دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
تاریخ 1395/10/18 زمان 12:20:34 بازدید 274

مدیران باورها و نگرش خود را دگرگون کنند

قدمت رشته های MBA و DBA در خارج از مرزهای ایران به بیش از 80 سال می رسد و در دنیای امروز این دانش ها به یکی از معیارهای رشد در کشورهای پیشرفته مبدل گشته و باورها و نگرش مدیران را دستخوش تغییرات اساسی کرده است.

به گزارش تریبون و به نقل از مدرسه بازرگانی تهران، فرزانه قاسمی نیکو، مدیران در دنیای امروز نیازمند آن هستند تا توانایی درک موقعیت‌های پیچیده سازمانی را داشته و در هنگام نیاز با استفاده از راهکارهای استراتژیک به حل بحران بپردازند و در ‌‌نهایت توان اداره سازمان‌ها و نهاد‌های تحت امر خود را دارا باشند، در واقع مدیران امروزی باید افرادی با قدرک عملکرد بالا با ذهنی کاملا چند بعدی باشند. 

در همین راستا و به دنبال احساس نیاز جامعه امروز ما، مدتی پیش از این مدرسه بازرگانی تهران (Tehran Business School) به عنوان شعبه‌ای از مدرسه بازرگانی هاروارد (Harvard Business School) بنیانگذاری شد و  فعالیت آموزشی خود را در رشته‌های متنوع مدیریتی آغاز کرد.

TBS که اندک زمانی بود با روزهای اوج فاصله گرفته و در دنیای آموزشی کمرنگ جلوه می‌کرد چندی پیش به پیشنهاد پروفسور دیوید کالیس استاد دانشگاه هاروارد و با ایجاد هیات موسسی متشکل از اساتید ایرانی مطرح در حوزه مدیریت که از میان اساتید موفق فعال در دانشگاه‌های پیشرو و مطرح و با هدف نزدیک شدن به استانداردهای بین المللی فعالیت خود را از سرگرفت و اکنون در دوره‌های مختلف اقدام به برگزاری کلاس‌هایی با متدهای روز دنیا می‌کند. 

در این میان آنچه حائز اهمیت است و باید به آن توجه بیشتری داشت همراه شدن نکات و دانش‌های تئوریک مدیریتی با عمل و در اصل کاربردی کردن آموخته‌ها در موقعیت درست است. مدرسه بازرگانی تهران در همین خصوص و برای پاسخ به نیاز دانشجویان اقدام به برگزاری دوره‌های متنوع در یک سطح کاربردی و متفاوت می‌کند که شامل MBA، DBA، دوره‌های کوتاه مدت بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژیک، مدیریت مالی (بورس و سهام)، مدیریت پروژه و دیگر دوره‌های مرتبط با بحث‌های مدیریتی کرده است. 

دانشجویان و علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌ها به وب‌سایت مدرسه بازرگانی تهران به نشانی اینترنتی مراجعه کنند.

پایان پیام

بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .