پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
تاریخ 1397/07/28 زمان 16:04:50 بازدید 74
دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بیمه سلامت خبر داد:

برگزاری هفته ملی بیمه سلامت با هدف آشنایی بیشتر با خدمات

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بیمه سلامت گفت: سوم آبان، سال روز تصویب قانون بیمه همگانی است که به همین مناسبت از ۲۷ مهر تا ۳ آبان با عنوان هفته بیمه سلامت نام‌گذاری شده و برنامه‌هایی جهت آشنایی و شناخت بیشتر گیرندگان و ارائه دهندگان خدمات سلامت با فعالیت‌های سازمان بیمه سلامت در نظر گرفته شده و اجرایی می‌شود.

به گزارش تریبون، محمد هاشمی با اشاره به سال روز تصویب قانون بیمه همگانی اظهارداشت: برنامه‌های هفته بیمه سلامت جهت آشنایی بیشتر مردم، بیمه شدگان و ارائه دهندگان خدمات سلامت با خدمات ارائه شده توسط سازمان بیمه سلامت از ۲۷ مهر تا ۳ آبان در رسانه‌های مختلف کشور اطلاع رسانی می‌شود.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت افزود: در حال حاضر نزدیک به ۴۰ میلیون نفر از شهروندان توسط سازمان بیمه سلامت تحت پوشش بیمه خدمات درمانی قرار دارند که در طول سال ۱۹۵ میلیون بار به ۴۵ هزار ارائه دهنده خدمات سلامت در سراسر کشور مراجعه می‌کنند.

هاشمی با اشاره به نام‌گذاری روز‌های هفته بیمه سلامت، افزود: ۲۷ مهر روز اول هفته با عنوان «بیمه سلامت، توانمندسازی و ترویج فرهنگ عمومی»، ۲۸ مهر روز دوم هفته با عنوان «بیمه سلامت، سازمان الکترونیک و هوشمندسازی»، ۲۹ مهر روز سوم هفته با عنوان «بیمه سلامت، سطح بندی و نظام ارجاع»، ۳۰ مهر روز چهارم هفته با عنوان «بیمه سلامت، پوشش بیمه همگانی و حفاظت مالی از بیمه شدگان، ۱ آبان روز پنجم هفته با عنوان «بیمه سلامت، حقوق شهروندی و مشتری مداری»، ۲ آبان روز ششم هفته با عنوان «بیمه سلامت، تجمیع منابع و خرید راهبردی» و ۳ آبان روز هفتم هفته با عنوان «بیمه سلامت، مشارکت‌های اجتماعی و شرکای کاری» نام‌گذاری شده است.

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت هفته بیمه سلامت ادامه داد: در همین راستا برنامه‌هایی نیز در استان‌ها در نظر گرفته شده که توسط اداره‌های کل استانی بیمه سلامت برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: به علت اهمیت موضوع بیمه سلامت برای اقشار محروم جامعه، طی این هفته مباحث مرتبط با بیمه همگانی سلامت از طریق رسانه‌های گوناگون تصویری، صوتی و مکتوب تهیه و منتشر می‌شود.

پایان پیام
کد:1390

 

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .