سه شنبه 01 خرداد 1397
تاریخ 1395/08/05 زمان 13:25:51 بازدید 486

برگزاری 9 کارگاه آموزشی از سوی بورس کالا

بورس کالای ایران با برپایی 9 کارگاه آموزشی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران شرکت می کند.

به گزارش تریبون، بورس کالا به منظور آشنایی هرچه بیشتر فعالان صنعت دام و طیور کشور با کارکردهای این بورس در بخش کشاورزی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور که از روز پنجشنبه 6 الی یکشنبه 9 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، اقدام به برگزاری 9 کارگاه آموزشی می کند.
 در اولین روز برپایی این نمایشگاه 2 کارگاه آشنایی با نحوه معاملات پیوسته گواهی سپرده ذرت و نحوه معاملات تهاتر محصولات کشاورزی در دو ساعت صبح و بعدازظهر از سوی بورس کالا در روز پنجشنبه 6 آبان برگزار می شود. آشنایی با روش‌های خرید و فروش محصولات کشاورزی در قالب معاملات نقد، نسیه و سلف و نحوه اجرای سیاست قیمت تضمینی در بورس کالای ایران( جو و ذرت)، دو کارگاه دیگری است که در دومین روز نمایشگاه ، روز جمعه 7 آبان برپا می شود.
روز شنبه 8 آبان نیز نمایشگاه دام و طیور شاهد برپایی 3 کارگاه آموزشی بورس کالا با عناوینی چون  آشنایی با نحوه خرید مصرف کنندگان عمده محصولات کشاورزی و دامی ، آشنایی با نحوه معاملات قراردادهای آتی ذرت و جو و آشنایی با امکان انجام معاملات سلف با تأکید بر فرآورده های دامی(شیر، دام زنده و گوشت) از سوی بورس کالا خواهد بود.
این بورس در روز پایانی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور نیز 2 کارگاه آموزشی آشنایی با نحوه معاملات قراردادهای اختیار معامله ذرت و جو و آشنایی با نحوه معاملات مرغ را برای علاقمندان صنعت دام و طیور کشور برگزار می کند.
لازم به ذکر است کلیه علاقمندان می توانند در ایام برپایی نمایشگاه مذکور با مراجعه به سالن 38 غرفه 45 ( غرفه بانک کشاورزی) در ساعات اعلام شده در این کارگاه های آموزشی شرکت کنند. گفتنی است طرح  قیمت تضمینی در راستای اجرای ماده 33 قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و در قالب  عرضه و معامله نهاده های دام و طیور در بورس کالا از جمله جو دامی و ذرت دانه ای کل کشور طبق ابلاغیه هیات وزیران در سال 95 در بورس کالای ایران اجرایی شده است. همچنین این بورس توانسته است در راستای تامین مالی بخش کشاورزی و پرداخت مطالبات گندمکاران کشور ، با انتشار 2650 میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد گندم گام های موثری را در این زمینه بردارد.

پایان پیام

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .