شنبه 29 تیر 1398
تاریخ 1397/02/17 زمان 10:51:07 بازدید 226

اولین دوره آموزشی توانمندسازی کارآفرینان سازمانی موسسه کوثر

مراسم افتتاحیه اولین دوره آموزشی توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر nv باشگاه کارآفرینی تیوان برگزار شد.

به گزارش تریبون، امیر اسعدی معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه اعتباری کوثر در این مراسم با اشاره به ویژگی های فضای جدید کسب و کارها گفت: معتقدم هر قدمی که بر می داریم برای رشد و تعالی موسسه و در راستای تحقق شعار "آینده از آن ماست" است.
اسعدی با بیان اینکه در گذشته اتفاقات و رخدادها در دوره های زمانی طولانی صورت می پذیرفت و امروزه در هر ساعت شاهد پدیده های جدیدی در حوزه های علم و تکنولوژی می باشیم، اظهار داشت: امروزه فضای مجازی و اینترنت باعث سرعت بخشیدن به اتفاقات شده و کوثر نیز به عنوان سازمانی پیشرو می بایست تفکر و نوع نگرش خود را هم جهت با دانش و تکنولوژی های روز تغییر دهد.
معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه اعتباری کوثر با اشاره به تغییر کاربری بانک ها و تبدیل شعب به بنگاه های مشاوره ای و اقتصادی گفت: امروزه با تغییر کاربری شعب می بایست فضای شعبه به محلی برای تعامل مشتریان با کارشناسان و مشاوره در حوزه اقتصادی و به ویژه کارآفرینان تبدیل شود.
رییس مرکز مطالعات و نوآوری در تشریح فرآیند اجرایی اولین دوره بورسیه علمی کارکنان موسسه اعتباری کوثر گفت: با توجه به آزمون های برگزار شده و طرح مسیرکارآمدی که توسط این مرکز در حال پیگیری می باشد، فرآیند برگزاری اولین دوره بورسیه علمی کارکنان کوثر برنامه ریزی شد.
امجدیان با بیان تغییرات سریع سیستم بانکی گفت: موسسه اعتباری کوثر باید همسو با تغییرات سیستم بانکی حرکت نموده و جایگاه خود را ارتقا دهد. خاطر نشان می سازد؛ اولین دوره آموزشی توانمند سازی کارآفرینان سازمانی موسسه اعتباری کوثر با حضور ۳۲نفر از کارکنان منتخب سراسر کشور به مدت ۱۰روز با موضوعاتی از قبیل آشنایی با مدل کسب و کارها، آشنایی با مفهوم زنجیره ارزش، محاسبه جریان نقدینگی کسب و کار و غیره در پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف در حال برگزاری است.

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .