جمعه 04 خرداد 1397
تاریخ 1395/08/02 زمان 13:36:09 بازدید 525

نخستین کتاب سال بانکدارای الکترونیکی، بورس و بیمه منتشر می‌شود

برای اولین بار در ایران، نخستین کتاب سال بانکداری الکترونیکی، برای معرفی فعالان عرصه بانک، بورس و بیمه کشور، توسط هلدینگ رسانه ای دیده بان، منتشر می شود.

به گزارش تریبون و به نقل از روابط عمومی هلدینگ دیده‌بان، این کتاب، به عنوان مرجع رسمی بانکداری الکترونیکی ایران (۱۳۹5/ ۲۰۱6)، دربرگیرنده حوزه‌های مختلف بانکداری الکترونیکی و فناوری در حوزه پولی کشور، بورس و بیمه است.

این کتاب که هم‌زمان با نمایشگاه Payments منتشر و توزیع می شود، تلاش خواهد کرد بستر مناسبی برای معرفی توانمندی‌های نهادها، سازمان‌ها و مؤسسه‌های پیشرو خصوصی و دولتی در حوزه خدمات الکترونیکی، بورس و بیمه کشور باشد.

گزارش تحلیلی وضعیت بورس، بیمه و بانکداری الکترونیکی کشور، بررسی وضعیت ارائه خدمات الکترونیکی در زمینه بانک، بورس و بیمه در گفت‌وگو با صاحب‌نظران، چشم‌انداز کلی بانکداری کشور، آشنایی با شرکت‌ها، محصولات و خدمات در زمینه فناوری مرتبط با سه حوزه؛ بانک، بورس و بیمه و معرفی توانمندی‌ها و خدمات ویژه آنها، تحلیل روندهای جهانی بانکداری الکترونیکی و تاریخ شفاهی بانکداری الکترونیکی ایران از جمله مطالبی است که در این کتاب ارائه می‌شود.

بخش دیگری از این کتاب شامل دایرکتورى شرکت‌هاى فعال در حوزه‌های بورس، بانک و بیمه یا ارائه دهندگان خدمات مرتبط، است که به‌عنوان مرجعی قابل دسترس در اختیار علاقه‌مندان و فعالان این حوزه‌ها قرار خواهد‌گرفت.

 راهنمای مدیران در انتخاب بهترین راهکارها و به همراه متن کامل اسناد بالادستی حوزه بانکداری الکترونیکی، بورس و بیمه را نیز در این کتاب خواهید یافت.

مخاطبان عمده کتاب سال بانکداری الکترونیکی، بورس و بیمه، مدیران شبکه بانکی، وزارتخانه‌ها، ادارات دولتی و شرکت‌های فناوری اطلاعات و فعالان بورس و بیمه خواهند بود.

گفتنی است درج اطلاعات در بخش دایرکتوری کتاب رایگان است که با مراجعه به وب سایت www.yearbook.ir/ebanking و تکمیل فرم مربوطه به صورت آنلاین قابل انجام است.

علاقه‌مندان به حضور در سایر بخش های کتاب و درج گفت و گو و گزارش های اختصاصی خود، می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۷۴۹۴۱۳ تماس بگیرند.

شماره فکس ۸۸۷۴۹۴۱۵ و نشانی پست الکترونیکی  Info@yearbook.irنیز دیگر راه های ارتباطی با کتاب سال بانکدرای الکترونیکی، بورس و بیمه است. 

پایان پیام

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .