سه شنبه 01 خرداد 1397
تاریخ 1395/01/19 زمان 06:02:19 بازدید 578

برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی مهارت آموزی و اشتغال

پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی "مهارت آموزی و اشتغال" در مرداد ماه 1395 از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار می‌شود.

به گزارش تریبون به نقل از ایسنا، مهمترین اهداف برگزاری این همایش، ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه، نشر مدیریت دانش در حوزه مهارت آموزی، توسعه ارتباطات سازمان در سطح ملی و بین‌المللی، فراهم کردن زمینه مشارکت صاحبنظران داخلی و بین‌المللی در حوزه مهارت‌آموزی و اشتغال و شناسایی چالش‌های امروز و فردای حوزه مهارت‌ و اشتغال است.

مهمترین محورهای این همایش که در دو بعد ملی و بین المللی برگزار می‌شود، تضمین کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، چالش‌های نظام آموزشی کشور از تحصیل تا اشتغال،‌ توسعه فرهنگ کار و مهارت‌آموزی، اقتصاد مقاومتی و امنیت اجتماعی، اشتغال و مهارت آموزی در برنامه ششم و آموزشهای فنی و حرفه‌ای در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

مهلت ارسال چکیده مقاله تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال 95، مهلت ارسال مقاله کامل تا 31 خرداد ماه و زمان برگزاری همایش مرداد ماه خواهد بود.

به گزارش ایسنا، علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشارکت در برگزاری همایش با شماره 32519727- 026 تماس حاصل و در خصوص نحوه تنظیم و ارسال چکیده و مقاله کامل به آدرس http://hamayesh.irantvto.ir مراجعه کنند.

پایان پیام

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .