یکشنبه 26 آبان 1398
رحمانی:تولید ۴ مدل خودرو متوقف می‌شود + جزئیات

وزیر صنعت، معدن و تجارت از توقف تولید ۴ خودرو در سال ۹۸ و ابتدای سال ۹۹ خبر داد.
1398/08/01

هفتمین نمایشگاه نهاده های کشاورزی با شعار «تولید ایرانی، رونق کشاورزی و سرافرازی ملی»

رئیس ستاد برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی نهاده های کشاورزی گفت: هفتمین دوره نمایشگاه با محوریت حمایت از رونق تولید و با شعار «تولید ایرانی رونق کشاورزی و سرافرازی ملی» در بهمن ماه امسال برگزار خواهد ش
1398/07/17

پارسا:۲۰ درصد پزشکان داوطلبانه کارتخوان نصب کردند

سازمان امور مالیاتی کشور گفت: تاکنون ۲۰ درصد پزشکان به صورت داوطلبانه کارتخوان نصب کرده‌اند و هم اکنون حساب‌های آنها به سازمان امور مالیاتی متصل شده است.
1398/06/28

تفاهم دولت بریتانیا و بانک ملت ایران برسر دعوای چندین ساله

در خصوص توافق فی مابین دولت انگلیس و بانک ملت بر سر دعوای حقوقی مطالبه خسارت 1.6 میلیار دلاری که این روزها بسیار خبر ساز شده ابتدا بهتر است به بیان ماوقع این اختلافات پیرامون پرونده مطرح شده بپردازم.
1398/04/08

مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان لازم‌الاجراست

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که قانون شوخی‌بردار نیست، در پاسخ به تذکر حاجی‌بابایی گفت:‌ دولت باید دقت لازم را داشته باشد و آن چه که مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان تصویب کرده است لازم‌الاجراست.
1398/02/02

کمبود نقدینگی و مالیات ۲ مشکل اصلی تولید است

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت گفت: بر اساس اولویت بندی های مشخص شده کمبود نقدینگی و فشار مالیاتی بیشترین اثر را بر میزان تولید دارند.
1398/02/02

تعاملات اقتصادی برقرار است

مدیر عامل بانک دی معتقد است تصویب تمامی بخش‌های FATF می‌تواند بهانه را از غربی‌ها بگیرد و گرنه چندین سال است که اقتصاد ایران از سوی استکبار جهانی تحریم شده است.
1397/07/29

نقش پست بانک در تامین مالی و توسعه شرکت آسیاتک

شرکت آسیاتک از جمله شرکت هائی فعال است که سال های اخیر به عنوان یکی از برندهای معتبر و معروف کشور در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور مطرح بوده و با تدبیر و برنامه ریزی صحیح مدیران خود توانسته است مسیر تکامل و رشد را به سرعت طی نموده و وضعیت فعلی آن نوید دهنده آینده ای درخشان برای این شرکت است.
1397/07/28

تولد ۴ نوع حساب سپرده در طرح جدید بانکداری

یکی از طراحان طرح جدید بانکداری در مجلس از تولد ۴نوع سپرده خبر داد و گفت: سپرده‌های جاری، قرض‌الحسنه،سپرده سرمایه‌گذاری عام و سپرده سرمایه‌گذاری خاص در این طرح در نظر گرفته شده است.
1397/07/07

بانک مرکزی در بازار ارز مداخله کند

با ارائه بسته جدید ارزی و آغازبه‌کار صرافی‌ها بسیاری از نیازهای ارزی مردم پاسخ داده شد و این روزها خبر خوش دیگری نیز از سوی بانک مرکزی منتشر شده است مبنی بر اینکه صرافی‌ها مجازند ارز کاغذی به کشور وارد کنند و قرار است بخشی از ارز حاصل از صادرات که صادرکنندگان در سامانه نیما وارد می‌کنند به‌صورت فیزیکی وارد کشور و تحت نظارت بانک مرکزی عرضه شود.
1397/06/19


صفحه 1 از 24
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .