پنجشنبه 27 دی 1397
تاریخ 1397/02/25 زمان 17:29:39 بازدید 99

از نفرات برتر فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه تجارت نو تقدیر شد

در راستای توسعه و افزایش سهم از بازار بیمه های زندگی، گردهمایی و کارگاه آموزشی شبکه فروش تخصصی بیمه های عمر و سرمایه گذاری با حضور دکتر پرویز درگی به عنوان مدرس، دکتر بهنام شهریار معاون توسعه بازار و شبکه فروش، منا عروجی مدیر بیمه های اشخاص، میثم مولائی معاونت فروش و راهبری بیمه های عمر و سرمایه گذاری، جواد کاوسی راد اکچوئر و نمایندگان فروش بیمه های عمر شرکت بیمه تجارت نو برگزار شد.

به گزارش تریبون، در ابتدای این گردهمایی، دکتر بهنام شهریار، معاون توسعه بازار و شبکه فروش شرکت بیمه تجارت نو، ضمن قدردانی از عملکرد مثبت معاونت فروش و راهبری بیمه­ های عمر و سرمایه­ گذاری و مدیریت بیمه ­های اشخاص، از تحقق اهداف کلان این شرکت در حوزه فروش بیمه­ های عمر و سرمایه­ گذاری در سال گذشته خبر داد.
وی در ادامه، گفت: با توجه به روند رو به رشد فروش بیمه ­های عمر و سرمایه ­گذاری، امیدواریم شرکت بیمه تجارت نو در توسعه و افزایش سهم از بازار بیمه­ های زندگی در سال جاری نیز فراتر از حد انتظار ظاهر شود.
معاون توسعه بازار و شبکه فروش بیمه تجارت نو سپس به موارد مهمی از جمله لزوم استفاده از شبکه های فروش و طراحی محصولات نوین با توجه به نیازها و ریسک های مشتریان، مطالعه تخصصی شبکه فروش و افزایش مهارت های ارتباطی و ادراکی در زمینه برخورد با مشتریان و توجه به محصولات و بازارهای توسعه یافته در دنیا اشاره نمود.
در ادامه این جلسه، کارگاه آموزشی فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری توسط دکتر پرویز درگی به عنوان مدرس با ارائه مباحث مربوط به این رشته بیمه ای برگزار و به سؤالات نمایندگان و حاضران پاسخ داده شد.
در پایان، از نفرات برتر فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه تجارت نو در سال 1396 تقدیر به عمل آمد.

پایان پیام

کد:1390

بانک ملی
بانک سپه
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .