شنبه 27 آبان 1396
تلاش بانک ملی برای کاهش بیشتر مطالبات غیرجاری

با توجه به آثار نامطلوب مطالبات غیرجاری بر صورت های مالی و عملکرد بانک ها، بانک ملی ایران یکی از مهمترین اقدامات خود را پیگیری وصول و کاهش مطالبات غیرجاری قرار داده است.
1396/08/17

پیامدهای مهاجرت و تاثیر آن بر اقتصاد اشتغال ایران

معاون اداره کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون , کار درباره مهاجرت بین‌المللی و تاثیر آن بر اقتصاد اشتغال کشور گفت: مهاجرت مهم‌ترین نوع تحرک جمعیت به حساب می‌آید که دارای تنوع بسیار چشمگیری است.
1396/08/01

هيچ تقصير درختان نبود

انتشار تصوير درختان سيب قطع‌شده، هفته گذشته در فضاي مجازي، مثل خيلي از اتفاقات هنجارشکن ذهنم را آرام نمي‌گذارد. تو گويي ارتباطي بين من و تصوير وجود دارد. بيشتر که به آن مي‌انديشم، تصوير جان مي‌گيرد و سرآغاز گفت‌وگويي بين من با يكي از درختان مي‌شود. زبان به سخن گشوده و اشاره‌اي مي‌کند. مي‌گويم: هيس! درختان که هرگز فرياد نمي‌زنند؟
1396/07/24

ارائه راهکارهایی برای منطقی کردن نرخ سود اسناد خزانه اسلامی

اسناد خزانه اسلامی (اخزا) اسناد با نامی است که دولت به‌منظور تسویه بدهی‌های مسجل خود با حفظ قدرت خرید، بابت طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای با قیمت اسمی و سررسید معین به طلبکاران غیردولتی واگذار می‌کند. دریافت کنندگان اسناد خزانه می‌توانند این اوراق را در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران به‌فروش برسانند.
1396/07/18

مدرسه سازی، مسئولیت اجتماعی بانک ملی

آغاز هر سال تحصیلی، موضوع کمبود مدرسه یا تجهیزات مدارس بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. طبیعی است که وزارت آموزش و پرورش با حجم گسترده فعالیت ها و محدودیت منابع رو به روست و حل برخی مشکلات به عهده شرکای اجتماعی اوست.
1396/07/04

بانک ملی آماده تخصیص منابع مالی خارجی به سرمایه گذاران*

بانک ملی ایران به تازگی در چند قرارداد بزرگ مالی میان کشور جمهوری اسلامی ایران با کشورهای چین، کره جنوبی، اتریش و دانمارک مشارکت کرده است.
1396/07/02

تحول دیجیتالی، ضرورتی برای اصلاح ساختارها و نهادها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کابینه دوازدهم، در یادداشتی در روزنامه ایران نوشت:‌ لزوم اتخاذ رویکرد راهبردی به تحول دیجیتال کشور و بازآفرینی کل دولت و از همه مهم‌تر و پیشرو‌تر بخش ICT کشور برای تحقق اهداف عالی توسعه کشور ،دیگر تنها یک اقدام به تغییر نیست؛ بلکه ضرورتی اجتناب ناپذیر برای تحول کشور عزیزمان است.
1396/06/07

توانمندسازی بانک و بیمه، چالش جدی اقتصاد ایران

اینک که دورنمای رشد اقتصادی توأم با توسعه وافزایش سرمایه گذاری در بسیاری از اقتصادهای جهانی بسیار نوید بخش تر از گذشته بوده و خصوصاً اقتصاد ایران در حال یک پوست اندازی جدی به لحاظ کمیت و کیفیت است و بنا به پیش بینی بسیاری از موسسات صاحب نام اقتصادی و تحقیقاتی دنیا فرصت رشد یک تریلیون دلاری برای ایران امری دست یافتنی تلقی شده است.
1396/06/06

بانکداری ایران را چگونه می‌توان مدرن کرد؟

بانکداری در ایران مشکلات جاری و کوتاه‌مدت زیادی دارد. معمولاً دولت‌ها چنان درگیر این مشکلات کوتاه‌مدت می‌شوند که چالش‌های بلندمدت و راهبردی را فراموش می‌کنند. این اتفاقی است که در دولت فعلی نیز رخ داده است.
1396/05/31

روان سازی صدور انواع ضمانتنامه در بانک ملی ایران در پسا برجام*

اقتصاد ایران، اقتصادی بانک محور است و بخش های مختلف آن برای تامین حساب در گردش و منابع پروژه های خود به بانک ها وابسته هستند.
1396/05/25


صفحه 1 از 9
بانک شهر
بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
24 آبان 96
نوع ارز نرخ فروش
4091
دلار
4790
یورو
1117
درهم امارات
257000
سکه گرمی
1393000
سکه بهار  آزادی امامی
697000
نیم سکه
394000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .