دوشنبه 28 اسفند 1396
تاریخ 1396/09/11 زمان 15:53:21 بازدید 226

آشنایی با روش‌های تامین مالی نوین، راهی برای استفاده بهینه از ابزارهای بازار سرمایه

مرکز مالی ایران، دوره آموزشی «روش‌های تامین مالی بین‌المللی» را در تاریخهای 19 و 21 آذرماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش تریبون، بازارهای مالی بالاخص بازار سرمایه در کشور ایران بازار نوینی است. بازاری که هنوز از تمامی ابزارهای آن به صورت بهینه استفاده نشده‌است. علاوه بر این و با در نظرگرفتن حجم عمده تامین مالی در کشورهای توسعه یافته از طریق بازارهای سرمایه داخلی و بین‌المللی، شرکتهای بزرگ ایرانی در این امر  خصوصا در زمان تحریم ناموفق بوده‌اند.

از این رو و برای رفع این نیاز، دوره آموزشی«روش‌های تامین مالی بین‌المللی»  با هدف آشنایی با سیستم رتبه‌بندی بین المللی، آشنایی با صندوقهای اختصاصی، خصوصی و نقش آنها در تامین مالی نوین، روشهای تامین مالی پیچیده، روشهای نوین تامین مالی شرکتی، پروژه‌ای و بررسی پروژه های نفتی، گازی، فولادی و...  طراحی شده است تا علاقه‌مندان با جدیدترین روشهای تامین مالی بین‌المللی در پروژه‌های بزرگ جهان آشنا شوند.

پیام صالحی مدرس این دوره و کارشناس ارشد اعتبارات شرکتی در بازار پول ایران قرار است مخاطبان را با روش‌های تامین مالی از طریق بازار سرمایه، تفاوت تامین مالی داخلی و بین المللی، روشهای تامین مالی پروژه‌ای( میان مدت و بلند مدت)، تامین مالی سرمایه در گردش )کوتاه مدت(، تامین منابع مالی )انواع اعتبارات اسنادی)، یوزانس، فاینانس و ریفاینانس و انواع صکوک آشنا کند.
با توجه به ظرفیت محدود باقیمانده علاقه مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند از طریق ثبت نام در سایت مرکز مالی ایران به آدرس http://www.ifc.ir/training-course-on-international-financing-methods   حضور خود را قطعی و گواهینامه شرکت در این دوره را دریافت کنند.

پایان پیام

بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
بیمه پارسیان
ارتباط امروز
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
4474
دلار
5456
یورو
1337
درهم امارات
316000
سکه گرمی
1542000
سکه بهار  آزادی امامی
761000
نیم سکه
481000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .