پنجشنبه 02 فروردین 1397
تاریخ 1396/08/10 زمان 17:21:09 بازدید 67

دستاوردهای ماندگار، حاصل تعامل سازنده بانک شهر با شهرداری‌ها

معاون مالی و اداری شهردار تبریز با بیان این‌که تعامل بانک شهر با شهرداری‌ها، دستاوردهای ماندگاری را به دنبال داشته است،گفت: خدمات بانک شهر، همکاری سازنده باشهرداری و حوزه‌های شهروندی، موجب شده این بانک جایگاه متفاوتی در نظام بانکی داشته باشد.

به گزارش تریبون،  مظفر سلیمانی با بیان این مطلب اظهار کرد: بانک شهر در کمتر از یک دهه فعالیت بانکی، موفق شده به صورت عملی، در توسعه و عمران کلان‌شهرها تاثیرگذار باشد.
وی افزود:  بخش قابل‌توجهی از پروژه‌های عمرانی سال‌های اخیر، محصول تعامل شهرداری تبریز و بانک شهر است که دستارودهای آن به ویژه در مناطق کم‌برخوردار کاملاً بارز است.
معاون مالی و اداری شهردار تبریز همچنین با بیان این‌که خلاقیت‌ در خدمات، از امتیازاتی است که موجب پیشتازی بانک شهر شده، خاطرنشان کرد: سیستم سنتی در نظام بانکی، نمی‌تواند پاسخگوی سرعت و ضرورت‌های هزینه و زمان شود؛ راه‌اندازی شهرنت‌ها و ارائه خدمات شبانه‌روزی، ایده مهمی است که توانسته دشواری دسترسی به خدمات بانکی را به ویژه در برخی از دوره‌های پرتراکم سال، مرتفع کند.
سلیمانی راه اندازی پیشخوان‌های شهرنت را از دیگر مزیت‌های بانک شهر خواند و افزود : باید در نظر داشت که نمایشگاه‌های تخصصی بین‌المللی، فرصتی برای تبادل حوزه‌های فرهنگی، صنعتی و خدماتی است؛ حضور واحدهای بانکی در چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند سرعت و کیفیت تعامل بخش‌های خصوصی و نهادهای عمومی را ارتقا دهد.

پایان پیام

بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
4474
دلار
5456
یورو
1337
درهم امارات
316000
سکه گرمی
1542000
سکه بهار  آزادی امامی
761000
نیم سکه
481000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .