دوشنبه 18 آذر 1398
تاریخ 1393/11/05 زمان 09:43:01 بازدید 869

سمينار روش‌هاي مدرن در علوم اکچوئرال برگزار مي‌شود

تریبون-سمينار «روش‌هاي مدرن در علوم اکچوئرال» اواخر فروردين‌ماه سال آينده با حضور کارشناسان و اساتيد حوزه بيمه در پژوهشکده بيمه برگزار خواهد شد.

سمينار «روش‌هاي مدرن در علوم اکچوئرال» اواخر فروردين‌ماه سال آينده با حضور کارشناسان و اساتيد حوزه بيمه در پژوهشکده بيمه برگزار خواهد شد.
به گزارش تریبون-گروه بیمه نما، دکتر عليرضا دقيقي، معاون پژوهشي اين پژوهشکده طي يک نشست خبري گفت: سمينار يک روزه‌اي درخصوص علوم اکچوئرال تحت عنوان «روش‌هاي مدرن در علوم اکچوئرال» اواخر فروردين‌ماه در پژوهشکده بيمه برگزار خواهد شد. دکتر دقيقي افزود: در ساليان گذشته تعداد متخصصان علوم اکچوئرال در ايران چندان قابل اشاره نبود و در شرايطي که شرکت‌هاي بيمه مي‌بايست براي نرخ‌گذاري در تمام رشته‌هاي بيمه‌اي به صورت حرفه‌اي‌تر عمل مي‌کردند، رفته رفته علوم اکچوئرال جايگاه بيشتري پيدا کرد و بر اين اساس، پژوهشکده بيمه به عنوان يک نهاد پژوهشي اين نياز را در صنعت بيمه کشور احساس کرد و با اين هدف از حدود 2 تا 3 سال پيش تلاش کرد در اين حوزه فعال‌تر عمل کند.
معاون پژوهشي پژوهشکده بيمه ادامه داد: قرارداد و امضاي تفاهمنامه با دانشگاه شهيد بهشتي درخصوص تاسيس دوره دکتراي علوم اکچوئرال و همچنين دوره فوق‌ليسانس در اين رشته و ترجمه كتب و مقالات مرتبط از سوي اين پژوهشکده و ارتباط با نهادهاي دانشگاهي و اساتيد برجسته اين رشته، از موضوعات مهمي بود که در دستور کار قرار گرفت و با اين رويکرد، پژوهشکده تصميم گرفت سمينار يک روزه‌اي در تهران برگزار کند که از سطح بالاي علمي و کاربردي مورد نياز صنعت بيمه کشور برخوردار باشد.
وي با بيان اينکه پژوهشکده بيمه در برگزاري همايش‌ها و جلساتي در اينگونه رشته هاي علمي، عزم خود را جزم کرده است، اضافه کرد: در اين سمينار علاوه بر متخصصان و اساتيد بين‌المللي، از کارشناسان و افراد مطرح داخل کشور نيز دعوت به عمل آمده است تا با ارائه مقالات و شرکت در اين سمينار، به هرچه پربارتردن اين رويداد کمک کنند.
دکتر دقيقي همچنين از حضور پروفسور يان دان که از اساتيد برجسته علوم اکچوئرال در سطح بين‌المللي است در اين سمينار خبر داد و افزود: سخنران اصلي سمينار روش‌هاي مدرن در علوم اکچوئرال، اين استاد برجسته است که بي ترديد حضور ايشان فرصت مغتنمي براي فعالان عرصه بيمه وبه خصوص دانشجويان خواهد بود .
معاون پژوهشي پژوهشکده بيمه، در خاتمه بيان کرد: فراخوان اين سمينار در اوايل هفته آينده در سايت پژوهشکده اعلام و محورهاي اصلي آن نيز مشخص خواهد شد.

پایان پیام

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .