چهارشنبه 02 آبان 1397
تاریخ 1396/08/07 زمان 16:26:18 بازدید 116

توزیع بیش از 28 هزار بن کارت در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر از توزیع بیش از 28 هزار بن کارت خرید کتاب در بزرگترین رویداد فرهنگی شمالغرب کشور خبرداد.

به گزارش تریبون، مهدی اکرمی با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز از دوم تا هفتم آبان ماه سال جاری، گفت: از این نمایشگاه که پس از نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت بزرگترین نمایشگاه کتاب استانی به حساب می آید؛ تا روز پایانی در حدود 2 میلیون نفر بازدید کردند.

وی افزود: تمامی خدمات بانکی از جمله افتتاح حساب، صدور کارت نقدی، واریز و برداشت وجه و ... در باجه ای با تعداد 16 کانتر به علاقمندان به حوزه کتابخوانی ارائه شد.

اکرمی با اشاره به اینکه برای اولین بار بن کارت‌های یک میلیون و پانصد هزار ریالی برای اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان مقطع دکتری صادر شد،ادامه داد: همچنین تعداد 3 دستگاه خودپرداز سالنی در سالن های نمایشگاه به جهت رفاه حال مراجعه کنندگان راه اندازی و همه خدمات نوین بانکی، مشاوره در خصوص ارائه تسهیلات به ناشران، معرفی سپرده زرین شهر، بازاریابی جهت جذب سپرده گذار و معرفی بانک شهر انجام پذیرفت.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر تصریح کرد: متقاضیان خرید کتاب در این نمایشگاه توانستند با پرداخت 80 درصد از مبلغ بن کارت ، از 800 غرفه موجود در نمایشگاه که بیش از 150 هزار عنوان کتاب ارائه می دادند، خرید کنند. علاوه بر آن می توانند تا یک ماه پس از اتمام نمایشگاه از 16 کتابفروشی منتخب معرفی شده از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح شهر اقدام به خرید کتاب کنند.

اکرمی در ادامه گفت: متقاضیان می توانند در صورت وجود مانده بن کارت یا عدم خرید کتاب پس از گذشت 40 روز از پایان نمایشگاه با مراجعه به همه خودپردازهای بانک شهر یا همه کارتخوان های متصل به شبکه شتاب نسبت به دریافت قدرالسهم خود اقدام کنند.

پایان پیام

بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .