پنجشنبه 05 اردیبهشت 1398
تاریخ 1397/08/06 زمان 17:07:55 بازدید 132
توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام شد:

راه‌اندازی سامانه خدمات بانکی نابینایان در شعبه طالقانی

سامانه ارائه خدمات بانکی نابینایان با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان نابینا و سهولت بهره‌مندی این قشر از خدمات بانکی، در شعبه طالقانی بانک قرض‌الحسنه مهرایران افتتاح شد.

به گزارش تریبون، این سامانه، با حضور سلیمان توکلی و حسن تلیکانی اعضای هیات مدیره، جمعی از روسای ادارات مرکزی، رییس شعبه طالقانی، کاظم نظم ده مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور و مسئولین شرکت دانش‌بنیان پکتوس به بهره‌برداری رسید.

سامانه خدمات بانکی نابینایان پیش از این، در شعبه مرکزی استان خراسان رضوی بانک قرض‌الحسنه مهرایران نیز راه اندازی شده و این اقدام در شعب سراسر کشور در حال توسعه است. با استفاده از این سامانه مشتریان نابینا بدون نیاز به حضور همراه می‌توانند، فرم‌های درخواست انواع عملیات بانکی مانند: افتتاح حساب، دریافت وجه، واریز وجه، خدمات کارت و …، را با استفاده از ورودی و خروجی‌های صوتی و بریل تکمیل نموده، سپس فرم های تکمیل شده توسط چاپگر باجه پرینت و برای انجام عملیات در اختیار مسئول مربوطه قرار می‌گیرد.

سامانه خدمات بانکی نابینایان شامل دستگاه برجسته‌نگار و نرم افزار فرم‌های بانکی می‌باشد که دارای صفحه کلید و نمایشگر بریل بوده و تکمیل فرم‌های بانکی با استفاده از صفحه کلید توسط نابینایان انجام می شود.

همچنین، نرم افزار فرم‌های بانکی روی رایانه باجه نصب شده و خروجی صوتی فارسی روی تمامی قسمت‌های فرم‌های بانکی فعال است.

شایان ذکر است، اقدامی رییس اداره کل سازمان و برنامه‌ریزی، طبلشی رییس اداره کل پشتیبانی، رنجبر رییس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی و فرجی رییس شعبه طالقانی بانک قرض الحسنه مهرایران نیز در این مراسم حضور داشتند.

پایان پیام
کد:1390

بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .