یکشنبه 02 اردیبهشت 1397
تاریخ 1396/12/27 زمان 16:53:32 بازدید 78

برگزاري آيين معارفه و تكريم مديركل حراست بانك كشاورزي

روح اله خدارحمی رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانك كشاورزي، طي حكمي احمدعلی شکوه را به سمت مديركل حراست اين بانک منصوب كرد.

به گزارش تریبون، در مراسمي كه روز شنبه 26 اسفند سال جاري با حضور فاطمی نیا معاون سازمان حراست کل کشور، اعضای هیات مدیره بانک و جمعي از مديران و کارکنان بانك كشاورزي برگزار شد،  خدارحمی ضمن قدرداني از خدمات ارزنده و عملکرد خوب حسین اعتبار زاده، حكم انتصاب احمدعلی شکوه را ابلاغ و برای وی در انجام ماموریت های محوله و حفاظت و حراست از سرمایه های فیزیکی و معنوی بانک آرزوی موفقیت كرد.

بر اساس این گزارش، خدارحمی در این مراسم با اشاره به محوریت مشتری مداری در سال 1397 و اولویت تکریم مشتریان در برنامه ریزی سال آینده بانک کشاورزی، مسئولیت حراست در بانک را حساس و خطیر خواند و تامین آرامش کارکنان و مشتریان در تمام ابعاد را در گرو عملکرد این بخش دانست .

وي در ادامه سخنان خود با تاکید بر اهمیت ارتباط موثر، هماهنگی، مشورت و همدلی کارکنان حراست با سایر کارکنان در بالا بردن ضریب سلامت، امنیت و ایمنی در سازمان،  اظهار داشت: عملکرد کارکنان حراست بایستی به گونه ای باشد که سایر کارکنان، آن ها را مشاور امین خود بدانند.

خدارحمی درپایان خاطرنشان کرد: وظیفه حراست ، مراقبت و سلامت اداری باید دغدغه و اولویت فکری همه کارکنان باشد.

این گزارش می افزاید: فاطمی نیا معاون سازمان حراست کل کشور در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت افزایش رضایتمندی از سیستم بانکی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی، اظهارداشت: باید تلاش کنیم اقتصادی متکی بر داخل داشته باشیم و بانک کشاورزی به عنوان یک بانک تخصصی می تواند با تلاش مضاعف و خدمت رسانی با محوریت تولید نقش به سزایی در شکوفایی اقتصادی کشور داشته باشد.

وی همچنین با بیان این که توجه ویژه به پیش بینی و پیشگیری از ابزارهای مهم حراست برای تامین امنیت در سازمان است، تحقق این مهم را در گرو اعتماد دوسویه و تعامل دوجانبه میان مدیران و کارکنان دانست  و تاکید کرد: مورد وثوق ترین افراد برای مدیر بایستی بخش حراست سازمان باشد.

پایان پیام

بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
58450
دلار
68250
یورو
1337
درهم امارات
3.570.000
سکه گرمی
18.730.000
سکه بهار  آزادی 
9.210.000
نیم سکه
5.950.000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .