دوشنبه 02 مهر 1397
بانک مرکزی در بازار ارز مداخله کند

با ارائه بسته جدید ارزی و آغازبه‌کار صرافی‌ها بسیاری از نیازهای ارزی مردم پاسخ داده شد و این روزها خبر خوش دیگری نیز از سوی بانک مرکزی منتشر شده است مبنی بر اینکه صرافی‌ها مجازند ارز کاغذی به کشور وارد کنند و قرار است بخشی از ارز حاصل از صادرات که صادرکنندگان در سامانه نیما وارد می‌کنند به‌صورت فیزیکی وارد کشور و تحت نظارت بانک مرکزی عرضه شود.
1397/06/19

دورزدن تحریم‌های سوئیفت با برندسازی بانک‌ها

تحریم ایران توسط سوئیفت یکی از معضلاتی است که پس از خروج آمریکا از برجام گریبان‌گیر اقتصاد ایران شد.
1397/06/07

درآمد بانک‌ها در خطر است

اخیرا بانک‌ها با هدف جذب سرمایه‌های سرگردان به شبکه بانکی بار دیگر نرخ سود ۱۸‌درصدی را از طریق انتشار گواهی سپرده اعلام کرده‌اند.
1397/05/28

تحلیل رئیس‌کل پیشین از جابه‌جایی در بانک مرکزی

رئیس‌کل پیشین بانک مرکزی تغییر ترکیب در رأس سیاست‌گذاران پولی و چالش‌های پیش روی رئیس‌کل جدید بانک مرکزی را بررسی کرده است.
1397/05/14

چرا اسامی بدهکاران بانکی منتشر نشد؟

محمود بهمنی گفت: هیچ بانکی این تصور را ندارد که پولی را می دهد و نمی تواند پس بگیرد. اگر چنین اتفاقی رخ داده است حتما پشت آن یک فسادی وجود دارد که باید با آن برخورد کرد.
1397/05/10

عامل اصلی ۵رقمی‌شدن نرخ دلار

«ثبات بازار ارز» یکی از دستاوردهای اصلی دولت یازدهم بود. در حالی که انتظار می‌رفت با انتخاب مجدد حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری و ادامه فعالیت تیم اقتصادی او در دولت دوازدهم، این ثبات ادامه داشته باشد، اما رفته‌رفته با نزدیک‌شدن به ماه‌های پایانی سال۹۶ این دستاورد مهم رنگ باخت و مختص به همان دولت یازدهم ماند.
1397/05/08

سرنوشت موسسات غیرمجاز در انتظار بانک‌ها

احمد حاتمی‌یزد می‌گوید: وظیفه اصلی بانک مرکزی نظارت بر بانک‌ها با هدف کنترل نقدینگی، تورم و صیانت از سرمایه سپرده‌گذاران است، اما رشد موسسات غیرمجاز، امنیت سرمایه شهروندان را به خطر انداخت.
1397/05/04

ورود بیمه رازی به دنیای استارت آپ ها

شرکت بیمه رازی تصمیم گرفته به دنیای شگفت انگیز استارت آپ ها ورود کند. این فضا البته فقط به فروش محصولات منتهی نمی شود، بلکه دنیای جدید برندینگ است که می تواند با حداقل هزینه، حداکثر نتیجه را حاصل کند.  
1397/05/03

افسار بانک‌ها رها شده است

طی سال‌های گذشته مشکل بدهی‌های بانکی حل‌نشده باقی مانده و همچنان آمار منتشرشده از رشد بدهی‌های کلان بانکی خبر می‌دهند.
1397/04/25

دارایی‌های بانک‌ها پشتوانه درستی ندارد

از نیمه دوم سال گذشته بود که نرخ ارز روند صعودی گرفت. در حالی که بسیاری از کارشناسان پیش‌بینی می‌کردند پس از اتمام سفرهای مذهبی ماه‌های محرم و صفر، قیمت دلار فروکش کند، اما بازار روند دیگری را در پیش گرفت. تا جایی که در ابتدای سال ۹۷ از مرز ۶۰۰۰تومان هم عبور کرد و رکورد جدیدی بر جای گذاشت.
1397/04/17


صفحه 1 از 23
بانک ملی
موسسه نور
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .