شنبه 26 اسفند 1396
نقش روابط‌عمومی‌ها در مدیریت شهرت و ریسک بنگاه‌های اقتصادی در فضای کسب و کار

برندسازی و کسب شهرت یکی از اصول پذیرفته مدیریتی به‌شمار می‎‌رود، اما ماندن در اوج شهرت همواره با چالش­های جدی روبرو است در بین افراد مختلف جامعه این مساله عمیقا وجود دارد که بنگاه­های اقتصادی بعد از رسیدن به اوج شهرت از اعتماد مردم سوء استفاده کرده و در ارائه خدمات، کاستی­هایی را اعمال کرده که در نهایت منجر به از بین رفتن شهرت آنها خواهد شد.
1396/10/27

طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران، فرصت ها و مزیت ها

طی سال های گذشته، ایجاد تنوع در بانک ها و نوع تسهیلات خرید مسکن به یک مطالبه عمومی تبدیل شده بود.
1396/10/24

اثر قدرت بر مدیران بی‌انگیزه

در لایحه بودجه سال آینده کل کشور، مشارکت بخش خصوصی در طرح های عمرانی به صورت جدی دیده شده است و دولت می‌داند که بیکاری، گرانی و عدم رفاه و آسایش فکری رو به افزایش است.
1396/09/22

به دولت تدبیر و امید

دولتی که تا به امروز تدبیر و امید آن تنها همچون سردر رستوران های بین شهری لامپش سوخته و نوشتهً آن تاریک است، همچون دریاچه ها و تالاب های بینظیرش. همچون کم سویی چشمان نسل قدیمش که همواره میگویند بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاُمورِ.
1396/09/20

افسوس که قبح «ورشکستگی» شکسته است

سال ها پیش ورشکستگی برای کاسبان و فعالان بازار و عرصه تجارت، چنان قبحی داشت که هیچ کس حاضر نبود مهر«ورشکسته»به پیشانیش بخورد.درشرایطی هم که یکی ازتجاربامشکل مالی مواجه می شد، سایر هم مسلکان دست به دست هم می دادند تا اصطلاحا او در بازار زمین نخورد.
1396/09/19

رکود بخش مسکن، گریبان بانک ها را گرفته است

یکی ازروش های معمول برای تضمین بازپرداخت تسهیلات بانکی، وثیقه گرفتن ملک است.در این روش، بانک معمولا مبلغی کمتر ازارزش کارشناسی شده ملک را به عنوان تسهیلات به متقاضی پرداخت می کند.
1396/09/18

تلاش بانک ملی برای کاهش بیشتر مطالبات غیرجاری

با توجه به آثار نامطلوب مطالبات غیرجاری بر صورت های مالی و عملکرد بانک ها، بانک ملی ایران یکی از مهمترین اقدامات خود را پیگیری وصول و کاهش مطالبات غیرجاری قرار داده است.
1396/08/17

پیامدهای مهاجرت و تاثیر آن بر اقتصاد اشتغال ایران

معاون اداره کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون , کار درباره مهاجرت بین‌المللی و تاثیر آن بر اقتصاد اشتغال کشور گفت: مهاجرت مهم‌ترین نوع تحرک جمعیت به حساب می‌آید که دارای تنوع بسیار چشمگیری است.
1396/08/01

هيچ تقصير درختان نبود

انتشار تصوير درختان سيب قطع‌شده، هفته گذشته در فضاي مجازي، مثل خيلي از اتفاقات هنجارشکن ذهنم را آرام نمي‌گذارد. تو گويي ارتباطي بين من و تصوير وجود دارد. بيشتر که به آن مي‌انديشم، تصوير جان مي‌گيرد و سرآغاز گفت‌وگويي بين من با يكي از درختان مي‌شود. زبان به سخن گشوده و اشاره‌اي مي‌کند. مي‌گويم: هيس! درختان که هرگز فرياد نمي‌زنند؟
1396/07/24

ارائه راهکارهایی برای منطقی کردن نرخ سود اسناد خزانه اسلامی

اسناد خزانه اسلامی (اخزا) اسناد با نامی است که دولت به‌منظور تسویه بدهی‌های مسجل خود با حفظ قدرت خرید، بابت طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای با قیمت اسمی و سررسید معین به طلبکاران غیردولتی واگذار می‌کند. دریافت کنندگان اسناد خزانه می‌توانند این اوراق را در بازار ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران به‌فروش برسانند.
1396/07/18


صفحه 1 از 9
بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
4474
دلار
5456
یورو
1337
درهم امارات
316000
سکه گرمی
1542000
سکه بهار  آزادی امامی
761000
نیم سکه
481000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .