یکشنبه 26 آبان 1398
پرداخت 16 هزار فقره تسهیلات خرید دین بانک ملی ایران به صاحبان کسب و کار

بانک ملی ایران در نیمه نخست سال جاری بیش از 16 هزار فقره تسهیلات خرید دین به منظور حمایت از صاحبان کسب و کار پرداخت کرده است.
1398/08/19

وزیر رفاه: یارانه‌های نقدی با احتیاط حذف می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه طی ماه‌های شهریور و مهر، یارانه نقدی ۲۵۰ هزار خانوار از مجموع خانوار‌های پردرآمد کشور قطع شده است، گفت: یارانه‌های نقدی با احتیاط کامل حذف می‌شود.
1398/08/13

شریعتمداری:هدفگذاری ایجاد ۲۳ هزار شغل در حوزه آب و فاضلاب

وزیر کار با اشاره به انعقاد قرارداد عاملیت با شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: با اشتغالزایی ۲۳ هزار و ۵۸۷ شغل مستقیم و غیرمستقیم در این قرارداد، گام مثبتی در اشتغال ۹۸ برداشته می‌شود.
1398/08/11

بلاتکلیفی آیین‌نامه«امنیت شغلی کارگران پروژه‌ای»در دولت۱۶ماهه شد

آیین‌نامه‌ای که با گذشت ۲۸ سال از تصویب قانون کار سرانجام در تیرماه ٩٧ به هیأت دولت رفت، پس از ۱۶ ماه همچنان در نوبت تصویب هیأت دولت قرار دارد.
1398/08/11

آخرین جزئیات از حذف یارانه ثروتمندان/ هرماه ‌متمکنان ‌‌حذف می‌شوند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای دوره نخست طرح حذف یارانه‌بگیران با نهایت احتیاط به انجام رسید و در نخستین دوره از این طرح تقریبا ۱۶۶ هزار خانوار و حدود ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت کشور مشمول طرح اجرایی شدند.
1398/08/06

چگونه رتبه جهانی کسب‌ و کار ایران بهبود یافت؟

ایران در تازه‌ترین گزارش بانک جهانی از عملکرد کشورها در بهبود فضای کسب و کار در حالی یک رده ارتقا پیدا کرده که مهمترین عامل آن مجوزهای ساخت و ساز است.
1398/08/04

دهقان دهنوی:مجازات کیفری برای مدیران کارشکن در مسیر بهبودفضای کسب و کار

معاون وزیر اقتصاد گفت: اگر هیات مقررات زدایی، مجوز دستگاه ها را تایید نکند دستگاه ها نمی‌توانند فعالان کسب و کار را ملزم به دریافت آن مجوزها کنند.
1398/08/04

جزئیات جدیدترین گزارش بانک جهانی از وضعیت کسب و کار در ایران

بانک جهانی از بهبود وضعیت ایران در ۲ محور شاخص کسب‌وکار و پس رفت در ۲ محور دیگر خبر داد و اعلام کرد انجام فعالیت اقتصادی در ایران از ۱۲۶ کشور جهان سخت‌تر است.
1398/08/03

وزیر کار:روش‌های جدید تامین مالی برای اشتغال در دستور کار است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تخصیص منابع اشتغال از محل قانون بودجه نزدیک به صفر است، از به کارگیری روش‌های جدید تامین مالی برنامه اشتغال از قبیل اوراق مشارکت خبر داد.
1398/08/01

معافیت مالیاتی برای بخشی از کالاهای اساسی وارداتی

با بخشنامه جدید هیات مقررات‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار، مبنای محاسبه مالیات علی الحساب ۴ درصدی واردات از مجموع ارزش گمرکی و حقوق و عوارض ورودی به ارزش گمرکی مندرج در اظهارنامه تقلیل یافت.
1398/07/20


صفحه 1 از 49
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .