یکشنبه 04 فروردین 1398
تعاملات اقتصادی برقرار است

مدیر عامل بانک دی معتقد است تصویب تمامی بخش‌های FATF می‌تواند بهانه را از غربی‌ها بگیرد و گرنه چندین سال است که اقتصاد ایران از سوی استکبار جهانی تحریم شده است.
1397/07/29

نقش پست بانک در تامین مالی و توسعه شرکت آسیاتک

شرکت آسیاتک از جمله شرکت هائی فعال است که سال های اخیر به عنوان یکی از برندهای معتبر و معروف کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مطرح بوده و با تدبیر و برنامه ریزی صحیح مدیران خود توانسته است مسیر تکامل و رشد را به سرعت طی نموده و وضعیت فعلی آن نوید دهنده آینده ای درخشان برای این شرکت است.
1397/07/28

تولد ۴ نوع حساب سپرده در طرح جدید بانکداری

یکی از طراحان طرح جدید بانکداری در مجلس از تولد ۴نوع سپرده خبر داد و گفت: سپرده‌های جاری، قرض‌الحسنه،سپرده سرمایه‌گذاری عام و سپرده سرمایه‌گذاری خاص در این طرح در نظر گرفته شده است.
1397/07/07

بانک مرکزی در بازار ارز مداخله کند

با ارائه بسته جدید ارزی و آغازبه‌کار صرافی‌ها بسیاری از نیازهای ارزی مردم پاسخ داده شد و این روزها خبر خوش دیگری نیز از سوی بانک مرکزی منتشر شده است مبنی بر اینکه صرافی‌ها مجازند ارز کاغذی به کشور وارد کنند و قرار است بخشی از ارز حاصل از صادرات که صادرکنندگان در سامانه نیما وارد می‌کنند به‌صورت فیزیکی وارد کشور و تحت نظارت بانک مرکزی عرضه شود.
1397/06/19

دورزدن تحریم‌های سوئیفت با برندسازی بانک‌ها

تحریم ایران توسط سوئیفت یکی از معضلاتی است که پس از خروج آمریکا از برجام گریبان‌گیر اقتصاد ایران شد.
1397/06/07

درآمد بانک‌ها در خطر است

اخیرا بانک‌ها با هدف جذب سرمایه‌های سرگردان به شبکه بانکی بار دیگر نرخ سود ۱۸‌درصدی را از طریق انتشار گواهی سپرده اعلام کرده‌اند.
1397/05/28

تحلیل رئیس‌کل پیشین از جابه‌جایی در بانک مرکزی

رئیس‌کل پیشین بانک مرکزی تغییر ترکیب در رأس سیاست‌گذاران پولی و چالش‌های پیش روی رئیس‌کل جدید بانک مرکزی را بررسی کرده است.
1397/05/14

چرا اسامی بدهکاران بانکی منتشر نشد؟

محمود بهمنی گفت: هیچ بانکی این تصور را ندارد که پولی را می دهد و نمی تواند پس بگیرد. اگر چنین اتفاقی رخ داده است حتما پشت آن یک فسادی وجود دارد که باید با آن برخورد کرد.
1397/05/10

عامل اصلی ۵رقمی‌شدن نرخ دلار

«ثبات بازار ارز» یکی از دستاوردهای اصلی دولت یازدهم بود. در حالی که انتظار می‌رفت با انتخاب مجدد حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری و ادامه فعالیت تیم اقتصادی او در دولت دوازدهم، این ثبات ادامه داشته باشد، اما رفته‌رفته با نزدیک‌شدن به ماه‌های پایانی سال۹۶ این دستاورد مهم رنگ باخت و مختص به همان دولت یازدهم ماند.
1397/05/08

سرنوشت موسسات غیرمجاز در انتظار بانک‌ها

احمد حاتمی‌یزد می‌گوید: وظیفه اصلی بانک مرکزی نظارت بر بانک‌ها با هدف کنترل نقدینگی، تورم و صیانت از سرمایه سپرده‌گذاران است، اما رشد موسسات غیرمجاز، امنیت سرمایه شهروندان را به خطر انداخت.
1397/05/04


صفحه 1 از 23
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .