دوشنبه 28 اسفند 1396
تاریخ 1395/09/20 زمان 14:04:10 بازدید 191

افتتاح شعبه بیمه دانا در گنبد کاووس

نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا گفت: با وجود مشکلات و شرایط اقتصادی کشور ، این شرکت توانسته امنیت خاطر و آرامش مشتریان خود را برقرار کند.

به گزارش تریبون، دکتر بیژن صادق در آیین گشایش شعبه جدید بیمه دانا در شهرستان گنبد کاووس، از ایجاد امنیت نسبی اقتصادی بین بیمه گذاران این شرکت ابراز خشنودی کرد و افزود: بیمه دانا با بیش از چهار دهه فعالیت، توانسته خدمات مطلوب و قابل قبولی را به مردم ارائه کند، بویژه آنکه در حوزه بیمه های درمان همواره مشتری مدار بوده و برگ زرینی از این خدمات در کارنامه خود به جای گذاشته است.
در این مراسم که دکتر جعفری رییس هیات مدیره،مهدوی نیا عضو هیات مدیره و مدیران ارشد بیمه دانا و نیز مقامات و مسئولان محلی استان گلستان حضور داشتند، وی با اشاره به توانایی ها و ظرفیت های بالقوه اقتصادی استان، ابراز امیدواری کرد با ایجاد شعبه جدید این شرکت در گنبد کاووس و استقبال خوب نمایندگان از راه اندازی آن شاهد رشد و و اعتلای فعالیت های بیمه ای در این خطه و برقراری آرامش و امنیت خاطر بیمه گذاران و مردم باشیم.
نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا همچنین با اشاره به افتتاح چندین شعبه در ایام اخیر در سطح کشور ابراز امیدواری کرد با گشایش شعبه جدید شاهد ارائه و گسترش خدمات بیمه ای بوده و منشأ خدمات مطلوبی برای مردم شریف کشورمان باشیم.
گفتنی است: در این مراسم دستمرد معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گنبد، بیات رئیس دفتر امام جمعه این شهرستان و حامدنیا سرپرست منطقه 6 بیمه دانا به ایراد سخنرانی پرداختند.

پایان پیام

 

بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
4474
دلار
5456
یورو
1337
درهم امارات
316000
سکه گرمی
1542000
سکه بهار  آزادی امامی
761000
نیم سکه
481000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .