جمعه 03 خرداد 1398
تاریخ 1397/07/19 زمان 11:49:11 بازدید 106

قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن

سی و هشتمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن در راستای بهره مندی اقشار جامعه از نیات خیرخواهانه سپرده گذاران بانک برگزار شد.

به گزارش تریبون، مراسم قرعه کشی حساب های قرض‌الحسنه پس انداز بانک مربوط به سال ۱۳۹۶ با حضور اعضای هیات نظارت بر انجام قرعه کشی شامل نمایندگان دادستان کل کشور ، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی ، نمایندگان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، عضو هیات مدیره بانک و نیز مدیران امور ، روسا و کارشناسان ادارات برگزار شد .
در این مراسم، جعفر آقا ملایی عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به مدت سپرده پذیری این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه که از ابتدای تیرماه ۹۶ تا پایان تیرماه ۹۷ ادامه داشت، تصریح کرد: سپرده گذارانی که دارای حداقل موجودی۲۰۰ هزار ریال و به مدت ۹۰ روز متوالی در دوره سپرده پذیری بودند و امروز(روز قرعه کشی) حساب آنان مفتوح است، واجد شرکت در این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن هستند.
وی همچنین اذعان داشت: در سال ۹۷ تعداد ۳۷۸۰۹۳۰ حساب از حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن حایز شرایط لازم برای قرعه کشی هستند.
عضو هیات مدیره بانک مسکن با بیان این موضوع که بخشی از منابع حساب های قرض الحسنه برای امور عام المنفعه اختصاص داده می شود اظهار داشت: از شهریور سال ۹۶ تا شهریور سال ۹۷ از محل منابع مالی این حسابها در مناطق محروم سه مدرسه در کشور در استانهای خوزستان،فارس و لرستان احداث و افتتاح شده است و سه مدرسه دیگر نیز در مراحل پایانی احداث است.
در ادامه این مراسم، قرعه کشی ۱۰ فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی به ارزش یک میلیارد ریال ،۸۰ فقره کمک هزینه خرید واحد مسکونی به ارزش چهارصد میلیون ریال ، ۱۸۰ فقره کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی به ارزش صد و پنجاه میلیون ریال ، ۴۸۰ فقره کمک هزینه خرید صنایع دستی به ارزش پنجاه میلیون ریال و ۳۷۳۰۰ فقره جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال و هزاران جوایز نقدی دیگر از جوایز این دوره از قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک انجام شد .
لازم به ذکر است نتایج سی و هشتمین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه بانک مسکن بزودی از طریق سایت این بانک به آدرسwww.bank-maskan.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .