سه شنبه 06 تیر 1396
مزایای حذف دفترچه‌های بیمه

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۳ درصد نسخ در مراکز تامین اجتماعی به صورت الکترونیک تولید می‌شوند.
1396/03/29

ایجاد کدام شغل‌ها به‌صرفه‌تر است؟

در شرایطی که بروکراسی‌های اداری زاید و طولانی شدن زمان صدور مجوز، کارآفرینان را دلسرد کرده و در اجرای ایده‌ها ناکام گذاشته، ایجاد شغل و راه‌اندازی کسب و کار به دغدغه بزرگی برای جوانان و جویندگان کار تبدیل شده است و آنهایی که امکان و سرمایه راه‌اندازی یک کسب و کار را دارند، با بررسی دقیق بازار به دنبال شغل‌های ارزان و کم دردسر هستند.
1396/03/28

جای خالی تامین مالی صنعت بیمه در بورس

"مدیریت خطر" یا به قولی دیگر "مدیریت ریسک"، کاربرد سیستماتیک سیاست‌های مدیریتی، رویه‌ها و فرایندهای مربوط به فعالیت‌های تحلیل، ارزیابی و کنترل ریسک تعریف شده است.
1396/03/28

تامین مالی از بازار سرمایه ۱۲ برابر شد

با ارتقاء نقش بازار سرمایه در تامین مالی، در ۱۰ سال گذشته میزان تامین مالی از این بازار بیش از دوازده برابر افزایش یافته است.
1396/03/27

دولت بستر را برای توسعه فرهنگ بیمه فراهم کند/ با خود عهد بستیم که شفاف عمل کنیم

بسیاری از بیمه‌گذاران نمی‌دانند که از بیمه عمر نیز مالیات بر ارزش افزوده اخذ می‌شود چرا که شرکتهای بیمه به طور جداگانه این مالیات را از بیمه‌گذاران نمی‌گیرند و بیمه‌گذاران هنگام بازخرید بیمه‌نامه متوجه این موضوع می‌شوند. مدیرعامل بیمه ایران معین می‌گوید برای شفاف‌سازی و احقاق حق تمام طرفین قرارداد بیمه، مدتی است که این شرکت این موضوع را از ابتدا شفاف کرده تا هر شخصی کامل به حق و حقوق خود آگاه باشد.
1396/03/17

زیرساخت‌های خدمات بانکی برای توسعه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

از سال 1280 که اولین چاه نفت ایران در مسجدسلیمان کشف شد، بیش از 115 سال می‌گذرد. در این مدت تا امروز تحولات عمده‌ای در ایران و جهان رخ داده است و شاید بتوان گفت پس از حدود یک قرن، نفت به یکی از مهم‌ترین کالاهای اقتصادی تبدیل شده است.
1396/02/26

عبور از سقف تاریخی در سایه رشد اقتصادی

پیش‌بینی وضع بازار سرمایه در ماه‌های آینده به متغیرها و فاکتورهای زیادی بستگی دارد. حدود 60 درصد بازار سرمایه به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به قیمت‌های جهانی وابسته است.
1396/02/13

احیای اقتدار بانک مرکزی در دولت یازدهم

استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی گفت که در ۴۰ سال گذشته احیای اقتداری که اکنون در بانک مرکزی شکل گرفته هرگز سابقه نداشته است.
1396/02/03

سیاست صبر و انتظار اروپایی ها در قبال بازار ایران

شرکت های اروپایی می خواهند در مورد تعهد آمریکا به برجام اطمینان حاصل کنند.با توجه به اینکه رویکرد دولت ترامپ در قبال ایران کم کم و به کندی در حال شکل گرفتن و مشخص شدن است،این سیاست صبر و انتظار اروپایی ها احتمالا حداقل تا ماه می ادامه خواهد داشت.
1396/01/16

تقویت تولید ملی با مصرف کالای ایرانی

مصرف کالای ایرانی یکی از مولفه های مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است که موجب تقویت تولید ملی و خودکفایی شده و زمینه را برای بهبود کیفیت کالای ایرانی و حضور در بازارهای بین المللی را فراهم می کند.
1395/12/25


صفحه 1 از 13

 
نرخ آزاد ارز وسکه
 
نوع ارز نرخ فروش
 
دلار
 
یورو
 
درهم امارات
 
پوند
 
سکه بهار آزادی
 
سکه امامی
 
نیم سکه
 
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .