یکشنبه 02 اردیبهشت 1397
تاریخ 1396/12/27 زمان 17:06:52 بازدید 81

نشست مشترک مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری ها و انعقاد تفاهمنامه فی مابین تاکید کردند.

به گزارش تریبون، مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست بر قابلیت های متمایز بانک ملت به ویژه در زمینه زیرساخت ها و بانکداری متمرکز (core banking) تاکید و از خدمات این بانک قدردانی کرد.
دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت نیز در این نشست قابلیت ها و توانمندی های این بانک به ویژه در حوزه درگاه های غیرحضوری و بسترهای الکترونیک را برشمرد و سهم از بازار و مشارکت بانک ملت را در پروژه های بزرگ ملی تبیین کرد.
مدیرعامل بانک ملت همچنین به سهم ۱۵ درصدی این بانک از کارتخوان های فروشگاهی و سهم ۲۲ درصدی از ابزارهای پذیرش اینترنتی در نظام بانکی و نیز سهم از بازار ۲۷ درصدی بانک ملت از مبلغ تراکنش های الکترونیک در بین بانک های کشور اشاره کرد.
دکتر حمید تاجیک، نایب رییس هیات مدیره بانک ملت نیز بر لزوم برگزاری جلسات مشترک برای هم افزایی قابلیت های دانشی و امکانات موجود دو مجموعه بانک ملت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ویژه در زمینه بسترهای الکترونیک و فناوری اطلاعات در راستای توسعه بازار و ورود به عرصه های جدید از جمله فین تک ها تاکید کرد.
در این نشست راه های تقویت همکاری های فی مابین و توسعه مشارکت در تاسیس صندوق های سرمایه گذاری جسورانه (VC)، شناسایی گزینه های استراتژیک به منظور ورود به عرصه فین تک، امکان سنجی فرصت ها و تحلیل های راهبردی در ایجاد مراکز نوآوری، تشکیل اکوسیستم ها و شبکه های شراکتی حوزه های کسب و کار مجازی با مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت و بر انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین تاکید شد.

پایان پیام

بانک سپه
بانک ایران زمین
بانک ملی
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
58450
دلار
68250
یورو
1337
درهم امارات
3.570.000
سکه گرمی
18.730.000
سکه بهار  آزادی 
9.210.000
نیم سکه
5.950.000
ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .