یکشنبه 31 تیر 1397
افسار بانک‌ها رها شده است

طی سال‌های گذشته مشکل بدهی‌های بانکی حل‌نشده باقی مانده و همچنان آمار منتشرشده از رشد بدهی‌های کلان بانکی خبر می‌دهند.
1397/04/25

دارایی‌های بانک‌ها پشتوانه درستی ندارد

از نیمه دوم سال گذشته بود که نرخ ارز روند صعودی گرفت. در حالی که بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند پس از اتمام سفرهای مذهبی ماه‌های محرم و صفر، قیمت دلار فروکش کند، اما بازار روند دیگری را در پیش گرفت. تا جایی که در ابتدای سال ۹۷ از مرز ۶۰۰۰تومان هم عبور کرد و رکورد جدیدی بر جای گذاشت.
1397/04/17

کسب سهم بیشتری از پرتفوی شعبه خزر بیمه سرمد در بخش بیمه‏‌های خُرد

با توجه به پهناوري کشور عزيزمان ايران و ترکيب قوميت‌هاي مختلف در سراسر کشور، عملکرد شبکه فروش يک شرکت بيمه در ميزان سودآوري آن شرکت بسيار موثر مي‌باشد.
1397/04/10

تشکیل پرونده علیه بانک مرکزی در ارتباط با بحث موسسات

دادستان تهران گفت: مجلس پرونده ای در ارتباط با بحث موسسات به دادستانی فرستاده و در آنجا اعلام کرده که بانک مرکزی نظارت مستوفی نکرده است.
1397/04/09

اخطار به بانک‌ها برای ارائه اطلاعات به سازمان مالیات

دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه اخطار به برخی بانک‌ها برای عدم امضای تفاهم‌نامه حساب‌های بانکی داده شده است، گفت: دولت از نبود اطلاعات اقتصادی زیان می‌کند.
1397/03/21

طرح های نوآورانه تسهیلات و بازاریابی در موسسه کوثر

معاون اعتبارات و بازاریابی موسسه اعتباری کوثر گفت که این موسسه با اعطای 161.220 فقره تسهیلات خرد و کلان به ارزش 21,167 میلیارد ریال مطابق با نرخ های مصوب بانک مرکزی در سال 96 توانسته است رضایت نسبی مشتریان خود را جلب کند.
1397/03/08

ارز کوپنی می‌شود

 با گذشت حدود ۴۰ روز از اعلام ارز تک‌نرخی، روز گذشته قیمت دلار بین‌بانکی ارائه‌شده از سوی دولت افزایش پنج تومانی داشت و به ارزش ۴۲۰۵ تومان قیمت‌گذاری شد.
1397/03/01

نقش بانک صنعت و معدن در توسعه اقتصادی و صنعتی ایلام

عملكرد شعب هر بانك به ويژه بانك هاي تخصصي در مناطق مختلف كشور تاثير بسزايي در توسعه اقتصادي و صنعتي آن مناطق دارند و مي تواند چهره استان ها و در مجموع كشور را دگرگون كند.
1397/02/30

انفجار تورم با تخطی بانک‌ها از سود بانکی

این روزها با افزایش قیمت ارز و خروج آمریکا از برجام خیلی از مردم منتظر گران‌شدن هستند؛ گرانی‌ای که گرچه هنوز در آمارها بروز پیدا نکرده اما انتظارات تورمی آن برای مردم شکل گرفته است.
1397/02/29

مکمل‌های سیاست‌ ارزی

چندی پیش محمد هاشم پسران، اقتصاددان سرشناس ایرانی دانشگاه کمبریج و همچنین استاد‌تمام بازنشسته این دانشگاه، در گفت‌وگویی، به بحث اقتصادایران پرداخت و با بیان برخی نکات در حوزه‌های مختلف اقتصاد، به ویژه سیاست‌های ارزی اخیر بانک مرکزی، روند حاکم بر اقتصاد کشور را مثبت قلمداد کرد و پیشنهادهایی نیز در جهت رشد اقتصادی کشور ارایه داد.
1397/02/27


صفحه 1 از 22
بانک ملی
تامین اجتماعی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .