شنبه 29 تیر 1398
تاریخ 1397/08/14 زمان 16:15:59 بازدید 215

سوئیفت قطع نمی‌شود

رئیس‌کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه بیشتر ادعاهای موجود جنگ روانی است و ما هم این را می‌دانیم، گفت: سوئیفت همچنان به قوت خود باقی است.

به گزارش تریبون به نقل از تسنیم، محمود بهمنی رئیس‌کل اسبق بانک مرکزی در مورد ادعاهای آمریکا در مورد اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران اظهارکرد: جمهوری اسلامی تحریم‌های به مراتب بدتر از این تحریم‌ها را بین سالهای ۸۹ تا ۹۱ پشت سر گذاشته است.

وی ادامه داد: در آن زمان یک اجماع جهانی علیه ایران وجود داشت و در حال حاضر این اجماع وجود ندارد و خوشبختانه دست ما بسیار بازتر است.
نماینده ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود ۸ کشور برای خرید نفت و مراوده با ایران مجاز هستند، تاکید کرد: ما از محل فروش نفت مشکلات خود را برطرف می‌کنیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوئیفت همچنان به قوت خود باقی است، اذعان کرد: اگر هم سوئیفت را بردارند که ما اعتقاد داریم این کار را انجام نمی‌دهند چون می‌خواهند ببینند که چه می‌گذرد پیش‌بینی برای جایگزینی سوئیفت انجام شده و بنابراین نگرانی از این بابت وجود ندارد.
وی با اشاره به کانال مالی اروپا و ایران اذعان کرد: قبلاً هم با سرمایه ایران در یک بانک چین ما حسابی داشتیم که مراوادت را از طریق آن انجام می‌دادیم و فروش نفت به آن حساب می‌رفت و از آن حساب خریدها انجام می‌شد و الان هم ۲۶ کشور اروپایی اعلام کرده‌اند که برای شما یک حسابی باز می‌کنیم که درآمدهای حاصل از فروش نفت به آن حساب واریز شود و از هرجا که خواستید خرید کنید از آن محل وجوه را پرداخت کنید.
رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه بیشتر ادعاهای موجود جنگ روانی است و ما هم این را می‌دانیم، عنوان کرد: بالاخره ما خودمان را آماده برای این جنگ روانی کرده‌ایم و به هر ترتیب آنها آنچه که می‌توانستند را انجام دادند و دیگر چیزی برای اینکه انجام دهند وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه کشورهای مختلفی برای مراودات با ایران وجود دارد که روحشان هم خبردار نمی‌شود،گفت: در این راه مشکلی پیش نمی‌آید و بیشتر فضای رسانه‌ای و تبلیغاتی است.
 
بانک ملی
بانک سامان
قیمت طلا و ارز در بازار تهران
نوع ارز نرخ فروش
-
دلار
-
یورو
 
-درهم امارات
 
-سکه گرمی
 
سکه بهار  آزادی 
-
نیم سکه
 
-ربع سکه
ما را دنبال کنید
3 بی ان
طراحی و اجرا از کانون تبلیغات اتمسفر .