پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
تاریخ 1397/08/01 زمان 16:05:30 بازدید 97

کد 181 نماد فرابورس به بیمه معلم داده شد

طی دو سال گذشته پرتفوی بیمه معلم از مرز یک هزار میلیارد تومان عبور کرده و این شرکت به باشگاه میلیاردی ها پیوسته است.

به گزارش تریبون، نشست خبری بیمه معلم در محل برگزاری نمایشگاه کیش اینوکس برگزار شد.

در این نشست محمدابراهیم تحسیری، مدیر، عباس معینی، معاونت اشخاص این شرکت بیمه، کاوه قاضی؛ معاونت برنامه‌ریزی و توسعه بازار، سعید گیوه‌چی؛ مدیر بیمه عمر و زندگی، محمدرضا مرادی؛ مدیر سرمایه‌گذاری و سهام و همچنین آزاده هراتی‌زاده؛ مدیر روابط عمومی شرکت حضور داشتند.

تحسیری، با تاکید بر وجود سهامداران بزرگی چون صندوق ذخیره فرهنگیان با پوشش بیمه ای گسترده برای یک و نیم میلیون نفر جامعه فرهنگی و ۱۳ میلیون دانش آموز در سراسر کشور و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: وجود این سهامداران اعتبار این شرکت را دوچندان کرده است.

وی سپس با اشاره به جذب پرتفوی بیش از ۱۲۰۰ میلیارد تومانی و رشد ۳۰ درصدی پرتفوی شرکت نسبت به سال قبل و همچنین پرداخت بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان خسارت به زیان دیدگان توضیح داد: طی دو سال گذشته پرتفوی بیمه معلم از مرز یک هزار میلیارد تومان عبور کرده و این شرکت به باشگاه میلیاردی ها پیوسته است و همچنین این شرکت در لیست یکصد شرکت برتر ایران قرار گرفته است.

مدیر عامل بیمه معلم سپس اعلام کرد: این شرکت به عنوان یکصد و هشتاد و یکمین نماد معاملاتی در فرابورس درج شده و نام این شرکت بر روی کدال قرار گرفته است.

تحسیری در ادامه گفت:کسب عنوان برترین شرکت در تدوین سند استراتژیک از بین ۲۸ شرکت زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان و دریافت گواهینامه بیمه برتر در ارائه خدمات دریایی، بیمه معلم را به عنوان بزرگترین بیمه‌گر دریایی کشور مطرح کرده است.

وی افزود: دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده برای سومین بار متوالی از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور از دیگر موفقیت های این شرکت به شمار می‌رود.

مدیر عامل بیمه معلم در ادامه با اشاره به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت بیمه معلم گفت: حل مشکل مادی و معنوی دانش آموزان آسیب دیده شین آباد علیرغم عدم تعهد و همچنین با هدف توسعه سلامت اجتماعی و فرهنگی تولید بازی بیمه ای و دریافت تندیس بازی برتر دیجیتال از جشنواره رسانه های دیجیتال و همچنین تجهیز مدارس مناطق محروم کشور وسایل سرمایشی و گرمایشی و تجهیز زمین ورزشی مدارس کشور به چمن مصنوعی و گرانول به منظور پیشگیری از آسیب حین بازی دانش آموزان از جمله عملکردهای بیمه معلم در حوزه مسئولیت های اجتماعی به شمار می‌رود.

محمدرضا مرادی؛ مدیر سرمایه گذاری و سهام شرکت بیمه معلم نیز گفت: این شرکت بیمه در سال ۹۶ معادل ۲۲.۷ درصد سود قطعی به حساب اندوخته بیمه گذاران بیمه زندگی و سرمایه گذاری را واریز کرده است.

وی اضافه کرد: متوسط سود قطعی پرداخت شده شرکت بیمه معلم در هفت سال گذشته معادل ۲۳ درصد است که به حساب اندوخته بیمه گذاران واریز شده است این در حالی است که بین شرکت هایی که تاکنون سود سال ۹۶ را اعلام کردند بیشترین سود قطعی را بیمه معلم پرداخت کرده است.

در ادامه نشست، سعید گیوه‌چی؛ مدیر بیمه‌های عمر و زندگی بیمه معلم گفت: بازارهای مالی، مانند بیمه نامه های عمر عمل می کنند که در این راستا با توجه به تضمین هایی که از سوی شرکت بیمه‌گر و همچنین بیمه مرکزی وجود دارد بیمه نامه عمر را با مزایای بیشتری همراه کرده است.

وی تصریح کرد: ارائه پوشش‌های بیمه اشخاص اموال و مسئولیت که در بازارهای مالی دیگر وجود ندارد از جمله حوادثی مانند نقص عضو و پوشش های فوت و هزینه پزشکی ناشی از حادثه امراض خاص و غیره از دیگر مزایای بیمه های اشخاص و عمر و زندگی بیمه معلم است.

گیوه‌چی افزود:  از مزایای بیمه های عمر و پس انداز می توان به امکان سرمایه گذاری بلند مدت با حق بیمه های ناچیز و با سود تضمین شده و سود مشارکت در منافع عموم و سودهای حاصل شده بیشتر از سود های ارائه شده توسط نهادهای تخصصی سرمایه گذاری همچنین بانک ها اشاره کرد.

وی تصریح کرد: بیمه معلم علاوه بر ارائه پوشش های بیمه مادام العمر و مستمری در ۷ سال گذشته به طور متوسط ۲۳ درصد سود قطعی بیمه گذاران بیمه های زندگی و سرمایه گذاری پرداخت کرده است.

هراتی زاده نیز در بخش دیگری از این نشست خبری بامرور تاریخچه فعالیت شرکت بیمه معلم گفت:  شرکت بیمه معلم در حال حاضر بیش از ۱۹۰۰ نماینده فروش و ۵۹ شعبه در داخل و خارج از کشور دارد و به عنوان بزرگترین بیمه‌گر دریایی در عرصه اقتصاد ملی به یک برند معتبر تبدیل شده است و با ارایه خدمات متنوع بیمه‌ای به عنوان یک شرکت جنرال حضوری فعال در کشور دارد.

گفتنی است: کیش اینوکس 2018 هم اکنون در جزیره کیش و با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و برپایی نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی در حال اجرا است.

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .