جمعه 04 خرداد 1397
تاریخ 1395/09/16 زمان 15:16:13 بازدید 288

ارائه مشوق های حمایتی و تسهیلات ارزان به کارآفرینان

رئیس کمیته اقتصاد مقاومتی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی و توجه به اقتصاد دانش بنیان منجر به توسعه کارآفرینی و رونق کسب و کار خواهد شد.

به گزارش تریبون، رحیم زارع در جمع اعضای شورای سیاستگذاری همایش چشم انداز کارآفرینی و کسب و کار در افق 1404 با تاکید بر اینکه کارآفرینی و ایجاد اشتغال یکی از اولویت های اصلی کشور در زمان حال و آینده است ، اظهارداشت: باید با در نظر گرفتن مشوق هایی برای کارآفرینان و ارائه تسهیلات با شرایط آسان به رونق کسب و کار و افزایش اشتغال در کشور کمک شود.

وی با اشاره به تصویب قانون بهبود فضای کسب و کار در مجلس گفت: اگر این قانون به صورت صحیح در کشور اجرایی و در این زمینه هماهنگی ها بین دستگاه های مختلف وجود داشته باشد، می توان شرایط رونق کسب و کار و کارآفرینی در کشور را تقویت کرد.

رئیس فراکسیون ایران در افق ١٤� ٤ مجلس با بیان اینکه اشتغالزایی پایدار می تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه را حل کند افزود: ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی بیکاری است که امیدواریم با همدلی بین مسئولان و بخش خصوصی و مهیا کردن حضور و سرمایه گذاری کارآفرینان در کشور شاهد بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم باشیم.

همایش چشم انداز کارآفرینی و کسب و کار در افق 1404 اواخر دی ماه امسال با حضور مسولان لشکری و کشوری و فعالان بخش خصوصی و کارآفرینان کشور در سالن اجلاس سران برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .