چهارشنبه 03 خرداد 1396
استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها برای اشتغال جوانان

معاون وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی می‌گوید در برنامه ششم توسعه سهم بخش تعاون به ۲۵ درصد افزایش یافته است.او استفاده از ظرفیت تعاونی‌ها و مشارکت مردم را در رونق تولید و اشتغال پایدار موثر می‌داند.
1396/03/01

اولین کار دولت آینده، ارائه برنامه کوتاه مدت اشتغال

یک مقام مسئول کارگری می‌گوید اولین اقدام دولت آینده ارائه یک برنامه کوتاه مدت سریع برای اشتغال است و تاکید دارد که تولید صنعتی راه تحول و نجات اقتصاد کشور است.
1396/02/30

اشتغال موضوعی نیست که با شعار ایجاد شود

رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران با اشاره به وقوع بحران در سازمان تامین اجتماعی در صورت تداوم بدهی ۱۳۰ هزار میلیاردی دولت، مطالبات جامعه کارگری از دولت را تشریح کرد.
1396/02/06

امروز توانسته‌ایم وعده ایجاد اشتغال را محقق کنیم

معاون اول رییس جمهور با تأکید بر نیازمندی اقتصاد مقاومتی به نوآوری گفت: اقتصاد مقاومتی باید دانش بنیان شود و دانشگاه‌ها نیز اصلی‌ترین کانون‌های دانش بنیان کردن اقتصاد هستند.
1396/02/04

افزایش تولید و اشتغال نیازمند برنامه‌ریزی بلندمدت است

یک دکترای اقتصاد گفت:برای تولید و ایجاد اشتغال نیاز به افزایش تقاضا است.
1396/02/04

الزام کارفرمایان به ثبت قراردادهای کار در سامانه

معاون وزیر کار با اشاره به اینکه طراحی سامانه الکترونیکی ثبت قراردادها در مراحل نهایی قرار دارد، گفت: تمام قراردادهای کار باید در این سامانه ثبت شوند.
1396/02/03

اجرای طرح کارورزی در ۸ استان

معاون اشتغال وزیر کار می‌گوید: طرح کارورزی فارغ التحصیلان تا زمان تصویب بسته پیشنهادی وزارت کار به شکل آزمایشی در هشت استان اجرا می‌شود.
1396/02/02

وعده ایجاد ۱۳۰ هزار شغل جدید در شهرک‌های صنعتی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه‌ریزی برای ایجاد ۱۳۰ هزار شغل پایدار و جدید در سال جدید خبر داد و برنامه‌ شهرک‌های صنعتی برای امسال را تشریح کرد.
1396/01/30

ورود به دنیای دیجیتال عامل تغییر مدل‌های کسب‌وکار

عضو هیئت علمی دانشگاه شهیدبهشتی با اشاره به اینکه در عصر ورود به دنیای دیجیتال، همان‌طور که وجوه روزمره زندگی افراد با دیجیتالی شدن درگیر شده است، مدل‌های کسب‌وکار نیز عوض شده‌ و قالب‌های دیجیتال را پذیرفته‌اند، گفت: در این تغییرات، حوزه‌های کسب‌وکار مالی پیش‌رو هستند چراکه این حوزه‌ها به شدت داده‌محورند و جریان داده با سرعت بسیار زیادی در دنیای دیجیتال پردازش می‌شود.
1396/01/29

توصیه به فارغ التحصیلان برای یافتن شغل بهتر

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران می‌گوید: انجام مشاوره شغلی زمینه دستیابی جویندگان کار و فارغ التحصیلان دانشگاهی به فرصتهای شغلی بهتر و ورود سریعتر آنها به بازار کار را فراهم می‌کند.
1396/01/27

13 هزار و 800 فرصت شغلی سال گذشته در چهارمحال و بختیاری ایجاد شد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی و رونق تولید 13 هزار و 800 فرصت شغلی سال گذشته در این استان ایجاد شد.
1396/01/20

کیفیت آموزش‌های مهارتی افزایش می‌یابد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با تاکید بر لزوم ارتقای کیفیت آموزشهای مهارتی، از تقویت آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای و خصوصی سازی کارگاه‌های آموزش مهارتی در سال جاری خبر داد.
1396/01/19

حمایت مالی مهمترین خواسته تعاونی‌های زنان

نبود نقدینگی، عدم دسترسی به منابع مالی کافی، بالا بودن نرخ بهره بانکی و عواملی همچون فقدان وثیقه و تضمین و ناکافی بودن میزان وام از جمله عوامل محدود کننده سرمایه‌گذاری و تولید زنان تعاونگر به شمار می‌رود.
1396/01/17

دلایل نارضایتی شغلی فارغ‌التحصیلان

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار با تاکید بر لزوم انطباق میان تحصیلات دانشگاهی و نیازهای بازار کار، بخشی از عدم رضایت شغلی فارغ التحصیلان را مرتبط نبودن تحصیلات آنها با شغل مورد نظر دانست.
1396/01/16

بهترین کشورهای جهان برای کارآفرینان کدامند؟

در رتبه‌بندی جهانی بهترین کشورها برای کارآفرینان، یک کشور اروپای مرکزی در صدر قرار گرفت با این همه کشورهای متعددی از این قاره در فهرست مذکور حضور دارند.
1396/01/15

نرخ مشارکت اقتصادی زنان به ۱۴.۹ درصد رسید

رییس مرکز آمار با اعلام نرخ بیکاری و مشارکت کل کشور در سال ۱۳۹۵ اظهار کرد: نرخ مشارکت اقتصادی زنان در سال جاری به شکل محسوسی افزایش یافته است و از ۱۳.۳ درسال ۱۳۹۴ به ۱۴.۹ درصد در سال ۱۳۹۵ رسیده است.
1395/12/23

افزایش علاقه‌مندی جوانان به کسب مهارتهای شغلی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران می‌گوید: در چند سال گذشته رویکرد جوانان به کسب مهارتهای شغلی از طریق آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بیشتر شده است.
1395/12/21

جرقه اشتغال فارغ‌التحصیلان زده شد

وزیر کار می‌گوید یقین دارد که سال آینده ۷۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد می‌شود و هدف‌گذاری یک میلیون شغل در سال به حقیقت می‌پیوندد. او ایجاد یک میلیون و۹۰۰ هزار شغل خالص ظرف سه سال دولت یازدهم را بیانگر موفقیت سیاستگذاری دولت در عرصه اشتغال می‌داند.
1395/12/17

۲۴ درصد مهارت‌آموزان جذب بازار کار می‌شوند

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای با بیان این‌که ۲۴ درصد مهارت‌آموختگان وارد بازار کار می‌شوند، ابراز امیدواری کرد: با اجرای طرح کارورزی دانش آموختگان در سال آینده آموزش‌های سازمان فنی و حرفه‌ای تضمین کیفیت بیشتری داشته باشد.
1395/12/14

۱۶۰۰ نفر در تهران جذب بازار کار شدند

مدیرعامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان تهران از جذب و به کارگیری ۱۶۸۰ نفر از متقاضیان و جوانان جویای کار در استان تهران خبر داد.
1395/12/09


صفحه 1 از 16

 
نرخ آزاد ارز وسکه
 
نوع ارز نرخ فروش
 
دلار
 
یورو
 
درهم امارات
 
پوند
 
سکه بهار آزادی
 
سکه امامی
 
نیم سکه
 
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .