سه شنبه 25 مهر 1396
گام های بانک ملی برای همسویی با تحولات بانکداری جهانی

بانک ملی ایران با هدف آشنایی هر چه بیشتر کارکنان بخش ارزی خود به ویژه در شرایط توسعه فعالیت های بین المللی پس از برجام اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی کرده است که بر این اساس دوره آموزشی شش روزه "اصول و کلیات بانکداری در اروپا" در این بانک آغاز به کار کرد.
1396/07/16

چهار نفری که دلار را تکان دادند

"مرکل، دراگی، یلن و ترامپ" چهار نفری هستند که رفتار آنها تقویت دلار در مقابل سایر ارزها را رقم زد.
1396/07/13

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی تاکید کرد.
1396/07/10

وضعیت مصرف اینترنت در جهان

امروزه، بیش از ۳.۸ میلیارد نفر در سراسر جهان از اینترنت استفاده می‌کنند. طی ماه‌های ژوئن تا آوریل سال جاری میلادی، ۳۸ میلیون نفر به مصرف‌کنندگان اینترنت اضافه شده‌اند که رقمی حیرت‌آور است. (در سال ۲۰۱۶ تعداد کاربران اینترنت حدود ۳.۵ میلیارد بوده است). شاید به جرات بتوان گفت امروزه افرادی که از اینترنت استفاده نمی‌کنند، در اقلیت قرار دارند. ضریب کلی نفوذ اینترنت برابر با ۵۱ درصد است.
1396/07/02

از بیت‌نت تا فیبرنوری

امروز وقتی بچه‌های زیر ۱۰ سال اینترنت استفاده می‌کنند، نسل‌های قبل‌تر متعجب می‌شوند. نسل‌هایی که ورود و گسترش این پدیده را دیدند؛ اما همچنان نمی‌توانند تصور کنند اینترنت چه آینده‌ای برای آنها رقم خواهد زد. کسانی که امروز ۳۰ سالگی را پشت سر گذاشته‌اند (یا حتی شاید کمی جوان‌تر) را می‌توان مهاجران دنیای دیجیتال خواند
1396/07/02

بانک ملی ایران چگونه بانک ملی ایران شد؟*

بانک ملی ایران تحقق آرزوی دیرینه ایرانیان برای داشتن بانکی ملی و وطنی است.ابتدا زمزمه تشکیل این بانک توسط حاج امین الضرب،تاجر پیشرو عصر ناصری آغاز شد.با شروع انقلاب مشروطه مبارزان دل خسته از عملکرد بانک انگلیسی شاهی در ایران،علم تاسیس بانک ملی ایران را بر سر دست گرفتند که در این میان باید از تجاری چون ارباب جمشید و معین التجار نام برد.با تشکیل مجلس شورای ملی، استقراض از بانک های خارجی در دستور کار قرار گرفت و با استقبال گسترده آحاد مردم رو به رو شد، چنانکه تجار ایرانی و پارسیان مقیم هند به میدان آمدند و حتی زنان خانه دار النگوها و جواهرات خود را برای تامین سرمایه این بانک فروختند.این پیشینه تاریخی،سرمایه ای بزرگ برای این بانک محسوب می شود.
1396/06/20

دگرگونی بانکداری نوین؛ حاصل 10 روند برتر فناوری

با گسترش فناوری دیجیتال و بانکداری و خدمات الکترونیک، بانک‌ها، شرکت‌های خدمات‌دهنده، استارت‌آپ‌ها و فین‌تک‌ها و مشتریان آنها شاهد افزایش سطح رفاه و دسترسی به اطلاعات هستند که باعث رشد همکاری آنها شده و خدمات، اطلاعات، داده‌ها، شعب سنتی و مجازی بانک‌ها و زنجیره‌یی گسترده از خدمات و توانایی‌های جدید را ایجاد می‌کند و منجر به کاهش بسیاری از هزینه‌ها و اتلاف وقت‌ها می‌شود.
1396/06/12

بانکداری اسلامی سنگ بنای اقتصاد مقاومتی

صنعت بانکداری، حرفه‌ای است که از نهادهای مالی اقتصاد مدرن سرچشمه گرفته است.
1396/06/08

سودهای ایده‌آل بانکی چند درصد است؟

در شرایطی تا چند روز آینده بانک‌ها مکلف به اجرایی کردن نرخ سود مد نظر بانک مرکزی در سپرده و تسهیلات هستند و به نظر می‌رسد از نرخ‌های تعیین شده راضی باشند که رئیس‌جمهوری نرخ‌های دیگری را در نظر داشته و آن را ایده‌آل می‌داند.
1396/06/08

ضعف‌ها، فرصت‌ها و دورنمای چهارساله وزارت صنعت

با تغییر و تحولات انجام شده در راس وزارت صنعت، معدن و تجارت، تشریح ضعف‌ها و فرصت‌های پیش روی بخش صنعت کشور با توجه به وعده‌های کمی و کیفی داده شده توسط محمد شریعتمداری دورنمایی را ترسیم کرده که برای تحقق آن باید منتظر ماند.
1396/06/02


صفحه 1 از 15
سپه
دنیا دنیا آرامش
آینده ساز
بیگ مانی
سی و هشتمین قرعه کشی قرض الحسنه بانک ملی
حضور رایگان در دایرکتوری
کیوسک اطلاع رسانی و خدماتی
ارتباط امروز
نرخ آزاد ارز وسکه
 
نوع ارز نرخ فروش
 
دلار
 
یورو
 
درهم امارات
 
پوند
 
سکه بهار آزادی
 
سکه امامی
 
نیم سکه
 
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .