سه شنبه 29 اسفند 1396
تاریخ 1395/08/02 زمان 13:36:09 بازدید 507

نخستین کتاب سال بانکدارای الکترونیکی، بورس و بیمه منتشر می‌شود

برای اولین بار در ایران، نخستین کتاب سال بانکداری الکترونیکی، برای معرفی فعالان عرصه بانک، بورس و بیمه کشور، توسط هلدینگ رسانه ای دیده بان، منتشر می شود.

به گزارش تریبون و به نقل از روابط عمومی هلدینگ دیده‌بان، این کتاب، به عنوان مرجع رسمی بانکداری الکترونیکی ایران (۱۳۹5/ ۲۰۱6)، دربرگیرنده حوزه‌های مختلف بانکداری الکترونیکی و فناوری در حوزه پولی کشور، بورس و بیمه است.

این کتاب که هم‌زمان با نمایشگاه Payments منتشر و توزیع می شود، تلاش خواهد کرد بستر مناسبی برای معرفی توانمندی‌های نهادها، سازمان‌ها و مؤسسه‌های پیشرو خصوصی و دولتی در حوزه خدمات الکترونیکی، بورس و بیمه کشور باشد.

گزارش تحلیلی وضعیت بورس، بیمه و بانکداری الکترونیکی کشور، بررسی وضعیت ارائه خدمات الکترونیکی در زمینه بانک، بورس و بیمه در گفت‌وگو با صاحب‌نظران، چشم‌انداز کلی بانکداری کشور، آشنایی با شرکت‌ها، محصولات و خدمات در زمینه فناوری مرتبط با سه حوزه؛ بانک، بورس و بیمه و معرفی توانمندی‌ها و خدمات ویژه آنها، تحلیل روندهای جهانی بانکداری الکترونیکی و تاریخ شفاهی بانکداری الکترونیکی ایران از جمله مطالبی است که در این کتاب ارائه می‌شود.

بخش دیگری از این کتاب شامل دایرکتورى شرکت‌هاى فعال در حوزه‌های بورس، بانک و بیمه یا ارائه دهندگان خدمات مرتبط، است که به‌عنوان مرجعی قابل دسترس در اختیار علاقه‌مندان و فعالان این حوزه‌ها قرار خواهد‌گرفت.

 راهنمای مدیران در انتخاب بهترین راهکارها و به همراه متن کامل اسناد بالادستی حوزه بانکداری الکترونیکی، بورس و بیمه را نیز در این کتاب خواهید یافت.

مخاطبان عمده کتاب سال بانکداری الکترونیکی، بورس و بیمه، مدیران شبکه بانکی، وزارتخانه‌ها، ادارات دولتی و شرکت‌های فناوری اطلاعات و فعالان بورس و بیمه خواهند بود.

گفتنی است درج اطلاعات در بخش دایرکتوری کتاب رایگان است که با مراجعه به وب سایت www.yearbook.ir/ebanking و تکمیل فرم مربوطه به صورت آنلاین قابل انجام است.

علاقه‌مندان به حضور در سایر بخش های کتاب و درج گفت و گو و گزارش های اختصاصی خود، می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۷۴۹۴۱۳ تماس بگیرند.

شماره فکس ۸۸۷۴۹۴۱۵ و نشانی پست الکترونیکی  Info@yearbook.irنیز دیگر راه های ارتباطی با کتاب سال بانکدرای الکترونیکی، بورس و بیمه است. 

پایان پیام

بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
4474
دلار
5456
یورو
1337
درهم امارات
316000
سکه گرمی
1542000
سکه بهار  آزادی امامی
761000
نیم سکه
481000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .