پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
تاریخ 1397/04/27 زمان 16:30:27 بازدید 98

قدردانی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی از خدمات بانک اقتصادنوین

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی با اهدای لوحی، از خدمات شعبه هفده شهریور تبریز بانک اقتصادنوین در اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در این استان قدردانی کرد.

به گزارش تریبون، محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی با اهدای لوحی به شهباز محسنی رئیس شعبه هفده شهریور این بانک از حمایت‌های بانک اقتصادنوین در اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد در این استان قدردانی نموده است.
در بخشی از این لوح آمده است: اینک شاهد توانمندسازی و خودکفایی ۴۲۰۰ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی هستیم که با بهره‌گیری از تسهیلات قرض‌الحسنه بانک‌ها به این دستاورد ارزشمند دست یافته و شکوفایی اقتصادی خانواده‌های محروم را به ارمغان آورده است، لذا بر خود وظیفه می‌داند از عنایات و توجه جنابعالی و همکاران محترمتان نسبت به محرومین و امدادگران این نهاد سپاسگزاری و قدردانی نماید.
لازم به ذکر است ارایه خدمات مورد نیاز مشتریان در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت در دستور کار شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور قرار دارد که توجه به این دو شاخص موجب افزایش رضایت‌مندی مشتریان شده است.

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .