شنبه 25 آذر 1396
با فساد مالی در ادارات چگونه مقابله کنیم؟

یک کارشناس امور مالی می‌گوید راهکار برون رفت از وضعیت فساد اداری و اقتصادی در ایران الکترونیکی کردن پروسه‌های اداری به ویژه در بخش‌هایی است که مستقیما با پول سر و کار دارند، مثلا درباره سازمان امور مالیاتی باید سریع‌تر طرح جامع مالیاتی به کار بیفتد و رابطه مودی با مامور قطع شود.
1396/08/24

چرا قیمت منابع در بانک ها بالاتر و بالاتر می رود؟

سوالی که برای عموم مردم مطرح می باشد این است که چرا بر خلاف اعلام صریح مراجع قانونی از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانکها به طرق مختلف اقدام به توثیق سپرده متقاضیان تسهیلاتی و معادل بخشی از تسهیلات مورد درخواست می نمایند؟
1396/08/17

واردات کوتاه‌ترین دیوار اقتصاد است

نایب رئیس کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران به تشریح آخرین وضعیت واردات پرداخت و با انتقاد از سیاست‌های موجود در مورد واردات گفت که هر مشکلی که در اقتصاد وجود دارد به واردات نسبت داده می‌شود در حالی که اگر با واردات بهتر برخورد شود می‌تواند دروازه ورود سرمایه باشد.
1396/08/09

خودروسازان در جاده گرانی می‌تازند

یک کارشناس صنعت خودرو گفت: خودروسازان در چند ماه اخیر در چند مرحله محصولاتشان را گران کرده‌اند اما خبری از سازمانهای نظارتی و مدافع حقوق مصرف‌کننده نیست.
1396/08/02

گام های بانک ملی برای همسویی با تحولات بانکداری جهانی

بانک ملی ایران با هدف آشنایی هر چه بیشتر کارکنان بخش ارزی خود به ویژه در شرایط توسعه فعالیت های بین المللی پس از برجام اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی کرده است که بر این اساس دوره آموزشی شش روزه "اصول و کلیات بانکداری در اروپا" در این بانک آغاز به کار کرد.
1396/07/16

چهار نفری که دلار را تکان دادند

"مرکل، دراگی، یلن و ترامپ" چهار نفری هستند که رفتار آنها تقویت دلار در مقابل سایر ارزها را رقم زد.
1396/07/13

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر ضرورت ارتقای استانداردهای مبارزه با پولشویی تاکید کرد.
1396/07/10

وضعیت مصرف اینترنت در جهان

امروزه، بیش از ۳.۸ میلیارد نفر در سراسر جهان از اینترنت استفاده می‌کنند. طی ماه‌های ژوئن تا آوریل سال جاری میلادی، ۳۸ میلیون نفر به مصرف‌کنندگان اینترنت اضافه شده‌اند که رقمی حیرت‌آور است. (در سال ۲۰۱۶ تعداد کاربران اینترنت حدود ۳.۵ میلیارد بوده است). شاید به جرات بتوان گفت امروزه افرادی که از اینترنت استفاده نمی‌کنند، در اقلیت قرار دارند. ضریب کلی نفوذ اینترنت برابر با ۵۱ درصد است.
1396/07/02

از بیت‌نت تا فیبرنوری

امروز وقتی بچه‌های زیر ۱۰ سال اینترنت استفاده می‌کنند، نسل‌های قبل‌تر متعجب می‌شوند. نسل‌هایی که ورود و گسترش این پدیده را دیدند؛ اما همچنان نمی‌توانند تصور کنند اینترنت چه آینده‌ای برای آنها رقم خواهد زد. کسانی که امروز ۳۰ سالگی را پشت سر گذاشته‌اند (یا حتی شاید کمی جوان‌تر) را می‌توان مهاجران دنیای دیجیتال خواند
1396/07/02

بانک ملی ایران چگونه بانک ملی ایران شد؟*

بانک ملی ایران تحقق آرزوی دیرینه ایرانیان برای داشتن بانکی ملی و وطنی است.ابتدا زمزمه تشکیل این بانک توسط حاج امین الضرب،تاجر پیشرو عصر ناصری آغاز شد.با شروع انقلاب مشروطه مبارزان دل خسته از عملکرد بانک انگلیسی شاهی در ایران،علم تاسیس بانک ملی ایران را بر سر دست گرفتند که در این میان باید از تجاری چون ارباب جمشید و معین التجار نام برد.با تشکیل مجلس شورای ملی، استقراض از بانک های خارجی در دستور کار قرار گرفت و با استقبال گسترده آحاد مردم رو به رو شد، چنانکه تجار ایرانی و پارسیان مقیم هند به میدان آمدند و حتی زنان خانه دار النگوها و جواهرات خود را برای تامین سرمایه این بانک فروختند.این پیشینه تاریخی،سرمایه ای بزرگ برای این بانک محسوب می شود.
1396/06/20


صفحه 1 از 16
بانک شهر
بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
14 آذر 96
نوع ارز نرخ فروش
4162
دلار
4998
یورو
1146
درهم امارات
265000
سکه گرمی
1428000
سکه بهار  آزادی امامی
714000
نیم سکه
414000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .