پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
تاریخ 1397/08/02 زمان 16:03:14 بازدید 84
در نمایشگاه اینوکس 2018 کیش رقم خورد 

رایزنی مقامات و مسئولان بلندپایه بیمه ای کشور در غرفه بیمه دانا

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه و خصوصی سازی روز سی‌ام مهر ماه جاری در جزیره کیش آغاز بکار کرد.

به گزارش تریبون، در نمایشگاه اینوکس 2018 کیش که با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، اعضای هیأت عامل، دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، مدیران عامل شرکت‌های بیمه، فعالان بازار بورس، مدیران عامل بانک‌ها و نهادهای اقتصادی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی جزیره کیش برگزار شد، آخرین دستاوردها، خدمات و محصولات شرکت کنندگان در معرض بازدید مراجعان قرار گرفت.

بیمه دانا به عنوان سومین شرکت بزرگ فعال بیمه‌ای در کشور امسال با برپایی غرفه و با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی خود در این نمایشگاه حضور یافت.

پس از پایان مراسم افتتاحیه نمایشگاه که با سخنرانی مقامات اقتصادی در سالن همایش‌های بین المللی خلیج فارس برگزار شد، شرکت کنندگان در مراسم به منظور بازدید از نمایشگاه به محل دائمی آن مراجعه کردند.

غرفه بیمه دانا مورد استقبال گسترده بازدیدکنندگان قرار گرفت، این استقبال به نحوی بود که با حضور دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، اعضای هیأت مدیره و برخی از مدیران ستادی این شرکت، ازدحام فراوانی مقابل غرفه ایجاد شد تا جایی که بسیاری از خبرنگاران برای تهیه خبر و گفت و گو با مدیران ارشد این شرکت به غرفه بیمه دانا مراجعه کردند.

دکتر کاردگر مدیر عامل بیمه دانا در ابتدا از غرفه شرکت بازدید و در کنار اعضای هیأت همراه ضمن استقبال از رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای هیأت عامل، مدیران عامل برخی از شرکت‌های بیمه و سایر بازدید کنندگان، به منظور بازدید از سایر غرفه‌های نمایشگاه به محل آنها مراجعه کردند.

در این بازدید دکتر کاردگر مدیر عامل، دکتر رضا جعفری رئیس هیأت مدیره، دکتر سید مجتبی عطری، دکتر شیرزادی و عبدالحسین پهلوان، اعضای هیأت مدیره، حسین حسینی قائم مقام مدیر عامل، علیرضا عاطفی معاون اداری و مالی، دکتر سید داود حسینی رئیس شورای فنی و برخی از مدیران ستادی حضور داشتند.

دکتر کاردگر در این بازدیدها ضمن گفت و گو با مدیران عامل شرکت‌های بیمه، از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت‌ها قرار گرفت.

وی، برگزاری نمایشگاه اینوکس 2018 کیش را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی شرکت‌های فعال در عرصه اقتصادی کشور عنوان کرد و خواستار بهره‌گیری مناسب فعالان صنعت بیمه از این فرصت مناسب به منظور تقویت حضور در بازار شد.

گفتنی است: در نمایشگاه اینوکس 2018 کیش، غرفه بیمه دانا عملاً به یکی از پربازدید ترین غرفه‌های فعال در نمایشگاه تبدیل شد، بطوری که حضور رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعضای هیأت عامل بیمه مرکزی، مدیران عامل شرکت‌های بیمه و خبرنگاران، این غرفه به محلی برای رد و بدل کردن تجربیات و رایزنی فعالان بازار صنعت بیمه تبدیل شد.

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .