یکشنبه 24 شهریور 1398
شغل‌های خانگی پولساز را بشناسید

برای شاغل شدن لازم نیست حتما تخصص داشته باشید. می‌توانید از قابلیت‌ها و هنرهایتان در خانه استفاده کنید و با اندکی خلاقیت و نوآوری برای خودتان پول درآورید.
1398/06/19

شریعتمداری:گسترش روحیه خیر عمومی و تلاش جمعی ضرورت امروز جامعه

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در بیانیه‌ای به مناسبت پنجم سپتامبر، روز جهانی خیریه تاکید کرد: گسترش روحیه خیر عمومی و تلاش جمعی، ضرورت امروز جامعه است.
1398/06/14

شکاف حداقل دستمزد کارگران با هزینه سبد معیشت

‌رئیس کانون هماهنگی شورا‌های اسلامی کار اصفهان گفت: در حالیکه حداقل دستمزد کارگران یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است، اما براساس نرخ تورم امروز هزینه سبد معیشت کارگران به حدود پنج میلیون تومان رسیده است.
1398/06/04

رونق اقتصاد آمریکا با کسب و کار مهاجرانش

آخرین آمار ارائه شده حاکی از رونق اقتصاد آمریکا توسط کسب و کار مهاجران این کشور است، این در حالی است که ترامپ پیشتر سیاست‌های سخت مهاجرتی را وضع کرده بود، لذا رونق اقتصاد آمریکا به وسیله مهاجرانش نشان می‌دهد تهدید مهاجران برای ایالات متحده توهمی بیش نیست.
1398/05/30

نرمی فولاد در مسیر صادرات

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: در چشم انداز توسعه فولاد در بندرعباس، تولید ۱۰ میلیون تن فولاد هدفگذاری شده است. شرکت جدیدی نیز برای برنامه ریزی تولید تا سقف ١٠ میلیون تن فولاد تاسیس خواهد شد.
1398/05/28

بیش از ۱۷۰۰ واحد تولیدی احیا و به چرخه تولید بازگشت

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از افزایش ۲ سرمایه در گردش صندوق ضمانت صنایع کوچک و از فعالیت ۴۳ هزار و ۶۵۰ واحد تولیدی در شهرک های صنعتی خبر داد.
1398/05/20

جزئیات همکاری پست با کسب‌وکار‌های نوپا

شرکت ملی پست اعلام کرد که در راستای مشتری‌مداری همکاری این شرکت با کسب‌وکار‌های نوپا توسعه می‌یابد و برای این کار از کسب‌وکار‌های غیردولتی فعال در زمینه ایجاد و بهره‌برداری از سامانه‌ی مرکز تماس مشتریان برای همکاری دعوت کرده است.
1398/04/19

پرداخت ۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برای کالاهای اساسی در سال جاری

سخنگوی دولت در حاشیه گرامیداشت روز تعاون گفت: در سال جاری تاکنون دولت ۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برای تأمین کالاهای اساسی و حمایت‌های اجتماعی پرداخت کرده است.
1398/04/18

کاهش ۴درصدی سهم صنعت از تسهیلات بانکی

رئیس اتاق بازرگانی ایران از آمادگی بخش خصوصی به منظور تدوین استراتژی توسعه صنعتی بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای از دولت خبر داد و گفت: سهم صنعت از وام های بانکی ۴ درصد کم شد.
1398/04/10


صفحه 1 از 47
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .