سه شنبه 01 خرداد 1397
تاریخ 1395/05/20 زمان 15:12:44 بازدید 694

همایش بزرگ بین المللی راهکارهای بازاریابی نوین و افزایش فروش

همایش بزرگ بین المللی «راهکارهای بازاریابی نوین و افزایش فروش» روز پنجشنبه بیست و یکم مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش تریبون، این همایش با هدف ارائه راه کارهای نوین افزایش فروش و برندسازی شخصی یا سازمانی و ارائه راهکارهای فروش برای دوران پساتحریم توسط کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران برنامه ‌ریزی و برگزار خواهد شد.
محورهای اصلی این همایش معرفی ترندهای جدید بازاریابی در دنیا، شیوه های جذب و وفادارسازی مشتریان و شناخت مشتری، راهکارهای ایجاد هویت برند با رویکرد افزایش فروش، آشنایی با شیوه های طراحی واجرای کمپین های تبلیغاتی آنلاین بارویکرد افزایش فروش، بازاریابی برای جذب سرمایه، بازاریابی با رویکرد صادرات خدمات و تولیدات، بازاریابی برای افزایش توسعه بازار، به کارگیری هوش اقتصادی در بنگاه ها بارویکرد افزایش سود، شیوه های جدید قیمت گذاری کالا یا خدمات و معرفی ابزارهای بازاریابی دیجیتال و اهمیت آن است.
مایکل لندر، شهرام جزایری، مهدی جبرائیلی، حمیدرضا اسماعیل خو، حسین طاهری، محمدصادق مالکی، آیت حسینی، از سخنرانان کلیدی این همایش خواهند بود.
گفتنی است این همایش پنجشنبه ۲۱ مرداد ۸ تا ۱۹ در سالن مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران، همراه با کارگاه های مفید و کاربردی و نمایشگاه جانبی با حضور استارتاپ های موفق و با حضور رسانه های مختلف و پخش زنده از کانال رسمی کلید در آپارات برگزار خواهد شد. آرش سروری مجری برنامه موفق "کلید" اجرای این همایش را برعهده دارد. 
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام لحظه آخری می توانید با شماره تلفن 66950094 - 021 تماس و یا به وبسایت رسمی همایش conf.e-act.ir مراجعه فرمایید.
پایان پیام

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .