است.
1397/10/03

۹۵ درصد کالاها سه روزه از گمرک ترخیص می‌شود

مدیرکل مرکز واردات گمرک با بیان اینکه این نهاد پس از مراحل ثبت سفارش و تخصیص ارز در مرحله سوم واردات قرار دارد، گفت: ۹۵ درصد کالاها سه روزه از گمرک ترخیص می‌شود.
1397/10/03

اینکه بازار همچنان با سیاست‌های درست ارزی مسیر نزولی را طی خواهد کرد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بازار همچنان با سیاست‌های درست ارزی مسیر نزولی را طی خواهد کرد گفت: بالانس ارزی نزدیک است.
1397/10/03

اعتماد مردم به بانک ملی ایران به بار نشست

بانک ملی ایران با همراهی و اعتماد مشتریان گرانقدر، بیشترین سهم منابع از سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت و سپرده قرض الحسنه پس انداز در میان نظام بانکی کشور را در هشت ماه ابتدای سال جاری به خود اختصاص داد که تحقق این مهم گامی در راستای سیاست های این بانک برای افزایش سهم بخش های اقتصادی از تسهیلات بانکی است.
1397/10/03

دولت قول بازگشت 300 میلیون دلار را در بودجه سال 98 داده است

رییس دیوان محاسبات گفت: دولت قول داده رقم 300 میلیون دلاری که سال گذشته به اشتباه از منابع صندوق توسعه ملی در بودجه دولت هزینه شده بود را امسال در لایحه بودجه سال 98 بازگرداند.
1397/10/03

حذف سود روزشمار سپرده‌ها بساط سفته‌بازی را جمع می‌کند

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه آسیب بالا بودن نرخ سود بانکی در حوزه سفته بازی است، گفت: پرداخت نکردن سود روزشمار به سپرده‌های کوتاه مدت بساط سفته بازی را جمع می‌کند.
1397/10/03

دلیل اختلاف نرخ تورم بانک مرکزی و مرکز آمار

رییس مرکز آمار ایران درباره علت اختلاف آماری این مرکز با بانک مرکزی، بیان داشت: بانک مرکزی نرخ تورم را در مناطق شهری و بزرگ پایش می‌کند، ولی مرکز آمار معدل کل کشور را در نظر می‌گیرد.
1397/10/03


صفحه 84 از 3269
بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .