سه شنبه 25 مهر 1396
افزایش نرخ مشارکت اقتصادی زنان در بازار کار

رئیس سازمان ملی بهره‌وری از افزایش مشارکت اقتصادی زنان در بازار کار خبر داد و آن را عاملی برای افزایش نرخ مشارکت اقتصادی جامعه دانست.
1396/07/25

جای خالی پیمانهای دسته جمعی کار

به اعتقاد یک کارشناس بازار کار یکی از خلاهای موجود در کشور نبود پیمان‌های دسته جمعی کار است، در حالی که در کشورهای دیگر تعیین دستمزد، بهره‌وری و شرایط کار بنگاههای اقتصادی در قالب پیمانهای دسته جمعی صورت می‌گیرد.
1396/07/22

لازمه کاهش نرخ بیکاری، ارتقای مهارت افراد جویای کار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ارتقای سطح مهارت افراد جویای کار اعم از فارغ التحصیلان دانشگاهی و فرد غیردانشگاهی به منظور کاهش نرخ بیکاری را ضروری خواند و گفت: هدف از اجرای دو طرح «مهارت آموزی در محیط کار واقعی» و «کارورزی» نیز پیوند فارغ التحصیلان مهارتی با بازار کار است .
1396/07/16

توسعه مشاغل خانگی با اعتبار ۸۰۰ ملیارد تومانی

توسعه طرح مشاغل خانگی در هشت استان، سرمایه‌گذاری ۵۵۰۰ میلیارد تومانی در حوزه آموزشهای مهارتی و اشتغالزایی ۱۵ هزار نفری تعاونی‌های گردشگری و هتلداری از مهمترین عناوین اخبار هفته جاری بود.
1396/07/13

۲۵ درصد اعضای تعاونی‌های فعال، زنان هستند

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۲۵ درصد اعضای تعاونی‌های فعال را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: بیشتر تعاونی‌های زنان در گرایش فرش دستباف، نساجی، چرم و پوشاک و زراعت فعالند.
1396/07/10

آموزشهای مهارتی رمز بهره‌وری نیروی کار

قائم مقام سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور می‌گوید: ارائه آموزشهای مهارتی در تمام بخش‌های اقتصادی موجب افزایش بهره‌وری نیروی کار، ارتقای کیفیت محصولات و ارائه خدمات بهتر پس از فروش می‌شود.
1396/07/05

بازار شغل‌های خدماتی سکه شد!

شاید به این فکر کنید که در گذشته نه چندان دور تعداد شغل‌های خدماتی انگشت شمار بود و در خوشبینانه‌ترین حالت به ۱۰۰ تا ۱۵۰ شغل می‌رسید ولی امروز با شناسایی رشته شغل‌های متعدد و ظرفیتهای جدیدی که در بخش خدمات به وجود آمده است.
1396/07/04

بازار اشتغال IT‌ برای فارغ التحصیلان جذاب است

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید:کسب و کارهای اینترنتی و مشاغل مرتبط با IT بستر مناسبی برای ایجاد شغل و درآمد به شمار می‌روند و وزارت کار باید از این بازار جذاب در جهت اشتغال جوانان و فارغ التحصیلان استفاده کند.
1396/06/28

تاسیس ۲۳ تعاونی فراگیر ملی در حوزه زنان

مشاور وزیر تعاون در امور بانوان و خانواده، از تاسیس و فعالیت ۲۳ شرکت تعاونی فراگیر ملی و ۴۲ شرکت تعاونی و اتحادیه تامین نیاز مشاغل خانگی در حوزه زنان خبر داد.
1396/06/21

زنان از مردان پیشی گرفتند!

رییس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی، سه ویژگی بازار کار ایران در آینده را جوان گرایی، تحصیلکردگی و افزایش ورود زنان در سال‌های آینده دانست و گفت: زنان در ورود به بازار کار از مردان پیشی گرفته‌اند.
1396/06/11


صفحه 1 از 36
سپه
دنیا دنیا آرامش
آینده ساز
بیگ مانی
سی و هشتمین قرعه کشی قرض الحسنه بانک ملی
حضور رایگان در دایرکتوری
کیوسک اطلاع رسانی و خدماتی
ارتباط امروز
نرخ آزاد ارز وسکه
 
نوع ارز نرخ فروش
 
دلار
 
یورو
 
درهم امارات
 
پوند
 
سکه بهار آزادی
 
سکه امامی
 
نیم سکه
 
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .