پنجشنبه 27 دی 1397
تاریخ 1397/02/25 زمان 09:45:07 بازدید 75

تقدیراز مدیران و کارمندان پیشکسوت شرکت بیمه «ما»

مراسم تقدیر از بازنشستگان  شرکت بیمه ما با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و پرسنل  این شرکت شرکت برگزار شد و طی آن علاوه بر تجلیل از کارمندان بازنشسته و اهدا لوح تقدیر، از زحمات پرسنل شاغل شرکت نیز تقدیر  به عمل آمد.

 به گزارش تریبون، در این مراسم حجت بهاری فر ضمن تقدیر و تشکر از چندین سال تلاش همکاران باسابقه گفت : بازنشستگان ذخایر صنعت بیمه کشور بوده و نقش اساسی در راه اندازی شرکت بیمه “ما” داشتندب و بی شک موفقیت های روزافزون شرکت بیمه “ما” مدیون تلاش صادقانه کلیه پرسنل این شرکت علی الخصوص همکاران پیشکسوت  بوده است.

وی بزرگترین سرمایه هرشرکتی را نیروی انسانی دانست و افزود : هر خلاقیت و ابتکاری که در شرکت شکل می گیرد ماحصل تلاش انسان های خلاق ، مستعد و متخصص است که آن را شکل می دهند. در همین راستا و به منظور تکریم همکاران بازنشسته صنعت بیمه که در شرکت بیمه “ما” مشغول بودند و به پاس تلاش و همکاری چندین ساله آنان قدردانی و تجلیل می شود.

مدیرعامل بیمه “ما” افزود : امیدواریم در سال ۹۷ موفقیت های چشمگیری در زمینه های مختلف کسب کرده و از “ما” بعنوان شرکتی سرآمد و در حال توسعه نام برده شود ، ما همچنان با هم و در کنار هم هستیم و شما چون دیروز برای شرکت عزیز و محترم می باشید.

در پایان این مراسم از کارمندان سابق شرکت بیمه ما  با اهدای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد .

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .